Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Nie tylko na PC. Gry planszowe, logiczne, systemy bitewne, karcianki. W co graliście i co polecacie?

772 postów w tym temacie

No, Wiochmen lezy juz u mnie w domu. Myślałem, że to pudełko będzie ciut większe, ale to duzy plus, że jest naprawdę małe. Sklep interntowy Rebel spisał się znakomicie - szybka przesyłka i odpowiedno przypieczętowana ;) Szkoda tylko, ze grzbiet pudełko mam trochę wgnieciony na zewnątrz, ale to tylko mała dolegliwośc ;)
Co do samej gry - wydaje się fajna. Zacząłem grac z siostrą, ale ktoś do niej przyszedł i musieliśmy przerwac :| Karty są według mnie z dobrego materiału, tylko niektóre są ciut wygiete z powodu gumki...
Instrukcja jest taka sobie - niby dobra, ale wydaje mi się, że niektóre rzeczy w niej sie wykluczają :| No, ale mniejsza o to. Nawet w niej mozna znaleź żarty ;) Np. o tym berecie^^
Na razie tyle tylko mogę powiedziec, ale myslę, że mi się spodoba. I mam nadzieję, że nie będzie to mój ostatni zakup gry karcianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną grą karcianą CCG jest Thorgal. Oparta na tym polskim komiksie. Posiadam całkem doby deck już, ale niestety dawno nie grałem. Po prostu nie znam osób którzy mają tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i polecam! :))) Oczywiście planszówki...

Game of Thrones (strategia na podstawie książek Martina)
Clash of Kings (rozszerzenie do powyższej gry)
Descent ( najlepszy "dungeon crawler" od czasu Warhammer Quest)
Twilight Imperium (rasy, planety, handel, wynalazki, polityka no i wojny - w to trzeba zagrać!!!)

Jest ich o wiele więcej ale powyższe pozycje są dla mnie TOPowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:46, Big Moon napisał:

A TCG? Tactisc Card Game ? :P


Niezupełnie. To znaczy. Trading Card Game. :-)

Wie ktoś ile może kosztować zestaw do malowania figurek z bitewniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 07:51, HumanGhost napisał:

> A TCG? Tactisc Card Game ? :P

Niezupełnie. To znaczy. Trading Card Game. :-)

Wie ktoś ile może kosztować zestaw do malowania figurek z bitewniaków?


Tutaj masz przykładowe ceny. Oczywiście różne sklepy=rózne ceny ale na początek chyba może być.

http://www.bard.pl/bard/index.php?site=search&categoryQuery=10203&node=10203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 07:51, HumanGhost napisał:

Wie ktoś ile może kosztować zestaw do malowania figurek z bitewniaków?


Wszelkie takie info poszukaj na cytadeli.pl

www.cytadela.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 16:13, HumanGhost napisał:

Właśnie o tą stronkę mi chodziło, tyko zapomniałem nazwy. Dzięki. :-)


Jeśli chcesz sie bawić profesjonalnie w malowanie figurek polecam Ci malowanie olejnymi farbami modelarskimi, oraz lakierowanie potem. Godne polecenia sa farbki Model Master, mój brat bawił sie w to całkiem pro i efekty są... niekiedy naprawdę niezłe. Mam niezłą cyfrówkę i jak wrócę znad morza to porobię foty swoich figurek, bo jest na co popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekam na fotki. Z chęcia zobaczę co tam masz. :-)
Miałem miec teraz karty do Magica z szóstej edycji, ale kumpel zapomniał mi przywieźć z Łodzi. :-/

P.S. Poszukiwania tego jedynego awatara? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2006 o 17:55, HumanGhost napisał:

P.S. Poszukiwania tego jedynego awatara? :-)


Hehe, rotfl awatara jedynego to ja mam, tylko czasami go zmieniam (tak tak, ten czerwony :D)
Nie mogłem już na kaczkę patrzeć, nie pod moim nickiem, a wracając do tematu to mam sporo (ok 200) figurek do Warzone pomalowanych przez mojego brackiego. W sumie był on jednym z najlepszych malarzy w Bydzi, jak sie biznes kręcił to niezłą kase za to zgarniał, nawet do 100zł za jedna figurke dochodziło. Cham potem nawet ode mnie brał hajs, tylko zniżki miałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś jakieś fajne figurki ładnie pomalowane, ze by się nimi pochwalić? Chyba spróbuje swoich sił przy tym, ale z tego co widze to niezłej cierpliwości to wymaga. No i trochę kasy też. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować