Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 20:02, kalin 123 napisał:

Wiem że Milan grał perfekcyjnie, mi chodziło raczej o stracone przez niego piłki. Ch. Ronaldo
ciągle sie kiwał, a nic z tego nie było.


Nie miał dobrego dnia. Żadne kiwki mu nie wychodziły. Milan może i grał perfekcyjnie w obronie. Mi się ogólnie gra Milanu nie podoba. Ale w tym meczu zagrali naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole se przestawić noją liste najlepszych piłkarzy tego roku!
Kaka
C. Ronaldo
Messi
David Villa
Drogba
Quaresma
Fabregas
Berbatov
Altintop
Luca Toni
gerrard
nie patrzcie na kolejnośc ona nie ma tu znaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:09, kolektor napisał:

Nie miał dobrego dnia. Żadne kiwki mu nie wychodziły. Milan może i grał perfekcyjnie w obronie.
Mi się ogólnie gra Milanu nie podoba. Ale w tym meczu zagrali naprawdę dobrze.


Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na pewno to nie oni powinni wygrać LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:15, kalin 123 napisał:

> Nie miał dobrego dnia. Żadne kiwki mu nie wychodziły. Milan może i grał perfekcyjnie w
obronie.
> Mi się ogólnie gra Milanu nie podoba. Ale w tym meczu zagrali naprawdę dobrze.

Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na pewno to nie oni
powinni wygrać LM

Ich gra jest piękna! i to oni powinni wygrac finał! ale tak nie będzie bo wygra Lieverpool z zaczepistym Reiną w bramce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:15, kalin 123 napisał:

Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na pewno to nie oni
powinni wygrać LM

Dlaczego NIE POWINNI? Jeśli okażą się najlepszą drużyną to powinni. Jeśli doszli do finału to mogą wygrać. To że nie lubisz jakiegoś zespołu nie znaczy, że nie powinien on wygrać. Ja jakoś nie lubie Liverpoolu ale nie mówie, że nie powinni. Jeśli okażą się lepsi w finale to powinni. Byle tylko sędzia nic nie zmajstrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:49, Madia napisał:

Dlaczego NIE POWINNI? Jeśli okażą się najlepszą drużyną to powinni. Jeśli doszli do finału
to mogą wygrać. To że nie lubisz jakiegoś zespołu nie znaczy, że nie powinien on wygrać. Ja
jakoś nie lubie Liverpoolu ale nie mówie, że nie powinni. Jeśli okażą się lepsi w finale to
powinni. Byle tylko sędzia nic nie zmajstrował.

To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:49, Madia napisał:

> Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na pewno to nie
oni
> powinni wygrać LM
Dlaczego NIE POWINNI? Jeśli okażą się najlepszą drużyną to powinni. Jeśli doszli do finału
to mogą wygrać. To że nie lubisz jakiegoś zespołu nie znaczy, że nie powinien on wygrać. Ja
jakoś nie lubie Liverpoolu ale nie mówie, że nie powinni. Jeśli okażą się lepsi w finale to
powinni. Byle tylko sędzia nic nie zmajstrował.


Ja nie lubię Milanu. Ale gdy zobaczyłem co oni wyprawiają w półfinale, czyli po tym, jak zniszczyli mój klub, MU, nie widzę innej możliwości niż Milan jako zwycięzca Ligi Mistrzów. Nie żebym lekceważył czy nie doceniał Liverpoolu. Myślę po prostu, że Milan wygra te edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:41, Outlander-pro napisał:

Hmm moze to głupie pytanie ale kiedy finał będzie ?
A tak poza tym: Jestem za Livepoolem !! ;)

Finał jest 23 Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:53, Game Dreix napisał:

Media mój drogi i różne czasopisma jak przegląd sportowy czy Bravo sport


Chodziło mi o podanie jakiejś strony internetowej. Najlepiej oficjalnej strony Milanu. Rzeczywiście Bravo Sport to sensowne źródło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:13, Vuko Drakkainen napisał:

Kaka
C. Ronaldo
Messi
David Villa
Drogba
Quaresma
Fabregas
Berbatov
Altintop
Luca Toni
gerrard


Ja do tej listy dodałbym obrońce SC Sevilli Daniela Alvesa. Ostatnio co raz bardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:58, rafisport napisał:

> Kaka
> C. Ronaldo
> Messi
> David Villa
> Drogba
> Quaresma
> Fabregas
> Berbatov
> Altintop
> Luca Toni
> gerrard

Ja do tej listy dodałbym obrońce SC Sevilli Daniela Alvesa. Ostatnio co raz bardziej mi się
podoba.

oooo... racja racja! mysle ze przeoczyłem jeszcze kilku świetnych piłkarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:58, rafisport napisał:

> Kaka
> C. Ronaldo
> Messi
> David Villa
> Drogba
> Quaresma
> Fabregas
> Berbatov
> Altintop
> Luca Toni
> gerrard

Ja do tej listy dodałbym obrońce SC Sevilli Daniela Alvesa. Ostatnio co raz bardziej mi się
podoba.


Kanute Ronaldo Eto wielu tu brakuje dodałbym jeszcze Deco lub Xavi ale sam nie zdołasz wymienić tylu piłkarzy co do Alvesa nie spisuje sie najlepiej stac go na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:13, Vuko Drakkainen napisał:

Pozwole se przestawić noją liste najlepszych piłkarzy tego roku!
Kaka
C. Ronaldo
Messi
David Villa
Drogba
Quaresma
Fabregas
Berbatov
Altintop
Luca Toni
gerrard
nie patrzcie na kolejnośc ona nie ma tu znaczenia!


Ja bym dodał jeszcze świetnie grającego w tym sezonie Lamparda i Henryego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:38, Necromancer napisał:

> > Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na pewno
to nie
> oni
> > powinni wygrać LM
> Dlaczego NIE POWINNI? Jeśli okażą się najlepszą drużyną to powinni. Jeśli doszli do finału

> to mogą wygrać. To że nie lubisz jakiegoś zespołu nie znaczy, że nie powinien on wygrać.
Ja
> jakoś nie lubie Liverpoolu ale nie mówie, że nie powinni. Jeśli okażą się lepsi w finale
to
> powinni. Byle tylko sędzia nic nie zmajstrował.

Ja nie lubię Milanu. Ale gdy zobaczyłem co oni wyprawiają w półfinale, czyli po tym, jak zniszczyli
mój klub, MU, nie widzę innej możliwości niż Milan jako zwycięzca Ligi Mistrzów. Nie żebym
lekceważył czy nie doceniał Liverpoolu. Myślę po prostu, że Milan wygra te edycję.


Tak samo było 2 lata temu nie doceniany Liverpool z Milanem, mówię wam będzie powtóreczka i Reds znów zwyciężą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:56, miklu napisał:

> > > Ja ogólnie Milanu nie lubie, grają dobrze ale nie podoba mi sie ich gra. Na
pewno
> to nie
> > oni
> > > powinni wygrać LM
> > Dlaczego NIE POWINNI? Jeśli okażą się najlepszą drużyną to powinni. Jeśli doszli
do finału
>
> > to mogą wygrać. To że nie lubisz jakiegoś zespołu nie znaczy, że nie powinien on
wygrać.
> Ja
> > jakoś nie lubie Liverpoolu ale nie mówie, że nie powinni. Jeśli okażą się lepsi w
finale
> to
> > powinni. Byle tylko sędzia nic nie zmajstrował.
>
> Ja nie lubię Milanu. Ale gdy zobaczyłem co oni wyprawiają w półfinale, czyli po tym, jak
zniszczyli
> mój klub, MU, nie widzę innej możliwości niż Milan jako zwycięzca Ligi Mistrzów. Nie żebym

> lekceważył czy nie doceniał Liverpoolu. Myślę po prostu, że Milan wygra te edycję.

Tak samo było 2 lata temu nie doceniany Liverpool z Milanem, mówię wam będzie powtóreczka i
Reds znów zwyciężą


Możliwe. Liverpool to naprawdę świetny zespół. Ich trener potrafi zdziałać cuda. Nie zdziwię się, jeżeli będzie tak samo jak przed dwoma laty, czyli pierwsza połowa dominacja Milanu, a druga to wgniecenie go w ziemię przez Liverpool. Co jednak nie zmienia faktu że w tym pojedynku stawiam na Milan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2007 o 16:56, miklu napisał:

Tak samo było 2 lata temu nie doceniany Liverpool z Milanem, mówię wam będzie powtóreczka i
Reds znów zwyciężą

Ja powiem tak jak mówiłęm przed meczem Milan - MU. Niech wygra lepszy...Na San Siro był to zdecydowanie Milan,który piękną grą zasłużył sobie na zwycięstwo,jak będzie w Atenach? Wkrótce sie przekonamy ;)
Trzymam kciuki za Milan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:05, boduczek napisał:


> Tak samo było 2 lata temu nie doceniany Liverpool z Milanem, mówię wam będzie powtóreczka
i
> Reds znów zwyciężą
Ja powiem tak jak mówiłęm przed meczem Milan - MU. Niech wygra lepszy...Na San Siro był to
zdecydowanie Milan,który piękną grą zasłużył sobie na zwycięstwo,jak będzie w Atenach? Wkrótce
sie przekonamy ;)
Trzymam kciuki za Milan!

Co do finału mysle ze nie ma wątpliwosci zwycięsca jest Milan świetna gra na San Siro jest tylko przedsmakiem dla Liverpoolu który mozna powiedzieć poraz kolejny szcześciem dostał się do ligi mistrzów i to kolejny raz w meczu z Chelesa która fatalnie wykonała swoje karne a 2 lata temu gola nie było to wiemy i dlatego Puchar zwycięsców trafi do Milanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz poprawnie, co ??? Nie bądź taki pewny. Już my kibice ManU byliśmy pewni i nic z tego nie wyszło. W meczu na takim poziomie wszystko się może zdarzyć. Milan może dostać łomot, Liv może dostać łomot ale najbardziej prawdopodobny jest wyrównany i zacięty mecz !!! (Może powtórka emocji ?? ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować