Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Poprzednią edycje wygrał Liverpool. Teraz też ma szanse, ale moim zdaniem nikłe. Za to mnie interesuje kto wygra teraz. Może Barca, może Milan, a może kto inny. Jestem za Live i chciałbym by Dudek zaczął znowu bronić. Walczyć będzie Milan i Inter, bo te zespoły mogą zawojować. Chelsea nie liczę, bo przegrają z Barcą ale nawet jak wygrają ten mecz to nic im nie pomoże, tak sądze. No to piszcie posty z waszym faworytem na mistrza!!!!!!!!!!

Mówię LIVERPOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku lige mistrzów bygra Bayern bez dwóch zdań. Na własnym boisku mają twierdźe nie do zdobycia a na wyjeździe grają bardźo dobrze i prawie zawsze wygrywają nie ważne z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARÇA! Na pewno wygra :)
(Szkoda, że nie Manchester, którego jestem kibicem, ale w tym klubie od paru lat nie dzieje się najlepiej :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - cztery moje ukochane kluby spotkały się w 1/8 ze sobą - Chelsea, Barcelona, Olympique Lyon, PSV. Zwycięzcy tych 2 par spotkają się w finale. A do półfinałów dojdzie jeszcze Juve i Villareal. W ćwierćfinałach odpadnie Benfica, Arsenal, Bayern i Inter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować