Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 20:45, Game Dreix napisał:

Oj jaki ty jestes cieżko kapowaty nie zaczełą się ale to co robi to tylko przedstaiwa nam ze
dojdzie do tej formy z występów w Interze Barcelonie czy Realu


Jestem dobrze kapowaty tylko po prostu nie zgadzam się z Twoim zdaniem. A Ty dalej mnie do niego nie przekonujesz. Naprawdę Ronaldo robi tak wiele że piszą o nim w każdej gazecie i słychać wiadomości na jego temat w każdym serwisie sportowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:58, kalin 123 napisał:

A co sadzicie o Christiano Ronaldo?
W półfinale to on klasy nie pokazał!!


W półfinale nie, ale przez cały sezon prezentował się z bardzo dobrej strony i to także dzięki niemu Manchester United może świętować tytuł Mistrza Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:00, rafisport napisał:

W półfinale nie, ale przez cały sezon prezentował się z bardzo dobrej strony i to także dzięki
niemu Manchester United może świętować tytuł Mistrza Anglii.


To też prawda. I tu z ''''Krystianem'''' jest podobna sytuacja jak z Ronaldinho w World Cup 2006, poprostu obaj nie zaszli jeszcze tak daleko i gdy doszli już do tych półfinałów to działała na nich taka presja że sobie nie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:07, kalin 123 napisał:

To też prawda. I tu z ''''Krystianem'''' jest podobna sytuacja jak z Ronaldinho w World Cup
2006, poprostu obaj nie zaszli jeszcze tak daleko i gdy doszli już do tych półfinałów to działała
na nich taka presja że sobie nie poradzili.


Może nie tyle presja co zmęczenie ciężkim sezonem. Aczkolwiek od Ronaldinho najwięcej się na MŚ wymagało więc na pewno był pod presją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:07, kalin 123 napisał:

> W półfinale nie, ale przez cały sezon prezentował się z bardzo dobrej strony i to także
dzięki
> niemu Manchester United może świętować tytuł Mistrza Anglii.

To też prawda. I tu z ''''Krystianem'''' jest podobna sytuacja jak z Ronaldinho w World Cup
2006, poprostu obaj nie zaszli jeszcze tak daleko i gdy doszli już do tych półfinałów to działała
na nich taka presja że sobie nie poradzili.

Przypomnij sobie Ronaldinho w finale 2 lata temu w Lidze Mistrzów... tam to pokazał klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:58, kalin 123 napisał:

A co sadzicie o Christiano Ronaldo?

Nie przepadam za nim, nie jest moim idolem, ale uważam, że koleś ma talent.

Dnia 07.05.2007 o 20:58, kalin 123 napisał:

W półfinale to on klasy nie pokazał!!

Tak, to sie zdarza. Dla mnie to było tylko potwierdzenie, że za wcześnie okryknięto tego chłopaka najlepszym obecnie piłkarzem świata. Pokazywał błysk, ale miał wpadki. A tu chodzi o to, żeby być równym cały czas. Cóż z tych jego błysków w Chapions Leauge jak ManU skończyli na półfinale, a jego zapamiętają jako tego, który w najwazniejszym meczu klasy nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:58, kalin 123 napisał:

A co sadzicie o Christiano Ronaldo?
W półfinale to on klasy nie pokazał!!


Co prawda to prawda. Ale spójrzmy prawdzie w oczy...kto z MU pokazał klasę w półfinale?? Chyba tylko Sir Alex Ferguson, gratulując zwycięzcom.
Cris to naprawdę utalentowany zawodnik. Z niego MU będzie miał pożytek jeszcze długo. Byle się tylko rozwijał dalej w tym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:40, Madia napisał:

> W półfinale to on klasy nie pokazał!!
Tak, to sie zdarza. Dla mnie to było tylko potwierdzenie, że za wcześnie okryknięto tego chłopaka
najlepszym obecnie piłkarzem świata. Pokazywał błysk, ale miał wpadki. A tu chodzi o to, żeby
być równym cały czas. Cóż z tych jego błysków w Chapions Leauge jak ManU skończyli na półfinale,
a jego zapamiętają jako tego, który w najwazniejszym meczu klasy nie pokazał.


No to według Ciebie kto powinien tą statuetkę dostać (chodzi mi o najlepszego piłkarza świata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 22:21, miklu napisał:

No to według Ciebie kto powinien tą statuetkę dostać (chodzi mi o najlepszego piłkarza świata)

Kaka. Dla mnie gra tego człowieka jest w tej chwili magiczna. On cały sezon i trzyma taką forme, że trener sie nie wypowiada, że zawodnik zagrał słabo... poza tym, Kaka potrafi pokazać klase w ważnym momencie. Zobaczymy jeszcze finał. Jak nie on to Gerrard. Chociaż ten aż tak nie błyszczał w tym roku. Ale nie Cris Ronaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:56, rafisport napisał:

> Oj jaki ty jestes cieżko kapowaty nie zaczełą się ale to co robi to tylko przedstaiwa
nam ze
> dojdzie do tej formy z występów w Interze Barcelonie czy Realu

Jestem dobrze kapowaty tylko po prostu nie zgadzam się z Twoim zdaniem. A Ty dalej mnie do
niego nie przekonujesz. Naprawdę Ronaldo robi tak wiele że piszą o nim w każdej gazecie i słychać
wiadomości na jego temat w każdym serwisie sportowym...

No ostatnio wszystko na to wskazuje więc nie rozumie twojego oburzenia.Faktom nie uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:38, Madia napisał:


> No to według Ciebie kto powinien tą statuetkę dostać (chodzi mi o najlepszego piłkarza
świata)
Kaka. Dla mnie gra tego człowieka jest w tej chwili magiczna. On cały sezon i trzyma taką forme,
że trener sie nie wypowiada, że zawodnik zagrał słabo... poza tym, Kaka potrafi pokazać klase
w ważnym momencie. Zobaczymy jeszcze finał. Jak nie on to Gerrard. Chociaż ten aż tak nie błyszczał
w tym roku. Ale nie Cris Ronaldo

Gra on prostą gre ale za to fantastyczną.Mysle ze jest lepszy od Cristiano gdzyż jemu nie uderzyła woda sodowa do głowy.Kaka po tym sezonie moze przejsc do Juve,bo ten klub odbuduje swój zespół.Chcą sprowadzić Szewe Lamparda i Drogbe ale watpie co do takich transferów być może sie myle ale Juve bedzie mistrzem Serie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:38, Madia napisał:


> No to według Ciebie kto powinien tą statuetkę dostać (chodzi mi o najlepszego piłkarza
świata)
Kaka. Dla mnie gra tego człowieka jest w tej chwili magiczna. On cały sezon i trzyma taką forme,
że trener sie nie wypowiada, że zawodnik zagrał słabo... poza tym, Kaka potrafi pokazać klase
w ważnym momencie. Zobaczymy jeszcze finał. Jak nie on to Gerrard. Chociaż ten aż tak nie błyszczał
w tym roku. Ale nie Cris Ronaldo


Nie no dobrze mówisz ale wydaje mi się że jednak to C.Ronaldo zdobędzie tą nagrodę 2 będzię Kaka a 3 Quaresma :D z Quaresmą żart :P na 3 będzie Ronaldinho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 08:13, Game Dreix napisał:

No ostatnio wszystko na to wskazuje więc nie rozumie twojego oburzenia.Faktom nie uciekniesz


Wszystko tzn. co? Jak mówisz że jest w świetnej formie to Ronaldo powinien być niezastąpiony, a jakoś bez niego też radzą sobie w LM i to ze świetnym skutkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 08:15, Game Dreix napisał:

Gra on prostą gre ale za to fantastyczną.Mysle ze jest lepszy od Cristiano gdzyż jemu nie uderzyła
woda sodowa do głowy.Kaka po tym sezonie moze przejsc do Juve,bo ten klub odbuduje swój zespół.Chcą
sprowadzić Szewe Lamparda i Drogbe ale watpie co do takich transferów być może sie myle ale
Juve bedzie mistrzem Serie A


Czemu uważasz że C.R uderzyła woda sodowa do głowy? Poza tym nie wiem skąd bierzesz te informacje o planach transferowych, a jeśli to prawda to podaj jakieś źródło(sensowne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 15:25, rafisport napisał:

> No ostatnio wszystko na to wskazuje więc nie rozumie twojego oburzenia.Faktom nie uciekniesz


Wszystko tzn. co? Jak mówisz że jest w świetnej formie to Ronaldo powinien być niezastąpiony,
a jakoś bez niego też radzą sobie w LM i to ze świetnym skutkiem ;)

Z nim byłby jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 15:28, rafisport napisał:

> Gra on prostą gre ale za to fantastyczną.Mysle ze jest lepszy od Cristiano gdzyż jemu
nie uderzyła
> woda sodowa do głowy.Kaka po tym sezonie moze przejsc do Juve,bo ten klub odbuduje swój
zespół.Chcą
> sprowadzić Szewe Lamparda i Drogbe ale watpie co do takich transferów być może sie myle
ale
> Juve bedzie mistrzem Serie A

Czemu uważasz że C.R uderzyła woda sodowa do głowy? Poza tym nie wiem skąd bierzesz te informacje
o planach transferowych, a jeśli to prawda to podaj jakieś źródło(sensowne).

Media mój drogi i różne czasopisma jak przegląd sportowy czy Bravo sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:58, kalin 123 napisał:

A co sadzicie o Christiano Ronaldo?
W półfinale to on klasy nie pokazał!!

Kolego o czym ty mówisz! Milan grał tak perfekcyjnie że praktycznie nie dał szansy MU na rozegranie jakieś dobrej składnej akcji! co tu miał zrobić C. Ronaldo przejśc wszystkich i pokonać Dide!? najlepszy mecz milanu jaki widziałem! a Kaka to najlepszy piłkarz na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:58, Vuko Drakkainen napisał:

Kolego o czym ty mówisz! Milan grał tak perfekcyjnie że praktycznie nie dał szansy MU na rozegranie
jakieś dobrej składnej akcji! co tu miał zrobić C. Ronaldo przejśc wszystkich i pokonać Dide!?
najlepszy mecz milanu jaki widziałem! a Kaka to najlepszy piłkarz na świecie!


Wiem że Milan grał perfekcyjnie, mi chodziło raczej o stracone przez niego piłki. Ch. Ronaldo ciągle sie kiwał, a nic z tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaka po tym sezonie moze przejsc do Juve,bo ten klub odbuduje swój zespół.Chcą

Dnia 08.05.2007 o 08:15, Game Dreix napisał:

sprowadzić Szewe Lamparda i Drogbe ale watpie co do takich transferów być może sie myle ale
Juve bedzie mistrzem Serie A

eee... nic o tym nie słyszałem że niby Kaka ma przejść do Juventusu? w ogóle to dla mnie dziwne bo nie widze Kaki jako ani napastnika ani pomocnika w Juve poprostu do niego nie pasuje! i se takie żaczy nie wymysłaj! taakk.. Juve mistrzem serie A okej.. ale chyba 5 lat temu! i zgadzam sie z rafisportem daj jakies źródło a nie walisz jakieś swoje przypuszczenia! nie przepadam za C.R wole Kake i Davida Ville ale mimo wszystko C. Ronaldo jest wspaniałym piłkarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować