Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!! BARCA BARCA BARCA!!!! Ojej ale jestem podjarany zwycięstwem Barcy :) niech ŻYJE BARCA!!!! Aż sobie ściągnąłem oficvjalną piosenkę barcy :) W tyodniu zakupie sobie chyba szalik i walne go na ściane :) NIECH ŻYJE BARCA, VISCA EL BARCA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwagaaaaa!!! Uwagaaaaa!!! Uwagaaa!!!

Reaktywuje temat, teraz mówimy o zwycięzcy edycji 2006/2007. Dzielimy się spostrzeżeniami z meczów i typujemy zwycięzcę tej edycji.

P.S. Może zrobie jakiś konkursik albo coś, ale to tylko myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celtic, Celtic, może Celtic, tylko Celtic no i jeszcze raz Celtic !! :P

A tak na serio to mysle ze wygra Inter badz Real, moze teraz nie idzie im najlepiej ale mam takie przeczucie po prostu...
No ale jakby Celtic wygral to nie mialbym nic przeciwko, moze taki final jak w ''67 Inter - Celtic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca? Buehehe. Dobrze, że w LM nie ma Sevilli :):). LM wygra spokojnie Lyon. Barcelona wygrywa tylko ze średniakami i z nikim innym. Lyon to klasa sama dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jatam kibicuje tylko moim dwom ulubionym kluba realowi madryt i chelsea londyn. to oni beda w finale :) , a przynajmniej fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real, Inter lub Lyon. Ktos z tej trojki. W Chelsea watpie, Barcelony po prostu nie lubie :) Bayern zostanie wyeliminowany przez Real, reszta to slabiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lige mistrzów może wygrać Real Madryt Olimpic Lyon albo Manchester United a na nie stawiał bym na Barcelone bo ona już nie gra tak jak w tamtym sezonie , cięzko im idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 14:06, Ludvic napisał:

Moim zdaniem lige mistrzów może wygrać Real Madryt Olimpic Lyon albo Manchester United a na
nie stawiał bym na Barcelone bo ona już nie gra tak jak w tamtym sezonie , cięzko im idzie.


Ja też bym nie stawiał na Barcelone ,jak już to Lyon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie inteligentna wymiana zdań. Nikt nie pokusił się o sprecyzowanie dlaczego dana drużnyna wygra obecną edycję Champions League, poza słowami "dużyna X wygra, bo jest najlepsza" żenua. Trochę obiektywizmu. Typowanie drużyny tylko dlatetego, że jest naszą ulubioną nie jest żadnym argumentem... FC Barcelona ?! Nie jest w najwyższej formie, chyba że Samuel Etoo po konktuzji będzie w wysokiej formi i postrzela sobie. W Realu totalny zamęt, konflikty między "gwiazdami" a Calderonem, wyprzedaż, niepewna sytuacja niektórych gracz w klubie. Chelsea dostała zadyszki i także ma problemy. AC Milan sięga już swego dna - LM to dla nich jedyna szansa w tym sezonie. Ciekawie za to się prezentuje Olympique Lyon i MU. Zastanawiam się tylko czemu nie rozmawiamy o tym w temacie "Piłka nożna" :|
I nie gadajcie, że nielubiane przez was kluby poodpadają, a zostaną najbardziej popularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty jesteś kibicem? Gdyby grała Polska i Brazyli to też bym mowił że wygrają Biało-Czerwoni bo po prostu w to wierzę, trzymam kciuki i czekam na wynik. Dyskutować można o bramkach, pięknych zagraniach a nie dlaczego uważam, że ten czy inny wygra lub polegnie...kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:37, dziad5 napisał:

I ty jesteś kibicem?

Kibicowanie, a durne pisanie - że "coś jest dobre, bo jest dobre" do mnie nie przemawia. Gdybyś czytał uważnie co piszę, to może ty byś... zakumał. Chodzi mi o to, że robicie sobie śmietnik z tematu, by swawolnie sobie pospamować. Kiedy gra moja drużyna, to zapominam o kalkulacjach, a trzymam kciuki. Tyle, że ja nigdy nie lekceważę nielubianych rywali - ani nie wywyższam ulubionych klubów. MU nigdy nie lubiłem, ale ich forma, dobra passa i silny skład sprawiają, że nie mogę ich wykluczyć jako pretendenta do wygranej w LM. FCB np lubię, ale przy obecnej predyspozycji nie napawają do optymizmu itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować