Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postal dobrym filmem?

105 postów w tym temacie

Na Filmwebie wyczytałem:
"Film kręcono od 30 września 2006 do 30 października 2006"
A więc Postal kręcony był miesiąc, dlaczego więc film wchodzi na ekrany dopiero w sierpniu tego roku? To będzie gniot - jestem tego pewien, a to co piszą tutaj ludzie, czyli że oklaski były dlatego, że film się skończył to zapewne prawda. Boll znany jest z tego, że lubi się oceniać jak najlepiej, a to jest po prostu żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekundę... Coś tu jest nie tak! Część osób po plakatach i trailerze ocenia film bardzo źle, a część nawet jako niezły... Ja rozumiem, że są różne gusta, ale bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bez przesady. Ciągle tego Bolla krytykujecie, ja rozumiem że nie wszystkim mogą się podobać jego dzieła ale żeby drwić przed faktem dokonanym? Jeden zaczął nagonkę to teraz wszyscy newsmani "papugują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Only my weapon understands me".

Czemu nie pokazali aktora grającego Postal Dude''a? Czy będzie Krotchy, maskotka z wyrzutnią rakiet?
Mało o szczegółach napisali, ale skoro ludziom się podobał (no, chyba że był to flash-mob polegający na biciu brawa po seansie) to może być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. . .
Postal 2 to jedna moich ulubionych gier, toteż z ciekawością obejrzę film. O ile oczywiście nie zostanie spieprzony przez Uwe Bolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Bloodrayne jakoś nie mam ochoty oglądać żadnego ''dzieła'' tego pana. Można znaleźć 999 innych sposobów jak spędzić te 1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha!!! Niezły zwiastun filmu.Dwaj zamachowcy kłócą sie o ilość czekających na nich w raju dziewic.Może i nie będzie to film z najwyższej półki, ale takie podejście do tematu bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, film oparty na grze, która nie nadaje się do ekranizacji otrzymała owacje na stojąco? Mimo, że to "dzieło" Bolla? Nie uwierzę, póki nie zobaczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nawet fizjologom nie śniło, żeby Uwe został "zakaceptowany" z jego tokiem myślenia na temat tworzenia filmów, a tym bardziej żeby został tak ''nagrodzony''. Może on jest jak Leonardo Da Vinci- i wypszedził swoją epoke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wierze, że naprawdę poczuł te moralne przesłanki ukryte w grze (nie to, żeby ktokolwiek je znalazł) i jej wewnętrzną głębie.
W skrócie - wreszcie znalazł fabułe tak wielkowątkową i o wysokim potencjale, jak jego możliwości. I właśnie dlatego wreszcie pokazał na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żart, i to nie smaczny czekamy na sprostowanie.
To niemożliwie.... Nie nie nie!!! To nie prawda tylko nie Postal!!!!
{...}
Nie będę na razie pisał ponieważ wyjeżdżam do sanatorium
{ tylko czemu tu nie ma okien i klamek }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem!!!! A mówią, że matematyka się nie przydaje... To nie wiecie, że dwa minusy dają PLUS??!! (w tym przypadku Postal i Boll) ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że facet ma powołanie co do robienia komedii :)

Swoją drogą, wkurza mnie, że daliście sobie tak wyprać mózgi i oceniać film bez obejrzenia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie jego filmy były zabawne, ale szkopuł tkwił w tym, że miały być poważne. Ten od początku miał bawić, więc... się udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować