Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

33% Xboksów 360 nawala?

92 postów w tym temacie

Hah mojemu kumplowi zwalił sie tydzień przed zakończeniem gwarancji :P
rozwiązaniem problemu jest więc przedłużenie gwarancji, bo jak konsolka sie popsuje, to Micro ją naprawi, i wszyscy (oprócz Microsoftu) będą zadowoleni. Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:39, Darkstar181 napisał:

No, i co teraz fanboye PS3? Gadaliście że CDP gnoi waszą konsolkę, a news o awaryjności xboxa360
jednak się ukazał.

Nie pierwszy news w tym tonie, warto dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:39, Darkstar181 napisał:

No, i co teraz fanboye PS3? Gadaliście że CDP gnoi waszą konsolkę, a news o awaryjności xboxa360
jednak się ukazał.

to juz jest 4 :D

a tak poza tym ja to mam gdzies poki moj Wii dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem, że coś jest z tymi konsolami, to rysują płyty albo za głośno pracują a teraz okazuje się, że 33% poprostu się sypie. Kiedyś grałem na konsolach teraz też czasami jeszcze gram, ale osobiście uważam, że komputery są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się widząc news''a o ww. treści na gram.pl - pierwszy news chyba od miesiąca, w którym wreszcie ktoś napisał o problemach z X360. I bardzo dobrze. Według mnie Xbox 360 to porażka - wypuścili produkt niesprawny, a 33% jego nabywców ma z nim problemy. Takich rzeczy nie ma w maszynie firmy Sony - tam mało kto ma problemy z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Microśmieć ma takich super mega elo pracowników to może zrobiłby coś z tymi wadliwymi konsolami. Przecież musi być jakiś powód psucia się :/ Swoją drogą jeśli ludzie wiedzą, że aż tyle X-ów jest wadliwych to dlaczego te konsole mają aż taki zbyt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam mam x klocka od października i wszystko gites :) Wii mam od 3 miechów i też wszystko gites . JEdyna konsola która mi się popsuła w życiu to playstation 2 :) , ale i tak za rok albo 2 kupie playstation 3 :) (wszystko zależy od tego ile z irlandii przywiozę i czy będzie wreszcie jakiś hicior na ps3 bo na razie same nudne gry) X-Box 360 może się psuje, ale zachęca do wzięcia tej konsoli naprawdę świetny serwis. Wszystko załatwiają szybko i sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nich mi ktoś jeszcze powie, że to, iż moje dwa x-kloce padły było "niemożliwe" =='' Po premierze ten wskaźnik był pewnie w okolicach 40%

A skoro MS nie potrafi uczyć się na własnych błędach i przekonstruować płyty głównej, będzie za to płacił co raz słabszymi wynikami sprzedaży.

720 000 zepsutych jednostek rocznie w samym UK. Ile w Europie? Kilka-kilkanaście milionów. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek konsola w historii miała tak OGROMNĄ awaryjność.

PlayStation3 górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze niech M$ sobie pocierpi za Windowsa i wreszcie coraz mniej newsów jaka to PS3 zła i wogóle Xbox 360 sucks PS3 rulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować