Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

A tu niektórzy zamawiali po dwie sztuki...i jeszcze ta awaria serwera...

Mnie co prawda to lata,bo i tak nie kupię (chyba że Wiedźmin będzie dobrą grą,wtedy może się skuszę),ale wielu chętnych EK nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu niewywiązaliście się z danego słowa, może zamiast tak zwlekac rozesłalibyście zainteresówanym te numery na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to kto ile zamawia, ale o to, że niektórzy zamawiali nawet po dwie, choć w innym wątku na forum brzęczeli jak muchy nad końskim g..., że edycja kolekcjonerska jest taaaakaaaa droooogaaaa. To dopiero hipokryzja, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nei wiem to moj pierwszy post na tym froum ale jakby nie aptrzec to cos tu jest nie tak.. juz nie chodzi o czekanie na liste, ale o sposob przydzielania numerow...

w pierwotnej informacji bylo tak:
"Dostępne egzemplarze będą numerowane, a o przydziale numeru decydował będzie czas pojawienia się zamówienia w bazie gram.pl."

a wiec czas pojawienia sie w bazie, a nie w koszyku. koszyk jest uzalezniony od przegladarki (podczas zamawiania mialem 5 szt w koszyku na operze w winxp, a zamowilem z pod firefoxa na linuxie gdzie udalo sie wrzucic jedna sztuke), wiec dlaczego numerek jest na podstawie koszyka a nie daty zlozenia zamowienia ? to jest troche dziwne... bo zamowienie mialem ogolnie wrzucone na operze wczesniej i to duzo...

a na obecnej liscie mnie nie ma ;) coz pozostaje czekac na dalsza czesc listy bo jestem tego bardzo ciekaw jaki i tego co pokierowalo specami od IT, ze zdecydowali sie na sertowaniu po wrzuceniu do koszyka, a nie jak to powinno byc po zlozeniu zamowienia, co zreszta byloby duzo latwiejsze do zrealizowania bo odpowiedzialna za to tabela w bazie macie ( w koncu jest w zamowieniu ktorego dnia i o ktorej godzinie zostalo ono zlozone), a posortowanie czy przejzenie jednej kolumny jaki by to nie byl tyb bazy jest mozna zecz banalne...

dobra koniec durnych wywadow.. czekam na dalsza liste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że nie będzie uwzględniona możliwość zamawiania ponad 1 sztuki, że tylko w koszyku takie błędy występowały. Ludzie jednakże pozamawiali takie "zwiększone ilości" jak widzę. Mnie osobiście wrzuciło 2xEP i 2xEK, kilka godzin walczyłem z usunięciem 3 Wiedźminów. Stąd teraz widzę, że w pierwszej 500 się nie zmieściłem ;-)
Mam nadzieję, że w "najbliższy piątek" będzie podana reszta listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam osoby, które zamówiły grę wcześniej niż ja, a na liście nie widnieją. Osobiście złożyłem zamówienie o godz. 22:01 w dzień startu pre-orderów. Mój numerek to 0334.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, bravissimo... musieliście się napracować...całe 500 osób, reszta czeka do piątku... a nie, przepraszam, nie reszta, kolejne 500 osób pewnie...co jest kurcze, wakacje i większośc osób na zmywaka pojechała do Anglii?


Tak, jestem wkurzony, bo nie ma mnie w pierwszej 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to są jaja na kółkach!
Gram.pl dostaje takiego dużego minusa ode mnie:
_________________
| |
--------------------------

Według kolejności włożenia do koszyka? Czyli znowu coś nowego: bo z tego co ostatnio czytałem miało być według złożenia zamówienia.
Poza tym spotkałem się z takimi głosami, że są tam osoby, które złożyły zamówienie o 22 a nie ma osób, które złożyły o 17. ŚMIECHU WARTE jest te wasze przydzielanie numerków.
A już zupełnie nie do zrozumienia dla mnie jest czas oczekiwania na tą listę. Że tak sobie przekopiuję mój post z innego forum:
"Ja nie wiem, nie, jaki to jest problem, żeby zrobić zapytanie, które z bazy danych będzie wybierać zamówienia, w których jest ID gry Wiedźmin EK i potem posortuje te zamówienia według tego klucza, który dostaliśmy a zaczyna się od IE."
Dla tych, którzy spieszą z odpowiedzą, że nie tylko EK Wiedźmina były zamówione polecam albo przeczytać jeszcze raz, uważniej, albo się nie wypowiadać na tematy, o których się nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:45, Cofalik napisał:

Ta lista to są jaja na kółkach!


Zgadzam się. To brednie są. Ja zamawiałem o 19:05 i mnie na liście nie ma. A są na niej ci co zamawiali o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te forum jakieś dziwne i nie mogę edytować swojego posta :)

W odpowiedzi na post jednego usera

"co pokierowalo specami od IT, ze zdecydowali sie"

Specami od IT? Skąd wziąłeś speców od IT? Ja tam nie widzę ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie złożyłem o 21.56. Grę do koszyka włożyłem tuż po starcie pre-orderów i na moment przed zwiechą serwera, a potem siedziałem cały dzień, próbując dostać się do koszyka. Jak widać opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować