Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 kozłem ofiarnym?

45 postów w tym temacie

Miłem PSX`a pozniej PS2 ale teraz PS3 nie kupie, przynajmniej na razie. Nie ma ona ani jednej gry (zdania odnosnie Motorstorma są podzielone) dla której warto byłoby kupic ten system. Konkurencja - Wii i X0 ma o wiele wiecej do zaproponowania. Przynajmniej na razie. Byc moze sytuacja zmieni się, ale nie wczesniej niż za rok albo półtora. Wydaje mi sie że najmocniejszą bronią PS3 przeciw X0 jest bezawaryjnośc tej pierwszej. Za dwa lata około 60% X`ów kupionych do obecnej chwili pokaże krąg śmierci - mój pewnie też :( Wtedy może nastapic gwałtowan przesiadka na pewny system z (mam nadzije ) sporo biblioteką gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie potraktowałbym PS3 jako ... konsola która jeszcze nie wyszła. Dopóki nie ma sensownych (i exclusivenych) gier na nią to nie ma co chwalić ani krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie PS3 bedzie koziolkiem - a jak sie pojawia exclusive, baaardzo dobrych gier (DMC, GoW i reszta ;P)
To wtedy PS3 wyskoczy o kilkaset procent.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest kozłem ofiarnym, bo taka jest taktyka ludzi z MS. Jakoś nie widzę by Nintendo atakowało Sony, MS ciągle, wymyślają czasem takie bzdury, że głowa boli, a chwile potem wywalają skargi z X0 ze swojego forum (zapraszam m.in na onet.pl). Na szczęście używam konsol Sony i Nintendo, a Xkloxkiem się nie przejmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować