Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

"Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach

2186 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2011 o 19:59, Bithda napisał:

Jestem ich fanem, oddanym:)) Ale na koncert się nie załapałem, nie miałbym opiekuna pełnoletniego:/
ale jak Meta będzie na otwarcie stadionu we Wrocku to uciekam z chaty;D


Jeżeli będziesz miał z tym problem( w co szczerze wątpię), prosisz pierwszą z brzegu osobę o podanie się za opiekuna. Nikt se gitary nie będzie zawracał, by sprawdzić 50k osób wchodzących na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego brytyjskiego rocka. Tylko proszę nie rzucajcie czegoś w stylu : "Oasis jest niezłe" , albo "Arctic Monkeys jest fajne ". Mile widziane linki. Licze głównie na jakieś nowe kapelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 12:23, Offino napisał:

Polecam Coldplay oraz Radiohead, a jeśli masz ochotę na klasyki, to The Beatles, Pink
Floyd, czy Quuen.

Nie no to ja specjalnie piszę , że nie chce tak bardzo znanych zespołów ! (sic). Polecasz mi Beatlesów ? ;D To fajnie nie słyszałem o nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde, ostatnio porwał pANBUK. Kompletnie zaskoczenie, kapela niemal undergroundowa, a tu takie cudo. Dziwne, że tak mało zespół popularny. Macie darmową EPkę http://pambuk.bandcamp.com/
A moje ostatnie miesiące należą m. in. do Radiohead. Kurde, że tego wcześniej nie słuchałem (coś tam słyszałem, że jakieś R* istnieje). Wielopoziomowa muzyka, srsly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 00:42, Perry_Cox napisał:


Kurde, ostatnio porwał pANBUK. Kompletnie zaskoczenie,[...]


o_O
0_o
O_O
:D
Dzięki. Faktycznie totalne zaskoczenie.
Ja ze swojej strony mogę polecić (o ile nie znacz) L.Stadt
Londyn - http://www.youtube.com/watch?v=6WTHUVt4XlM
Jeff - http://www.youtube.com/watch?v=LmsKPw-oXRc
March - http://www.youtube.com/watch?v=F-_RhMgMoKY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 00:42, Perry_Cox napisał:


Kurde, ostatnio porwał pANBUK.


Przesłuchałem z ciekawości i muszę przyznać, że naprawdę dobra rzecz. Dzięki za podzielenie się linkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:15, Lukas1694 napisał:

Szukam jakiegoś fajnego ostrego rocka, najlepiej z wymiatającymi solówkami. Jakieś propozycje?

A Rock jest bez wymiatających solówek i nie ostry? :D Podaj chociaż co znasz/ może coś w stylu jakiegoś zespołu. Czy w ogóle nie masz pojęcia o tej muzyce i się zaznajamiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:56, Lukas1694 napisał:

Coś w stylu Gunsów i AC/DC

Izzy Stradlin(Methanol, California), Jimmi Hendrix(hey Joe, American Women, All Along the Watchtower), Black Label Society (Stillborn), Deep Purple (Child in Time, Smoke on the Water) no i jest ich jeszcze wiele, wiele więcej:) Posłuchaj też Stevie Vay''a i Slasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vai jest moim ulubionym gitarzystą, a na płytę Slasha mam ostatnio zajawkę. Deep Purple też znam. Nie chodzi mi o te najbardziej znane kapele i osoby jak Hendrix bo te znam, ale równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 22:18, Lukas1694 napisał:

Vai jest moim ulubionym gitarzystą, a na płytę Slasha mam ostatnio zajawkę. Deep Purple
też znam. Nie chodzi mi o te najbardziej znane kapele i osoby jak Hendrix bo te znam,
ale równie dobre.

Może Duff McKagan''s Loaded, L.A. Guns albo Adler''s Appetite?
Z innych możesz sprawdzić: Kingdom Come, Foreigner, Hardline, Krokus, Talisman (z Jeffem Scottem Soto), Rough Cutt, Alcatrazz, Warrant, Heavy Metal Kids (niech nazwa Cię nie zwidzie :P), Airbourne, Chickenfoot, Toto, Kruk (ten polski), Rainbow, Blue Murder, Dokken, Status Quo, Gary Moore, Free, Doobie Brothers, itd itp.
Może nie ze wszystkimi trafiłem, ale są to zespoły, o które przyszły mi do głowy gdy myślałem "Guns n'' Roses i AC/DC... i Deep Purple". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:15, Lukas1694 napisał:

Szukam jakiegoś fajnego ostrego rocka, najlepiej z wymiatającymi solówkami. Jakieś propozycje?


Godsmack. Naprawdę dobry hardrockowy zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować