Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 15:35, galaus napisał:

Mi się zdaję że powtórzy się historia jak grali z Romą PZDR :)))


To nie chodzi w grę. Taki mecz byłby ogólnie do d... Zgadzam się, niech będzie dużo bramek, ale po obu stronach. Wynik 3:2 lub 4:3 byłby dla mnie najlepszy. Lepiej oglądać mecz z emocjami niż nawalanie tylko na jedną bramkę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegodzę się z twoją opinią... Liverpool nie wygrał na warcie moim zdaniem Chelsea był pewna wygranej... i aż za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:14, NyGgA MiLy napisał:

Dziś ManU wygra i rozjedzie Milan!Mówię Wam,finał to będzie mecz ligowy(Premiership) o takim
trochę innym znaczeniu ;)


Zgadzam się :D Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:44, rafisport napisał:

> Mi się zdaję że powtórzy się historia jak grali z Romą PZDR :)))

To nie chodzi w grę. Taki mecz byłby ogólnie do d... Zgadzam się, niech będzie dużo bramek,
ale po obu stronach. Wynik 3:2 lub 4:3 byłby dla mnie najlepszy. Lepiej oglądać mecz z emocjami
niż nawalanie tylko na jedną bramkę, nie?


hmmm nie? Zależy w jakim stylu, bo jak drużyny, by tylko sobie tak o wbijały to co z takim meczem, a jak jedna drużyna strzela piękne bramki, to wole taki mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też niemożemy przesądzać o wygranej ManU jestem za tą dróżyną ale może być inaczej ale jestem dobrej myśli jak napisalem wyżej... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 15:48, syriusz.b napisał:

hmmm nie? Zależy w jakim stylu, bo jak drużyny, by tylko sobie tak o wbijały to co z takim
meczem, a jak jedna drużyna strzela piękne bramki, to wole taki mecz...


Wiadomo że ładne bramki same w sobie potrafią zachwycić, ale u mnie zbytnio nie wywierają emocji. Co innego gdy meczy o taką stawkę jest wyrównany, padają bramki po obu stronach, zawodnikom udzielają się nerwy. Wtedy przy takim meczu potrafię krzyczeć, poderwać się z fotela no i oglądać ostanie 15 minut stojąc. Dla mnie taki mecz jest bardziej ekscytujący niż ładne bramki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej wiele razy mówiłem mam nadzieję, że Manchester przejdzie do finału, ale wiem , że będzie bardzo ciężko. Statystyki przemawiają za Milanem. Poza tym nie podobała mi się wypowiedź Fergusona, że ma nadzieję, że sędziowanie będzie na dobrym poziomie, Jak by chciał już na wstępie zostawić tylnią furtkę, żeby zwalić na sędziowanie jak nie pójdzie w meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, czuję porażkę mej najukochańszej drużyny, ale nadal jestem z Wami, ManU. Jak oglądasz? Możesz mi powiedzieć? Chętnie bym w Necie oglądnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę dlaczego Milan prowadzi, ja się z tym nie zgadzam. Czerwone Diabły pokażą na co ich stać i wygrają ten mecz i finał będzie ManU z Liverpoolem. A wy jak myślicie kto wygra dzisiejszy mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:22, BzyQacz napisał:

Ehh, czuję porażkę mej najukochańszej drużyny, ale nadal jestem z Wami, ManU. Jak oglądasz?
Możesz mi powiedzieć? Chętnie bym w Necie oglądnął.


Wchodzisz na stronkę www.itvp.pl i tam możesz obejrzeć. Niestety 2-0 dla milanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czuję się zawiedziony grą ManU. Liczę na ożywienie w 2. połowie, bo szkoda, by tyle roboty poszło na marne, a moja ulubiona drużyna poległa przed Włochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że... Milan zdobędzie jeszcze z 5 goli!!! Fantastyczny mecz, a ManU gra jak drużyna z mojej miejscowości (klasa B Wadowice I ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Milan swietny jest! Wczorajszy mecz Chelsea - Liverpool (tak jak ten sprzed tyogdnia) to jakaś porażka, ale dzisiaj Milan skopie tyłek Manchesterowi! Gogogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:38, BzyQacz napisał:

Ja też czuję się zawiedziony grą ManU. Liczę na ożywienie w 2. połowie, bo szkoda, by tyle
roboty poszło na marne, a moja ulubiona drużyna poległa przed Włochami.


ManU jest drugą moją ulubioną drużyną i nie pogodzę się z przegraną. Do boju CZERWONE DIABŁY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:32, DaMiaN47 napisał:

Do przerwy 2 - 0 dla Milanu. Milan z Liverpoolem w finale!!!

Nie rozpedzaj sie tak w ocenie. Milan potrafi przegrywać mecze nawet jak prowadzą do przerwy 3:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować