Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 23:27, awesome napisał:

No to w takim wypadku lige mistrzów wygra tak jak 2 lata temu.........L.....iverpool. Przynajmniej
taką mam nadzieję.


Ja mam nadzieje, że Milan wygra ;) Dzisiejszy mecz tj. 2.05.07, znaczy się wczorajszy, był naprawdę świetny. Manchester też nieźle cisnął i stwarzali sobie całkiem niezłe sytuacje, ale co Ronaldo wyprawiał to parodia ... Jak piłke przyjmował to mu odskakiwała na kilka metrów .. heh Finał zapowiada się ciekawie, tak jak kilka lat temu będzie na co popatrzeć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Płakałem" całą noc, ale niestety przegrali zasłużenie, Milan był lepszy, a Ronaldo nie mógł sobie poradzić sam z piłką a co dopiero jeszcze z zawodnikiem przeciwnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak stało się ! Milan po rewelacyjnym występie rozłożył na kolana MU ,i co Wy wszyscy fani Milan wam pokazał że to jest jego sezon a nie MU jak zapowiadaliście :P Milan is the best ,Kaka super jest ;).
Milan zagrał wczoraj przepięknie i nie możecie temu zaprzeczyć, i pomyśleć że mamy teraz taki finał jak 2 lata temu... Marzę o tym by był remis i w karnych Reina wszystko przecpuścił a Dida obronił.Wtedy moze Benitez zrozumiałby to jak wiele zrobił dla Liverpoolu Dudek,a on go tak potraktował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:55, qrczak90 napisał:

Jak dla mnie to jest więcej niż oczywiste, że Milan wygra - kwestia tylko, iloma bramkami.
Trochę trudniej może mieć Liverpool, rozsądek podpowiada, że będzie remis. Ale też w nich wierzę,
że odeślą hegemona do domu :P

Yay, i kto miał rację? ;D

W gruncie rzeczy, w dwumeczu Liverpool-Chelsea po regulaminowym czasie był remis, więc w pewnym sensie trafiłem. A Milan też pięknie wyczaiłem, dobrze że kasę na nich postawiłem bo kurs był wysoki, a parę osób mi podpowiadało, żebym tego nie robił...

Co do finału - Milan wygra. Zobaczycie, że znowu będę miał rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Milan wygra, zrewanużują się za 2005 rok;) Wczoraj mówiłem do kolegów, że milan "kogoś" rozgromi, mam nadzieję że to powtórzy się w finale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle: dumni po zwycięstwie, wierni po porażce - Man Utd... Te słowa chyba wszystko mówią - trudno stało się. Finału raczej oglądać nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, ludzie, Dickk0, Mistic. Wiem że Man Utd zagrał cienko, a Milan świetnie, ale proszę mi tu nie gadać, że to cieniasy, bo to po prostu nie są cieniasy. Roma prezgrała z United 7-1, ale nie powiem o nich, ze to cieniasy. Manchesterto dobry klub, a słaby mecz może się zdarzyć. I musicie mi przyznać rcję - wystarczy się popatrzeć na osiągnięcia.

Apeluję do wszystkich, aby nie pisali, że inny klub to "cieniasy", chyba, ze jest to jakaś Swornica Czarnowąsy, bo to, że klub przegrał z kretesem mecz, nie znaczy, że to cieniasy ;).

P.S
Z tym fanboyem no to po prostu normalne, ze się rzuciłem, bo byłem okropnie wkurzony, co się dziwisz ;). Przepraszam, ale nie piszcie już o innych sławnych klubach "cieniasy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:23, Fergi napisał:

Ej, ej, ludzie, Dickk0, Mistic. Wiem że Man Utd zagrał cienko, a Milan świetnie, ale proszę
mi tu nie gadać, że to cieniasy, bo to po prostu nie są cieniasy. Roma prezgrała z United 7-1,
ale nie powiem o nich, ze to cieniasy. Manchesterto dobry klub, a słaby mecz może się zdarzyć.
I musicie mi przyznać rcję - wystarczy się popatrzeć na osiągnięcia.

Przyznaję rację. Mimo iż bardzo ManU nie lubię, nigdy nie powiem, że to cieniasy. Przynajmniej nie w sensie piłkarskim. To świetna drużyna, jednak moje serce jest oddane innym zespołom. Swoją drogą, trzeba mieć pecha.. być jedną nogą w finale LM i zagrać tak słabe spotkanie.. cóż. Bywa.

Dnia 03.05.2007 o 11:23, Fergi napisał:

Apeluję do wszystkich, aby nie pisali, że inny klub to "cieniasy", chyba, ze jest to jakaś
Swornica Czarnowąsy, bo to, że klub przegrał z kretesem mecz, nie znaczy, że to cieniasy ;).

Nawet Swornica Czarnowąsy to nie cieniasy xD nu nu, to też klub xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:15, BzyQacz napisał:

Ehh, byłoby cu-dow-nie. Amen. Niech ściągną Vidića. Błąd przy drugiej bramce, gra dziś bardzo
nie pewnie.


Wielka klęska ManU, jak oni mogli tak przegrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego przejecia nie spalem,a rano nie zjadlem sniadania....Ronaldo ewidentie nawalil...podobala mi sie postawa Fletchera i VDS...Przez Vidica stracilismy 2gole...;/
Tak to jest jak sie gra w polfinale LM pare dni po wyleczeniu kontuzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:08, Kraju92 napisał:

> Ehh, byłoby cu-dow-nie. Amen. Niech ściągną Vidića. Błąd przy drugiej bramce, gra dziś
bardzo
> nie pewnie.

Wielka klęska ManU, jak oni mogli tak przegrać:(

Mogli , w sporcie wszystko jest możliwe w prawdzie stawiałem na ManU bo w końcu to moja ulubiona dróżyna ale mówiąc szczerze ManU w tej edycji LM świetnie grał... I napewno lepiej niż w tamtej edycji... (nawet niewyszli z grupy) W prawdzie ManU nie wygra LM ale ta klęska z Milanem dodała im skrzydeł i wygrają całą Premiership i z tego wszystkiego najgorzej może wyjść Chelsea niewygrali LM , i mają nikłe szanse na zdobycie Premiership... Ale zawsze szanse... PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szok... Po prostu nadal w to nie wierzę. Taka okazja, ale to tylko świadczy o wielkośći Milanu... Ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Ferguson nie potrafił znaleźć złotego środka na grę. Nic... A o Vidiću nie będę nawet wspominał. Jak można było nie zauważyć tak kiepskiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować