Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Jak zdobyć najlepszy miecz? Wiem jak dostać sie do Secret Level na początku gry, wiem też, jak zdobyć miecz, ale niech mi ktoś powie, co trzeba zrobić, żeby móc używać go w grze. Czy trzeba wrócić na początek levelu? Czekam na wasze posty, tylko bez komentarzy w stylu ''Po co psuć sobie rozgrywkę?'' I tak zamierzam przejść grę kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:16, Larry Nash napisał:

Jak zdobyć najlepszy miecz? Wiem jak dostać sie do Secret Level na początku gry, wiem też,
jak zdobyć miecz, ale niech mi ktoś powie, co trzeba zrobić, żeby móc używać go w grze. Czy
trzeba wrócić na początek levelu? Czekam na wasze posty, tylko bez komentarzy w stylu ''Po
co psuć sobie rozgrywkę?'' I tak zamierzam przejść grę kilka razy.

Najlepszy miecz dostajesz pod koniec gry i nie mas sposobu aby go zdobyć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:25, Nivellen89 napisał:

Może już tym wiecie, ale ja i tak o tym napiszę! :P
UBI za darmo rozdaje gry!!! I to nie jakieś chwasty lecz prawdziwe hity!!! Tutaj macie link
z którego dowiecie się szczegółów -> http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3791

Nie musisz o tym pisać w każdym temacie jaki zobaczysz, już większość forumowiczów o tym wie i ma te gry. Był nawet news na stronie głównej.
Larry Nash
Nie można ten poziom jest takim swoistym chołdem dla orginalnej 1 i jednocześnie żartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:32, Warrior Within napisał:

Nie musisz o tym pisać w każdym temacie jaki zobaczysz, już większość forumowiczów o tym wie
i ma te gry. Był nawet news na stronie głównej.


To wyszło przez przypadek :/ Od razu chciałem tego posta napisać tutaj, ale pomerdały mi się okienka i wyszło jak wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCYYY!!!
oostatnio nabylem pyszną gierkę, o której mówicie-PoP : Sands of Time.
Mam z nią problem - gra działa za szybko :(
Jak zmienic liczbę klatek na sekundę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten temat dotyczy również wersji na PSP? Jestem akurat chwilkę po zamianie w ''potwora'' w miejscu gdzie łańcuchem trzeba pociągnąć taką dźwignię i spieszyć do drzwi... za ChRL nie mogę zdążyć przed zamknięciem drzwi więc pytam : tam trzeba jakąś sztuczkę odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piaski Czasu były naprawde dobre, lecz ja uważam, że Prince of Persia : Warrior Within było lepsze, dlaczego? bardzo fajny klimat, poziomy, zarąbista muzyka, i grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:13, Baluk25 napisał:

dokładnie..tak samo uważam ..3 część też była fajna ale jak na mnie zbyt bajkowy klimat.

>

Dwa Trony to niby jest połączenie 1 i 2 części. w 3 części bardzo podobało mi sie to skradanie i szybkie zabijanie wroga bez walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:35, Długi18 napisał:

> dokładnie..tak samo uważam ..3 część też była fajna ale jak na mnie zbyt bajkowy klimat.

>

Dwa Trony to niby jest połączenie 1 i 2 części. w 3 części bardzo podobało mi sie to skradanie
i szybkie zabijanie wroga bez walki.


Ja uważam że gdyby w Duszy wojownika były speed kille to gra byłaby jeszcze lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, najlepsza oczywiście Dusza Wojownika, ta część jest taka kozacka, przebojowa, to jest chyba jedyna część, która dodaje adrenaliny ;] . Natomiast szybkie zabójstwa w Dwóch Tronach zostały wykonane niemalże perfekcyjnie, szkoda tylko, że całość trochę szpeci nie za dobra grafika. Owszem niby chwalą ją, ale wystarczy spojrzeć na tekstury z bliska, aby zobaczyć, jaka naprawdę jest grafika. Ale ogólnie mówiąc cała trylogia PoP jest po prostu wyśmienita i nie wyobrażam sobie, jakby fan gatunku jej nie ukończył. Warto, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować