Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 00:19, Iloveavril napisał:

Do kiedy można wybrać rozmiar koszulki z EK Wiedźmina? kiedyś coś czytałem na ten temat ale
nie pamiętam;/


Chyba do czasu aż zamówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila:D...

"Witaj,

Dziękujemy za zainteresowanie i rezerwację kolekcjonerskiej edycji gry Wiedźmin.

Prosimy pamiętać o uzupełnienie danych swojego zamówienia, a także o wyborze rozmiaru koszulki, która będzie dołączona do edycji kolekcjonerskiej.

Aby tego dokonać, wystarczy po zalogowaniu na konto gram.pl, w "moich zamówieniach" przejść na zamówienie gry Wiedźmin i wprowadzić niezbędne zmiany. Po poprawnym wyborze koszulki nazwa w zamówieniu zmieni się na: Wiedźmin EK z koszulką "X" - gdzie X będzie wybranym rozmiarem.

Ewentualne rozbieżności lub brak możliwości edycji zamówienia prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas na adres: dok@gram.pl.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

WTF^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:27, BioZ napisał:

Właśnie dostałem maila:D...

"Witaj,

Dziękujemy za zainteresowanie i rezerwację kolekcjonerskiej edycji gry Wiedźmin.

Prosimy pamiętać o uzupełnienie danych swojego zamówienia, a także o wyborze rozmiaru koszulki,
która będzie dołączona do edycji kolekcjonerskiej.

Aby tego dokonać, wystarczy po zalogowaniu na konto gram.pl, w "moich zamówieniach" przejść
na zamówienie gry Wiedźmin i wprowadzić niezbędne zmiany. Po poprawnym wyborze koszulki nazwa
w zamówieniu zmieni się na: Wiedźmin EK z koszulką "X" - gdzie X będzie wybranym rozmiarem.

Ewentualne rozbieżności lub brak możliwości edycji zamówienia prosimy zgłaszać bezpośrednio
do nas na adres: dok@gram.pl.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

WTF^^?



Dostałem to samo, więc zakładam, że każdy kto zamówił też.

Chyba BOK pokazuje, że zaczął istnieć...Chcą potwierdzenia od każdego zamawiającego, żeby w końcu listę mogli skończyć:). A wysyłają do wszystkich, bo to łatwiejsze, niż sprawdzanie kto potwierdził i koszulkę wybrał, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:27, BioZ napisał:

/..../


Również taką sama wiadomość otrzymałem to teraz już całkiem pewny jestem chociaż nie wątpiłem w to ani trochę:)
Miłe ze strony CDP, że wysłali taka wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:40, wdowiakm napisał:

> /..../

Również taką sama wiadomość otrzymałem to teraz już całkiem pewny jestem chociaż nie wątpiłem
w to ani trochę:)
Miłe ze strony CDP, że wysłali taka wiadomość:)


Lepiej późno niż wcale:) Ja już rozmiar koszulki wybrałem dawno temu, ale otrzymanie takiej wiadomości świadczy o tym że z zamówieniem wszystko w prządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:15, Kasendrol napisał:

Lepiej późno niż wcale:) Ja już rozmiar koszulki wybrałem dawno temu, ale otrzymanie takiej
wiadomości świadczy o tym że z zamówieniem wszystko w prządku.


Ja również wybrałem rozmiar koszulki a wybrałem XXL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:09, kizi napisał:

> - kolejny allegrowicz, który podał numer ...

i kolejny, tym razem numer 0003 - Be-Yacz
http://www.allegro.pl/item218781335_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_nr_ek_0003_rarytas.html


dziekuje wlasnie takim za.... k.... ktorzy zamowili sobie z 3-4 EK i dla mnie nie wystraczylo bardzo wam dziekuje i za takie zagrywki powinny byc bany ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


\

Dnia 26.07.2007 o 18:30, lancuch napisał:

dziekuje wlasnie takim za.... k.... ktorzy zamowili sobie z 3-4 EK i dla mnie nie wystraczylo
bardzo wam dziekuje i za takie zagrywki powinny byc bany ;//



Masz PO RAZ TRZECI otwartą listę rezerwową. DWÓCH kolegów tym sposobem (rezerwa) miało okazję zamówić EK. Jeden dzięki pierwszej liście, drugi dzięki drugiej. I tylko po to załozyli sobie tu konta.


http://wiedzmin.gram.pl/rezerwa.asp

Dwie okazje były. Dwie! I ludzie podostawali, ot tak.

Ale najpierw oczywiście trzeba pomyśleć nieco, zamiast mięsem rzucać wokół.

Be-Yacz, chociaż nie miał żadnego moralnego obowiązku, wyjaśnił, że 0003 była dla brata ( który zrezygnował ), 0002 zachowuje sobie. Czy mu wierzysz, czy nie, Twoja sprawa.

Osobiscie życzę jak najwyzszej ceny i niezłego zysku ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować