Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjna przerwa Gram.TV

57 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 15:16, Piotrek K. napisał:

Heh... kiedys wypadaloby obejrzec w koncu ten program ;). Tylko kiedy?. Moze by na Youtubie
gramowym umiescic?

Wlasnie, dolaczam sie do tej prosby abyscie umiescili stare odcinki na waszym koncie na Youtubie wtedy bym sobie co niektore poogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego programu nie ma w wakacje, bo go bardzo lubię - ale po promocji tej parodii trochę na nich się wkurzyłem

Co do przerwy - koledzy też muszą sobie wypocząć, a nie grać przez całe życie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oglądam ten program wyłącznie dla konkursów bo IMO nic tam ciekawego nie ma. Znacznie ciekawsze wg. mnie jest Review Territory na HYPER-ze, ale to również zawiesili na wakacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhaha prrr xD Śmieszne sa takie rzeczy , jesli macie jeszcze to zapodajcie chetnie pooglądam :]. A co do GramTV to sie stęsknie , oglądałem dzisiaj powtórke chyba ostatnią :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczajcie odcinki także na Youtube :) Niektórzy (np ja) nie mają TV4 ;)

Btw. Wpadki przednie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups pokiełbasiło mi się GramTV z channelem grama na jutiubie. Pewnie przez to, że we Wrocku nie emitują GRAmTV :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówił kiedyś gram.pl, że z gram.tv nie mają nic z wspólnego.... tak jasne :)
Sama nazwa programu mówi sama za siebie program powstał na polecenie CDP :P tak myślę.
Ale trochę szkoda, że nie będzie i tak gram.tv oglądałem co drugi odcinek albo zaspałem albo zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować