Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 20:35, Elanor111 napisał:

> > Utworzyli mi zamówienie, prawdopodobnie z listy rezerwowych, ale mam do zapłacenia
koszt
> przesyłki
> > i nie ma jak użyć żetonu... Wrr.
>
> A tak z ciekawości zapytam:) O której godzinie wpisywałaś się na listę rezerwową?

Nie pamiętam dokładnie, ale jakąś godzinkę po utworzeniu.


A, a to super... Ja o 22 w niedzielę, szanse nikną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na listę rezerwową może i maleją, ale na allegro wręcz wzrastają ;D. no po prostu, rosną jak gdzyby po deszczu, ciekawi mnie też co sobie myślał ten koleś co sprzedaje za prawie tysiąc, co za lol w ogołe.
tak mnie zastanawia czy ktoś się okaże na tyle bezczelny i cwany, że po zakończeniu aukcji, zmieni w sklepie adres dostawy na zwyciężce... ja chyba bym tak zrobił, po co się męczyć w jakieś przepakowywyanie, wysyłanie i w ogóe tylko zbędne zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - to juz jest naprawde dziecinne. Ewidentnie widac, ze lista calosci jest juz opracowana (w przeciwnym wypadku to co zostalo ujawnione nie byloby wiarygodne). Nie bardzo tez rozumiem ten "chlyt materkindowy" polegajacy na publikacji w kawalkach.
Przeciez do cholery zamowilem ta gre. "Pobudzanie" mojej ciekawosci w ten sposob nie ma najmniejszego sensu - powoduje tylko moja wieksza irytacje - bo do dnia dzisiejszego, pomimo wczesniejszych obietnic dystrybutora, nie znam pelnej zawartosci gry, ktora zamowilem (tak, ten cholerny numerek jest dla mnie wazny, zwlaszcza po tym, jak dystrybutor wywiazuje sie z obietnic).
No chyba ze chodzi o to, ze zamowienia udalo sie zrobic 3500 osobom i te 500 trzeba wnerwic na tyle, zeby laskawie wycofaly same zamowienia - innego sensu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję, dziękuję, jeszcze raz dziękuję!!:D Tyle sobie ponarzekałem, poprzeklinałem, tyle nerwów, straciłem nadzięję na moją własną EK. A tu proszę dostałem się z listy rezerwowej i ten egzemplarz będzie już tylko mój:) ! ! Dziwne, a jednak nie było tylu chętnych ilu zakładaliśmy, to chyba wszystko przez te serwery. Wpisywałem się na rezerwę po 22 w niedzielę, a i tak mi się udało. Ciekawe jaki będę miał numer(fajny;D) ale to teraz już nie istotne. Wysłałem meila do CDP w sprawie zapłąty za wysyłkę, bo niestety nie można było wirtualnymi złotówami zapłacić; ciekawe czy i co odpowiedzą, bo nie chciałbym dopłacać jeszce 15 ziko:\
Ale teraz mam bekę z tych co na allegro kupują świry, OHH LOLxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:57, Llordus napisał:

Nie no - to juz jest naprawde dziecinne. Ewidentnie widac, ze lista calosci jest juz opracowana


Nie jest. Rezerwa dostaje przecież EK, co oznacza ( biorąc pod uwage brak dostępności w sklepie ), że niektórzy rezygnują/zamówili za dużo przez problemy z serwerem.

I jak teraz mieliby opublikować listę, gdzie 5 razy powtarzalby się ten sam nick, chociaż człowiek zamówił tylko raz? Teraz przynajmniej wiemy, że ta lista pierwszych 1000 osób jest w miarę aktualna i poprawna.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 10:03, Lone Wolf napisał:

Teraz przynajmniej wiemy, że ta lista pierwszych 1000 osób jest w miarę
aktualna i poprawna.

To ja chetnie zobaczylbym juz liste "w miare" aktualna pierwszych 2999 numerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:00, cruadin napisał:

Oj Yascarr, pozwól że Ci coś przypomnę:
> Punkt 14.50 porzuciłem S.T.A.L.K.E.R.a i czatowałem na gram.pl na zamówienie.
> Punkt 15.00 zacząłem się wkurzać dlaczego jeszcze nie ma.
> Punkt 15.17 pojawił się Wiedźmin i zacząłem zamówienie.
> Punkt 16.29 skończyłem zamawiać.
> Pełny sukces!
> Liczę na niski numerek. A tak w zasadzie jest mi to bez różnicy, byle bym dostał wymarzoną
EK. :D

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=410

Jak dla mnie to brzmiało wyraźnie, że zamówienie złożyłeś 16:29. A to dokładnie 4 minuty po
mnie. Ale ja pewnie głupi jestem i nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Czy mógłbym prosić
zatem o oświecenie? Jak to z tym jest?


Tak misiu kolorowy, ale pamiętaj że liczyła się godzina dodania do koszyka. Teraz też widzisz ile zajęło przejście od koszyka do potwierdzenia. Poza tym godziny zostały trochę nagięte. Przyjęte raczej orientacyjnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:25, Mizioltoja napisał:

hej a by mógł ktoś zobaczyć czy jestem na liście do EK Wiedźmina? bo nie chce mi sie załadować
strona z listą
Z góry dziękx

Jesteś ;)
Mizioltoja 0430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:40, Be-Yacz napisał:

> hej a by mógł ktoś zobaczyć czy jestem na liście do EK Wiedźmina? bo nie chce mi sie
załadować
> strona z listą
> Z góry dziękx
Jesteś ;)
Mizioltoja 0430

wielkie dzięki że sprawdziłeś pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nikt nie powiedział, że jest jakaś lista :(
Niby z pół roku temu zasubskrybowałem biuletyn o nowościach na stronie www.thewitcher.com, ale co z tego? Dostałem chyba 1 albo dwa maile. W żadnym z nich nie było informacji o tym, że będzie jakaś lista. Co jakiś czas właziłem na różne strony i dowiedziałem się, że będzie edycja kolekcjonerska i jaki będzie jej skład, ale też nie trafiłem na informację, że będzie (i kiedy) lista. I tak zostałem bez edycji kolekcjonerskiej, bo nawet listę rezerwową przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal mi wszystkich którzy zamówili ta gre i sprzedają teraz na allegro po zawyżonych cenach. według mnie jest to kompletnie pozbawione smaku i nie w porządku, w stosunku do serwisu GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 18:45, hirel napisał:

A tak w ogóle to fajnie by im było odebrać te gry już PO zakończeniu transakcji ... - podwójna
kara



Tak, tak, zabrać kułakom-obszarnikom, kapitalistom przebrzydłym. Władza dla braci i sióstr robotników! Wyklęty powstań ludu ziemi!


A serio, to CO to za problem, że ludzie sprzedają z zyskiem!? I dlaczego właściwie miałoby się za to ich karać ? Albo zazdrościć tym, którzy mają dwie sztuki i je sprzedają?

Tak czy inaczej trafią przecież do FANÓW gry. Takich, którzy przełkną konieczność wydania 2/3x więcej kasy na grę. A że nie dostanie jej jakiś koleś, co nie może wydać 400zł? Jego problem :P To nie jest artykuł pierwszej potrzeby. Grę dostanie fan z większym portfelem. Popsioczy sobie na czym to świat stoi, ale i tak będzie zadowolony :)

I dlaczego w ogóle ten temat budzi tyle kontrowersji? Windowanie cen deficytowego towaru jest całkowicie normalnym zjawiskiem. Popatrzcie tylko, co się na rynku materiałów budowlanych dzieje. Nie fair?

Mały update, dla niewtajemniczonych: życie NIE jest ani fair, ani nawet czarno-białe...I oburzanie się z tego powodu nic nie zmieni :)

Nawet koleś, co próbował zwykłą wersję opchnąć za 140 zł popełnił tylko jeden błąd- założył, że ludzie są ślepi/głupi/nie znają prawdziwiej ceny


PS. A moja wersja jest...Moja :)....my preciousss....we loves you my preciousss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować