Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 kozłem ofiarnym?

45 postów w tym temacie

Eh no Xblaszaki nie oddadzą jej tak łatwo miejsca na rynku:P Mogli się domyślić ze będzie nagonka na PS3, ponieważ wyszła później od Xboxa oraz jest droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty to ma chyba PS3 ale na Gram.pl,
tylko jeden pochlebny news tu o nim czytałem,
a nikt nie mówi że 33% XbX360 psuje się w ciągu 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że a) opinia fana (czytaj- soczyście podlana emocjami) b) chęć rozreklamowania swojej najnowszej gry poprzez zwrócenie uwagi na konsolkę Sony c) ...każdy, nawet PRASA musi mieć jako takie oparcie dla manipulacji. Gdyby wszelkie biadolenie na temat produktu Sony było bezpodstawne, dawno bylibyśmy świadkiem narodzin nowej legendy- konsoli która dzięki darmowej reklamie pobiła wszelkie rekordy sprzedaży. A jest wręcz odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Merib >> Kompy się zawieszają, samochody się psują, samoloty ulegają wypadkom, promy kosmiczne się rozlatują...naturalne. Problem w tym, że o ile w przypadku XPudła problemem jest jeno żywotność sprzętu, o tyle w konsoli Sony doszła do tego opóźniona premiera w związku z którą developerzy zaangażowali się w produkcje dla konkurencjo. Ergo- teoretyczna przewaga technologiczna Ps3 nad X''em utonęła w zalewie problemów- z za wysoką ceną i brakiem gier na czele. Wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie odnoszę wrażenie, że piedestału PS nie zostało ściągnięte przez prasę branżową, ale przez samo Sony. Chyba najwyższy czas, żeby zauważyli, że jednak mają tym razem poważną konkurencje,a nie tak jak za czasów PS1 konsole typu N64 albo dreamcast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a nikt nie mówi że 33% XbX360 psuje się w ciągu 3 miesięcy

LOL... rzeczywiscie newsow nie bylo... czlowieku idz do okulisty bo albo jestes slepy albo po prostu przeczytales tylko ten news na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:02, Lord Asgaroth napisał:

Jak na razie odnoszę wrażenie, że piedestału PS nie zostało ściągnięte przez prasę branżową,
ale przez samo Sony. Chyba najwyższy czas, żeby zauważyli, że jednak mają tym razem poważną
konkurencje,a nie tak jak za czasów PS1 konsole typu N64 albo dreamcast.


Wtedy też były kłutnie na temat co było lepsze. W sumie to Saturn jeżeli chodzi o sege w tedy był ich konsolą.
A dreamcast się nie liczył bo w polsce mało powszechny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem Ps3 jest jego cena a nie brak tytułów. Jak by w japoni kosztowało tyle samo co Wii to Ps3 by zmiotło konsolę Nintendo a ja 2500zł wydawać na konsole nie będę skoro mogę kupić Wii za 900zł lub X360 za 1400 lub obie w cenie jednej hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według niego, konsola Sony będzie miała świetne wyniki w tegorocznym okresie świątecznym."---też się z tym zgadzam. Jakiś czas temu tutaj na gram.pl było napisane, że PS3 ma potanieć ok. 300 zł do końca tego roku. Może i taka obniżka będzie na całym świecie, kto wie. Poza tym taka gra jak GTA IV, która ma mieć premierę pod koniec października powinna dać kopa tej maszynce. Oby wyszło więcej gier, które będem głównym powodem zakupienia konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Przy takiej cenie i przy kompletnym braku gier (jak na razie, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni) PS3 jest w tyle. Jednak mam nadzieję, że jeszcze Sony wyjdzie na prowadzenie w kategorii next genów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co miał biedny facet powiedzieć? Sony go poprosiło o taką opinię. Gdyby powiedział to Steve Jobs, to można byłoby jeszcze od biedy uwierzyć - ale producent exclusive''a dla PS3? oczywiście, stara się rozreklamować ps3 uderzając w krytyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:12, kkusio1991 napisał:

W sumie ps3 się opłaca. Policzcie x360 premium (core nie gra roli)+ HD dvd = 2399 czyli tyle
samo co ps3

To już lepiej kupić PS3 to XBOX360 ma dużo słabsze wnętrze, poza tym ciągle się psuje płyta główna i często się płyty rysują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować