Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Heh, o Warrior Within jest już temat, o The Two Thrones też, a o Sands of Time nie ma :). (przynajmniej przyzwoitego) Więc takowy zakaładam :).
Na początek chciałbym powiedzieć że w PoPie są łapaty :P na dowód załącze screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze raz pogadać o piaskach czasu czemu nie to w końcu pierwsza część historii prinsa
popieram Mike L`a nikt się tej gry nie spodziewał a nieżle namieszała w świecie gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh źle mnie zrozumiałem Mike L, nie chcę zakładać na siłę tematów tylko jakbym się zapytał jak przejść jakiś etap w The Two Thrones w temacie o Warrior Within to ktoś kto nie wczytał się pomyślał że jest to rozwiązanie do WW. Po prostu nie chcę zamętu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przebija moim zdaniem klimatem i miodnością pierwszego Prince''a, tego który wyszedł daaawno temu (bodajże ''89), jest prawie perfekcyjna. Po prostu cudo, i tyle. Nie jest idealna, po np w porównaniu do warrior withina książę ma mały wachlarz ruchów, i jest trochę krótka, ale całą oprawą i klimacikiem warrior withina przebija. I nie mówcie mi że ''WW lepszy bo mroczniejszy'', g**** prawda. Klimat jest słabszy i tyle. Gra tak bardzo nie wciąga.
Dodam jeszcze że moim marzeniem jest wydanie w polsce muzyki z gry w jakimś oryginalnym soundtracku...widziałem na stronie ubisoftu do kupienia pack z 3 ost ze wszystkich ostatnich części, ale....kupując tam i sprowadzając do mnie chyba bym zbankrutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 09:16, Warrior Within napisał:

można jeszcze raz pogadać o piaskach czasu czemu nie to w końcu pierwsza część historii prinsa


Mylisz się, przed Piaskami Czasu były jeszcze Prince of Persia, Prince of Persia 2 i Prince of Persia 3D, polecam szczególnie te dwie pierwsze, jest to kawałek dobrej roboty :) Zastanawiałem się nad kupnem tej gry, ale ostatecznie z powodu braku multi (?) wybrałem Warcrafta III :) Ale nadal jest wysoko na liście, powiedzcie - warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj tylko leć kupować póki jest. I moja osobista rada: nie kupuj spolszczenia. Wystarczy spojrzeć na podtytuł warrior withina: dusza wojownika. (przy sands of time ciężko było w tytule coś zepsuć, więc nie zepsuli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:20, au_rel napisał:

> można jeszcze raz pogadać o piaskach czasu czemu nie to w końcu pierwsza część historii
prinsa

Mylisz się, przed Piaskami Czasu były jeszcze Prince of Persia, Prince of Persia 2 i Prince
of Persia 3D, polecam szczególnie te dwie pierwsze, jest to kawałek dobrej roboty :) Zastanawiałem
się nad kupnem tej gry, ale ostatecznie z powodu braku multi (?) wybrałem Warcrafta III :)
Ale nadal jest wysoko na liście, powiedzcie - warto kupować?

chodziło mi o historie piasków czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:12, Sand Wraith napisał:

Cóż mogę tutaj ciekawego napisać ? Hmmm może wymyslę kolejną intryge ;p Otóż na pewnym poziomie
znajduje się easter egg, no i kto powie gdzie i jaki ;D


Widać nikt nie wie....powiesz jaki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:26, Mike L napisał:

No dobra, niech będzie, że chciałeś dać screen z ciekawostką. ;)

PS Następnym razem korzystaj z przycisku "odpowiedz", ok? Bo jakby mnie akurat tu nie było,
to bym pewnie przegapił. ;)

na poziomie w więzieniu na ścianie jednej z cel więzien grał w szubienice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:27, Uther_Lightbringer napisał:

Nie pytaj tylko leć kupować póki jest. I moja osobista rada: nie kupuj spolszczenia. Wystarczy
spojrzeć na podtytuł warrior withina: dusza wojownika. (przy sands of time ciężko było w tytule
coś zepsuć, więc nie zepsuli)


Ta, w sklepie, w którym bym ewentualnie kupił są Piaski ang za 29zł, ale Warrior Within jest już PL. Aż takie straszne to polskie wydanie?

Warrior Within ---> zwracam honor w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:39, Warrior Within napisał:

sorki pomyliłem podty chciełem odpowiedzieć na podt sand warith

brawo w nagrode otrzymujesz koda na telefon komórkowy do T2T :D uwaga nikt się nie patrzy ,,,, ;p
pauza: prawo, lewo, prawo,lewo, dół, dół, góra, góra, góra,dół, góra, góra, dół, dół i Enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko. Albo nawet dwa. Po pierwsze, ten kod jest do T2T? pytam bo nie mam...jeszcze. I czy jest jakiś kod do WW? Bo znam taki jeden do SoT, na początku na balkonie się też wstukuje coś podobnego i wtedy masz specjalnie przygotowany poziom wyglądający jak pierwszy Prince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:51, Uther_Lightbringer napisał:

Jedno pytanko. Albo nawet dwa. Po pierwsze, ten kod jest do T2T? pytam bo nie mam...jeszcze.
I czy jest jakiś kod do WW? Bo znam taki jeden do SoT, na początku na balkonie się też wstukuje
coś podobnego i wtedy masz specjalnie przygotowany poziom wyglądający jak pierwszy Prince.

tak to jest kod do T2T, otrzymujesz go po przejściu gry na poziomie medium (więc są pewnie jeszcze dwa). Do WW nie ma kodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka dotyczące tej gierki

1) Czy wersja konsolowa na PS2 różni się czymś od wersji na PC

2)Czy mólby ktoś dać linka do solucji tej gry, szukałem ale znalazłem tylko jeden i na dodatek płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:54, Maker3 napisał:

1) Czy wersja konsolowa na PS2 różni się czymś od wersji na PC

wersja PS2 jest słabsza graficznie, nic poza tym.

Dnia 16.01.2006 o 15:54, Maker3 napisał:

2)Czy mólby ktoś dać linka do solucji tej gry, szukałem ale znalazłem tylko jeden i na dodatek
płatny

tu znajdziesz opisy przejścia: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/926985.html. Niestety po angielsku ale zakładam że dasz radę. Polecam jednak kombinować bez nich - gra jest chyba najprostsza ze wszystkich części prince jeśli chodzi o to gdzie iść / co jak zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:57, D2T napisał:

> 1) Czy wersja konsolowa na PS2 różni się czymś od wersji na PC
wersja PS2 jest słabsza graficznie, nic poza tym.

> 2)Czy mólby ktoś dać linka do solucji tej gry, szukałem ale znalazłem tylko jeden i na
dodatek
> płatny
tu znajdziesz opisy przejścia: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/926985.html. Niestety
po angielsku ale zakładam że dasz radę. Polecam jednak kombinować bez nich - gra jest chyba
najprostsza ze wszystkich części prince jeśli chodzi o to gdzie iść / co jak zrobić :)


chodziło mi o polską solucję,
oczywiście że będę grać bez solucji, ale tak na wszelki wypadek pytałem, zebym w kryzysowym momencie nie musiał szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:57, D2T napisał:

> 1) Czy wersja konsolowa na PS2 różni się czymś od wersji na PC
wersja PS2 jest słabsza graficznie, nic poza tym.

> 2)Czy mólby ktoś dać linka do solucji tej gry, szukałem ale znalazłem tylko jeden i na
dodatek
> płatny
tu znajdziesz opisy przejścia: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/926985.html. Niestety
po angielsku ale zakładam że dasz radę. Polecam jednak kombinować bez nich - gra jest chyba
najprostsza ze wszystkich części prince jeśli chodzi o to gdzie iść / co jak zrobić :)


jeszcze jedno, bo nawet nie spojrzałem,

mi chodziło o the sands of time, a nie dwa trony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować