Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Sama i Maxa za licencjami

20 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio Telltale Games jest jak najbardziej za grami na filmowych (i innych) licencjach, ponieważ tego chcą konsumenci – co widać po wynikach sprzedaży. Tylko, że te tytuły muszą być wysokiej jakości. I nie muszą być koniecznie prostymi zręcznościówkami. Firma próbuje swoimi produkcjami uświadomić to innym wydawcom i developerom.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Sama i Maxa za licencjami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:03, wdowiakm napisał:

Ja akurat nie lubię gier na podstawie filmów. Wyjątkiem jest Wiedźmin na którego czekam;)


male sporstowanie w sumie gra jest na podstawie ksiazki a dokladniej po jej wydarzeniach a ja mam nadzieje ze w koncu beda naprawde dobre adaptacje filmow (chociaz nie twierdze ze wszystkie sa zle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wdowiakm Wiedźmin to głównie książki

Gry filmowe to ogólnie crapy (wyjątek Kroniki Riddicka)

P.S. Co z wiedźmińską listą ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:06, Mateusz9214 napisał:

male sporstowanie w sumie gra jest na podstawie ksiazki a dokladniej po jej wydarzeniach a
ja mam nadzieje ze w koncu beda naprawde dobre adaptacje filmow (chociaz nie twierdze ze wszystkie
sa zle)


Dzięki za poprawkę;) zapomniałem że Wiedźmin bardziej jest na podstawie książki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry na podstawie filmu czy ksiązki są dobre, jeżeli nie są zerżnięte z filmu czy książki w 100%. Bo niektórzy programiści zapominają o tym i wychodzi im złom...Jak Harry Potter...jedyna normalna część to Quiditch World Cup bo jest przynajmniej "innowacyjna" a nie jak pozostałe cześci o młodm czarodzieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sorki, ale nie mogę sie z tobą w 100% zgodzić. No bo jak to- przyjmiesz pod strzechę każdy crap pod warunkiem,. że będzie opowiadał inną niż filmowa/książkowa historię?? Nie no...forma, choć drugorzędna względem treści, też się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Hollywood stawia gry na podst. filmów na równi z koszulkami, plakatami i breloczkami. A powinni zaczynać prace nad grą "trochę" wcześniej niż miesiąc - dwa przed premiera filmu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy tu tak mowicie ze gry na podst. filmow sa zle a kto z was jeszcze nie gral w jakas czesc Star warsa i mu sie podobala? ablo wladca pierscieni? albo ojciec chrzestny (gra na podst. filmu a film na podst. ksiazki)? lub kroniki ridicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:56, Xantes napisał:

co wy tu tak mowicie ze gry na podst. filmow sa zle a kto z was jeszcze nie gral w jakas czesc
Star warsa i mu sie podobala? ablo wladca pierscieni? albo ojciec chrzestny (gra na podst.
filmu a film na podst. ksiazki)? lub kroniki ridicka

Ojciec Chrzestny to akurat przykład gry nieudanej. Ta gra mocno rozczarowała wielbicieli filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że gry na podstawie filmów i bajek są bardzo fajne. Grałem co prawda, tylko w gierkę Gdzie jest Nemo?, ale za to bardzo fajna zabawa! Oby jeszcze tylko zrobili grę na podstawie Czterech Pancernych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować