Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2009 o 15:42, Mithrandir napisał:

Mi by się marzyły derby Londynu w finale. Chelsea kontra Arsenal, mmm, co to byłby za
mecz...
BTW, słyszeliście, że Henry marzy o powrocie do Arsenalu? Hurra!!!


Nie wiem, czy Henry w obecnej formie jest Arsenalowi potrzebny, a dalej będzie już tylko gorzej, więc, moim zdaniem, jest to próba ratowania resztki kariery. W Barcelonie Henry siedziałby na ławce, a w Arsenalu, jako niemalże legenda, człowiek przez wiele lat "ciągnący" klub na własnych plecach, miałby miejsce w wyjściowej XI za tzw. zasługi i troszkę po starej znajomości z Wengerem. Nazywało by się to "dawaniem szansy na powrót do formy". Ale niestety zawodnicy ponad 32 letni do wielkiej formy raczej nie wracają, jeśli już ją stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 15:42, Mithrandir napisał:

Mi by się marzyły derby Londynu w finale. Chelsea kontra Arsenal, mmm, co to byłby za
mecz...


Co to byłby za nudny mecz. Ile razy Chelsea gra z Arsenalem w sezonie? Dwa. Do tego zawsze są spore szanse, że w późniejszych etapach Carling Cup i FA Cup Chelsea trafi na Arsenal, bo oba kluby są faworytami tych rozgrywek. W finale prawdopodobnie zagra drużyna angielska z hiszpańską. Stawiam na Chelsea i Barcelonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 18:16, Adidas66 napisał:

Nie wiem, czy Henry w obecnej formie jest Arsenalowi potrzebny, a dalej będzie już tylko
gorzej, więc, moim zdaniem, jest to próba ratowania resztki kariery. W Barcelonie Henry
siedziałby na ławce, a w Arsenalu, jako niemalże legenda, człowiek przez wiele lat "ciągnący"
klub na własnych plecach, miałby miejsce w wyjściowej XI za tzw. zasługi i troszkę po
starej znajomości z Wengerem. Nazywało by się to "dawaniem szansy na powrót do formy".
Ale niestety zawodnicy ponad 32 letni do wielkiej formy raczej nie wracają, jeśli już
ją stracili.


Ja podejrzewam, że raczej by grał w rezerwie albo w mniej ważnych meczach, chociaż jak widać nadal bardzo dużo potrafi, wiec pewnie by się przydał. Arsenal potrzebuje kogoś z doświadczeniem, ograniem. Powrót do Londynu byłby sposobem na starzenie się z godnością dla Thierry''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 20:02, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem Juventus też zawalczy w w tym roku w lidze mistrzów.


Pozbierali się dostatecznie po degradacji za korupcję i odejściu kluczowych piłkarzy? Nigdy się włoską ligą za bardzo nie interesowałem, to i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:14, Mithrandir napisał:

> Moim zdaniem Juventus też zawalczy w w tym roku w lidze mistrzów.

Pozbierali się dostatecznie po degradacji za korupcję i odejściu kluczowych piłkarzy?
Nigdy się włoską ligą za bardzo nie interesowałem, to i nie wiem.


Chyba już na tyle by walczyć o scudetto, ale jeszcze nie tak by walczyć o LM. Bo jeśli Inter z Ibrahimovićem nie dał rady to chyba żadna włoska drużyna przez dłuższy czas w LM szału nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juventus ? Raczej wątpię pierwsze dwa mecze w grupie zremisował. Stawiam jak zawsze na Chelsea dziś wygra z Athletco M. 3-0 i pokażę, że ostatni mecz to lekka zadyszka :D a w Finale chciałbym Chelsea - Real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie przy wszystkich:jeżeli Real pokona Milan,cokolwiek by się wydzarzyło przejdą przez te za****1/8 LM,w tamtym roku,poległ z Juve i skończył tragicznie,wcześniej z Lyonem dwukrotnie-co okazało się katastrofalne,musi sie skonczyc przegeywanie realu z wielkimi musi,musi bo jak nie to niech nie napalaja sie na nic,bo a z resztą,po meczu refleksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 20:05, NecroVisioneR napisał:

Mówie przy wszystkich:jeżeli Real pokona Milan,cokolwiek by się wydzarzyło przejdą przez
te za****1/8 LM,w tamtym roku,poległ z Juve i skończył tragicznie,wcześniej z Lyonem
dwukrotnie-co okazało się katastrofalne,musi sie skonczyc przegeywanie realu z wielkimi
musi,musi bo jak nie to niech nie napalaja sie na nic,bo a z resztą,po meczu refleksje

Po 1 to nie za bardzo można odczytać treść Twojego posta,ale to pomińmy,tak już czasami jest.
Po 2 pan Perez myśli,że po zakupie największych sław futbolu jego "drużyna" zacznie nagle wygrywać,dominować.Otóż nie.Po co te gwiazdy sprowadzać od razu w jednym okienku?Po co?Na to pytanie chyba sam Perez nie potrafi odpowiedzieć.By zgrać drużynę potrzeba CO NAJMNIEJ pół roku.Pieniądze nie grają,jak wiemy.Milan wygrał i to bardzo,bardzo słusznie bo dominował w tym spotkaniu,a jedna z bramek była nie porozumieniem(mówię o bramce z 19 minucie,po błędzie Didy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:51, dominik713 napisał:

Już za chwilę losowanie 1/8 finału LM... Ciekawe z kim będzie grał mój Milan ;)

NASZ Milan z ManU..
United nie są już tak silni jak przed dwoma laty i na pewno da się ich pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,ok,NASZ ;) No wg mnie to nie tylko da się,ale jest to też wielce prawdopodobne.Wystarczy że nasz lider,Ronaldinho,będzie rozdawał dobre wrzuty,a nasz PRAWDZIWY KAPITAN,Gattuso,przypilnuje poszczególnych graczy Manchesteru tak jak przed dwoma laty.... I wszystko będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że Rooney będzie w formie, Nani tez się odkopie troszkę z Andersonem i Van Der Saar wróci. Takie ''wystarczanie'' nie ma sensu, wygra lepszy lub ten który będzie miał więcej szczęścia :). Mecz będzie najciekawszy ze wszystkich w 1/8. Oczywiście ja za ManU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u nas jest ten problem,że nie ma zmienników... Jeżeli Pato albo Ronnie będą zmęczeni to mamy pozamiatane.To samo można powiedzieć o Neście czy T.Silvie... Ale niech wygra lepszy ;)

PS: Nie wiem czy wiesz,ale dla Manchesteru określenie "ManU" jest obraźliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 20:09, dominik713 napisał:

Tylko że u nas jest ten problem,że nie ma zmienników... Jeżeli Pato albo Ronnie będą
zmęczeni to mamy pozamiatane.To samo można powiedzieć o Neście czy T.Silvie... Ale niech
wygra lepszy ;)

PS: Nie wiem czy wiesz,ale dla Manchesteru określenie "ManU" jest obraźliwe...

Będzie Adiyiah, trzeba chłopaka sprawdzić.

PS.A to dlaczego ManU jest dla United obraźliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Milan ma jak największe szanse na wygranie przynajmniej u siebie z ManU (jeśli to jest obraźliwe to nie wiem co nie jest). Ale przecież jest dużo innych spotkań ciekawych.
Na przykład mój Arsenal już 2 raz z rzędu dostał FC Porto xP. Ciekawe jaki będzie wynik xD. Nie no.
Wracając do tego to jestem całym sercem za Milanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Adiyiah sprawuje się na treningach sporo poniżej oczekiwań... No ale ja mam nadzieję że wypali ;) No a dlatego jest obraźliwe,że "Manu" to skrót od "Manure",co po angielsku oznacza... "gnój",wystarczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować