Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - premiera 31 sierpnia 2007 roku

69 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 17:06, balduran2 napisał:

Ale premiera jest 31 sierpnia, w UK chyba. I pewnie nie pojawi, się w sprzedaży w polskich
sklepach tego samego dnia.

Jakoś poprzednie części gry (poza pierwszą - na początku nie miała dystrybutora) ukazywały się u nas na równi z światową premierą. :)
Wiem, że Factiona zdobyłem nawet dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhhh ... Nie uważacie, że za drogo? Tyle kosztowały poprzednie dodatki Factions i Nightfall, które są jako stand-alone :-) Ciekawe po ile w Polsce będzie do kupienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby jednak być trochę wcześniej (tak około miesiąca) wtedy można by było sobie pograć. A tak to następnego dnia po premierze trzeba wstać wcześnie rano i iść na rozpoczęcie roku szkolnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:05, sferis napisał:

Mhhh ... Nie uważacie, że za drogo? Tyle kosztowały poprzednie dodatki Factions i Nightfall,
które są jako stand-alone :-) Ciekawe po ile w Polsce będzie do kupienia :D


Hmm...niech no zgadnę...129.90 jak poprzednie rozdziały? :P Już się nie mogę doczekać ;]
Mam nadzieję, że gwen będzie nastawiony na PvE, bo mnie głównie to wciąga w tej grze... a swoją ścieżką, gwen wychodzi za dwa miesiące...a ja jeszcze nie zacząłem w nightfalla grać :P Dopiero co skończyłem prophecies i factions i zamierzam jeszcze trochę pobiegać po Tyrii. Więc chyba sobie przeskoczę Elonę i pozdobywam nareszcie bohaterów w gwen :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:23, Il_MODED napisał:

Mogłoby jednak być trochę wcześniej (tak około miesiąca) wtedy można by było sobie pograć.
A tak to następnego dnia po premierze trzeba wstać wcześnie rano i iść na rozpoczęcie roku
szkolnego :(


Nikt nie zabrania odpowiednio wcześniej wyspać się i zwyczajnie nie iść spać w nocy z 31 sierpnia na 1 września :P A wcześniej nie może być, ponieważ... takie są prawa rynku. Gra nie sprzeda się tak dobrze w środku wakacji, jak niemalże na początku września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gra nie sprzeda się tak dobrze w środku wakacji, jak niemalże na początku września :)
Jak to nie?
Przecież każdy fan GW czeka na GWEN z niecierpliwością od zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, super :)
Szkoda tylko, że nie mam Visty (phi, a nie system) i pewnie mi nie pójdzie... A może się mylę i DX10 nie potrzeba? ^^
A zresztą, cóż, ale i tak na razie na piecu nie gram :)
I tak zapowiada się hit :) Ot, taki przedsmaczek przed GW2 :)
Miodzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze lipa i tyle, 31 to piatek..jak wysla to w dniu premiery to bedzie na poniedzialek najwczesniej... a pamietajac smutna historie z przedpremierowym nightfallem to sorry... chyba wybiore sie do sklepu nie dla idiotów :) i drogo... 34 E to masa kaski ...a bedzie edycja kolekcjonerska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:11, Mr.M napisał:

Aj, super :)
Szkoda tylko, że nie mam Visty (phi, a nie system) i pewnie mi nie pójdzie... A może się mylę
i DX10 nie potrzeba? ^^


No co ty do GWEN są te same wymagania co do GWN:

Minimum System Specs:

* Windows XP/2000/ME/98/Vista
* Intel Pentium III 1 GHz or equivalent
* 512 MB RAM
* DVD-ROM Drive
* 3 GB Available HDD Space
* ATI Radeon 8500 or NVIDIA GeForce 3 Series Video Card with 64 MB of VRAM
* 16-bit Sound Card
* Internet connection
* Keyboard and mouse
* DirectX 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatycznie :) teraz sie ciesze, ze nie kupilem edycji kolekcjonerskiej Wiedzmina bo by mi kasy na widzmina, dodatkowe 512 ramu i gw:en nie starczylo XD a tak bedzie wiedzminek podstawowa edycja, ktora i tak ladnie sie prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować