Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

"Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach

2186 postów w tym temacie

hah...napewno nie napisałem co sądzę o emo . Nie wiem czemu piszesz to że myślę że nonsensopedia pisze prawdę ,przecież to wyraźnie napisałem że to jest zrobione dla jaj...ciężko zrozumieć?

hito_kun -----> widziałem jak stiffyone coś na ciebie pisał ,że spamujesz czy coś . To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:56, Adin92 napisał:

hah...napewno nie napisałem co sądzę o emo . Nie wiem czemu piszesz to że myślę że nonsensopedia
pisze prawdę ,przecież to wyraźnie napisałem że to jest zrobione dla jaj...ciężko zrozumieć?


Nie zaprzeczę, pisałeś... Ale dopiero jak ruszyła na ciebie fala. A ostatnie słowo w tym poście mówi dużo o twoim stosunku do tej subkultury. Za słowo, nawet pisane, się płaci http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24884&pid=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, racyja. Takie Swans na swej płycie "Greed" metalu nie gra, ale muza cięższa niż na niektórych płytach metalowych. Jest multum kapel, które trudno zaszufladkować ( a jest multum, które bardzo łatwo się szuftadkują). Takie His Name is Alive. Co to jest? Rock? Nie, pop? muzyka elektroniczna? Też nie. Podobnie Z Dead Can Dance, Cocteau Twins czy This Mortal Coil. Polecam fanom łagodnego brzmienia.
Ja się zasłuchuję w Birthday Party, PJ Harvey, Primus, Sonic Youth, Swans, Alien Sex Fiend, Nick Cave And Bad Seeds, Wolfgang Press, Jesus And Mary Chain, Stone Roses, Bauhaus, Joy Division, My Bloody Valentine. I insi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:56, Adin92 napisał:

hito_kun -----> widziałem jak stiffyone coś na ciebie pisał ,że spamujesz czy coś . To prawda?


Nie, to nieprawda. Hito odpowiedział na stawiane mu zarzuty. zresztą widziałeś, że nie tylko Hito odpowiedział. W takim rozumieniu, Twoje odpowiedzi niezwiązane z tematem też są spamem?
Trzeba dojść do kompromisu. Pójdźcie z tym na inny wątek. To się tyczy Was obu. (!)
Koniec offtopa

@Tykus >>

Dnia 02.07.2007 o 22:56, Adin92 napisał:

/.../ BTW do emo girls nic nie mam, sam znam jedną ;)


No ja też nie mam. Ale nie cierpię kinderków, pseudoemo, które się pozorują na emo... :\
No to jak? Słuchał ktoś tego Three Days Grace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:01, tykus napisał:

A ostatnie słowo w tym poście
mówi dużo o twoim stosunku do tej subkultury.


hmm...czyli jednak się tną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:10, Adin92 napisał:

> A ostatnie słowo w tym poście
> mówi dużo o twoim stosunku do tej subkultury.
hmm...czyli jednak się tną?


Lol, aż tak trudno ci zrozumieć twojego własnego posta? Albo jeszcze do forum nie dorosłeś, choć w moim wieku. To, że się tną, płaczą na immprezach i że to żenada to TWOJE słowa, które pojawiły się w poście, do którego dałem linka.
A teraz dokładniej, żebyś w końcu zrozumiał - z każdą subkulturą utożsamiamy kogoś po wyglądzie, a i każda subkultura znana jest czegoś złego, głównie przez neta i tv jest rozpowszechniane takie myślenie. Kiedyś emo byli znani z cięcia się, teraz sytuacja wygląda inaczej. Oczywiście, są niektóre osobniki, co chcą być TRÓ, ale to już żenada. Sam znam kilku emo i się nie tną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/


O matkoo... napisałem tylko to co przeczytałem na nonsensopedii , a jeśli to nie jest prawda co o nich piszą to do emo nic nie mam .

Radzę zakończyć offtopa... bo jeszcze jakiś moderator wpadnie i zobaczy ten ambaras;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcielibyście posłuchać sobie czegoś oryginalnego,to zachęcam do zapoznania się z zespołem Skindred.Ich muzyka to reggae rock.Temat ogólny o tym zespole jest pod tym adresem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24676&u=1

To naprawdę oryginalny zespół,i czegoś takiego chyba jeszcze nie słyszeliście xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:09, Skywalker560 napisał:

Jeżeli chcielibyście posłuchać sobie czegoś oryginalnego,to zachęcam do zapoznania się z zespołem
Skindred.Ich muzyka to reggae rock.Temat ogólny o tym zespole jest pod tym adresem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24676&u=1
To naprawdę oryginalny zespół,i czegoś takiego chyba jeszcze nie słyszeliście xD.


tak, tak świetny zespół. jeden ich utwór leciał w Need for speedzie, w undergroundzie bodajrze 2, pt. Nobody. wpada w ucho i zaciekawia. na razie chyba wydali jeną płytę, z tego co wiem, pt. Babylon. polecam ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 13:09, Skywalker560 napisał:

To naprawdę oryginalny zespół,i czegoś takiego chyba jeszcze nie słyszeliście xD.


Masz rację, są oryginalni i ich muzyka wpada w ucho . Podoba mi się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:29, pizmak666 napisał:

tak, tak świetny zespół. jeden ich utwór leciał w Need for speedzie, w undergroundzie bodajrze
2, pt. Nobody. wpada w ucho i zaciekawia. na razie chyba wydali jeną płytę, z tego co wiem,
pt. Babylon. polecam ! ! !


W chwili obecnej pracują nad kolejnym albumem,na ich profilu MySpace można znaleźć kawałek The Beginning of Sorrows,który jak przypuszczam jest jednym z utworów na nowej płycie.Polecam,bo kawałek jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:18, Skywalker560 napisał:

W chwili obecnej pracują nad kolejnym albumem,na ich profilu MySpace można znaleźć kawałek
The Beginning of Sorrows,który jak przypuszczam jest jednym z utworów na nowej płycie.Polecam,bo
kawałek jest świetny.


no to zobaczę sobie w wolnym czasie, skoro mówisz że świetny. a wiadomo kiedy ta nowa płyta, ile będzie utworów, jaka będzie ta płyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Przesłuchałem kilka kawałków na imeemie i muszę stwierdzić, że zespół naprawdę mi się spodobał ;) Jeśli mi się uda załatwię sobie ich płytkę z antykwariatu.
Jeśli zaś chodzi o antykwariat to idę po weekendzie oddać moją kolekcję kaset. Wszystkie albumy Skunk Anansie, stare No Doubt, dwa pierwsze albumy Garbage, wszystkie Nirvany, wszystkie oprócz ostatniej Cranberries... Trochę szkoda się rozstawać...Tyle wspomnień, ale trzeba zrobić w końcu porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w 2007 albo 2008,nie jestem jeszcze pewien.Płyta pewnie będzie bardzo zbliżona do Babylon,chociaż chyba jeszcze bardziej klimatyczna (na Babylon wymiatało genialne Firing the Love).Reszty szczegółów nie znam xD.

A wszystkim polecam zespół American Head Charge,zwłaszcza dwa kawałki - All Wrapped Up i Just So You Know.Ostatnio mam fazę na ten pierwszy :D.Co to za zespół?Grają rock/metal/industrial (za ich profilem na MySpace,Wikipedia nie jest niestety kompetentnym źródłem wiedzy o gatunku muzyki granym przez dany zespół).Polecam,świetny zespół,zwłaszcza te dwa wymienione utwory - wg AHC grają muzykę będącą połączeniem Faith No More,Nine Inch Nails,Marylin Mansona oraz Ministry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:17, Skywalker560 napisał:

Polecam,świetny zespół,zwłaszcza te dwa wymienione utwory
- wg AHC grają muzykę będącą połączeniem Faith No More,Nine Inch Nails,Marylin Mansona oraz
Ministry.

Czyli typowy industrial :). Spróbowałem, naprawdę ciekawe. Niestety, Just So You Know nie dorwałem. Muszę przyznać, że są interesującym zespołem, ale kupienie płytki zostawiam typowym fanom. Ja jeszcze mam do kupienia parę CD-ków i ten się na moją listę nie załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety, Just So You Know

Teledysk do "Just so you know" znajdziesz tutaj http://youtube.com/watch?v=jIibR7M9uZ4 (i wbrew pozorom, ten zespół gra raczej tego typu muzykę, a nie same ciężkie utworki typu "All Wrapped Up")

A to już z nowej płyty, utwór "Loyalty" http://youtube.com/watch?v=P1YJ6tkTIoo

A tutaj napisana przeze mnie danwo temu biografia AHC :) http://ja.gram.pl/blog.asp?id=35619&np=7

Ostatnio wyszło także wydanie CD/DVD zawierające koncerty i teledyski, oraz utwory w wersji koncertowej oraz parę coverów i nie wypuszczanych dotąd utworów (niektóre nawet całkiem całkiem, ale ogólnie to spodziewałem się czegoś lepszego). Muzykę grają na prawdę przednią, szkoda tylko że co chwila AHC dręczą jakieś problemy :/

PS. Nawiązując do jednego z poprzednich postów - ja się w nich nie dopatrzyłem niczego z Nine Inch Nails ;P Zupełnie inna bajka jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 04:14, Sth`Devilish napisał:

PS. Nawiązując do jednego z poprzednich postów - ja się w nich nie dopatrzyłem niczego z Nine
Inch Nails ;P Zupełnie inna bajka jak dla mnie :D

Dzięki, przesłucham.

A wracając do cytatu - trochę NIN tam jest, wiem bo Nine Inch Nails akurat mam całą dyskografię i takie starusieńkie Fragile czasem słucham. Swoją drogą, temat dla mnie - bo prawie wszystko z topicu słucham. No, nie licząc EMO, którego nienawidzę wręcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też na płytkę się nie skuszę (na pewno!),ale dwa wspomniane przeze mnie kawałki są genialne.Just So You Know wymiata...Po paru latach zapomniałem nazwę zespołu i tytuł piosenki,ale nie ten wokal i kawałek...xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować