Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Dla siebie i znajomych, żeby drugie EK sprzedać na Allegro... Jeden nick już znalazłem. Oczywiście to sprawa tych osób - chcą zarobić, to mają ku temu okazję. A że jest to nie fair w stosunku do innych chętnych cóż... Mieli prawo wziąć 2 egzemplarze EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP sobie po prostu już z nas żarty robi [nie chce mówić kpi, bo to niekulturalnie ;p]...
W piątek?!?!?!
W takim tępie to dowiem się dzeń przed premiera, jaki mam numerek :/
Pzoa tym miało być w poniedziałek wiecozrem - było we wtorek o północy i to jeszcze nieoficjalnie...Więc bedize dobrze, jak dostnaiemy następne 500 osób w niedzielę :/
A no i numerki na podstawie włożeń do koszyka - ciekawe skąd oni wiedzą o której ktoś włożył :/ Chyba na podstawie zamówienia! Przeiceż każdy przez przypadek mógł sobie dać do koszyka [multimum przypadków tkaich było] więc takie robienie listy jest bezsensowne, chociaż mi na numerku nie zależy, bede się cieszył jak znajdę się w okolicach numeru 700...
Ja na przykład dwa razy usuwałem moje EK z koszyka, gdyż weszły mi dwa egzemplarze.
A co do EK - dlaczego usunęliście opcję wyboru koszulek!?!?!??!!?!
Ja wysłałem maila do CDP z zapytaniem o to czy musze wybrać już teraz, ale oczywiście w przeciągu kilku dni NIKT NIE RACZYŁ ODPOWIEDZIEĆ, a dzwonić póki co nie mam zamiaru [chyba, że się naprawdę wkurzę!].
W końcu zdobyłem informację, że w jednym newsie napisali iż rozmiar wybrać trzeba do końca lipca [tj. 31!], więc teraz jest 3 lipiec. A ja koszulki nie wybrałem i nadal oczekuję odpowiedź od BOK-u :/
To tyle narazie - bardzo byłbym wdzięczyny SzaacH-owi, gdyby mi tu odpowiedział, bo on tutaj ratuję dizelnie honor CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem bardzo zaskoczony... To jakies jaja sa, ze liczy sie data wlozenia gry do koszyka. Dla mnie to smiech na sali... Ale jak kto woli. Od poczatku byla mowa, ze bedzie sie liczyla data zamowienia gry, a nie wlozenia jej do koszyka.
Rownie dobrze mogloby losowo przydzielac numerek kazdemu z zamawiajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powem tylko tyle, że powinna być jedna gra dla jednej osoby !!!!!! Sprzedaż kolejnych - jeśli zostaną to bardzo prosze. A tak to wyszło nieco chamsko. (Może i nie wszyscy co zamówili kilka, ale duża część na pewno wystawi je na allegro)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dobrze ze wg wlozenia do koszyka numeruja - ja wlozylem okolo 15:30 - gdyby sklep chodzil jak nalezy to zamowienie byloby o 15:31.. Jakby byla juz premiera a wszystkie EK bylyby w jednym sklepie (fizycznym, nie przez internet) to automatycznie kto dobiegnie pierwszy i zlapie swoja EK taki bedzie mial numer ... a nie kto jako ktory do kasy dobiegnie :P wiec numeracja wg wrzucenia do koszyka jest jak najbardziej na miejscu :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm widac nie do konca bo moje zamowienie jest z godziny dokaldnie 27.06.2007 o godz. 21:34 (zkopiowane z maila potwierdzajacego) a na liscie sa osoby co maja pozniejsza godzine... a skoro tak ci pani powiedziala w dziale obslugi to tak powinno byc ... a tu nagle sie okazuje ze po wklepaniu do koszyka ... co by nie patrzec jest to z deczka niepowazne... bo nie po to sie czlowiek uzeral 6,5h z serwerami a mogl wejsc duzo pozniej kiedy chodzily ''w miare'' poprawnie... dlatego jednak czuje sie troche zawiedziony... nie tym ze mnie nie ma na liscie, nie na to ze sie na nia czeka, tylko na podejscie do klienta... numeraek jako taki nie jest wazny... ale jak na szanujaca sie firme powinno to wygladac troche lepiej ;) teraz po prostu poczulem sie odrobine zazenowany sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielce rozczarowany, gdyż tak nieprofesjonalnej obsługi dawno nie widziałem.

"Jeśli nie możecie odnaleźć swojego nicka na liście - nie ma powodów do paniki. Następną część zestawienia opublikujemy w najbliższy piątek."

Po prostu śmieszne. W kulki sobie lecicie? Miała cała lista być już wczoraj, a tutaj taki tekst? Oczekuję jeszcze DZIŚ pełnej listy.

Do tego - "Były one przydzielane zgodnie z zasadą "kto pierwszy ten lepszy", na podstawie godziny włożenia gry do koszyka."

Włożenie gry do koszyka nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Też głupota, gdyż ktoś sobie mógł włożyć do koszyka na początku i po prostu przeczekac do dnia następnego, po czym kliknąć "zamawiam". I co? Pierwszy? Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhaha CDp jestescie smieszni ja zamowilem Wiedzmina o 20:18 (potwierdzenie zamowienia), a mnie nie ma na tej liscie, a z tego co wiem sa ludzie, ktorzy zamowili o 21 i 22 wiec po co klamc i wypuszaczac takie badziewie...

Znowu sie zawiodlem chyba przydzielaliscie te numerki wzgledemznajomosci innego wytlumaczenia nie ma...

Czekam na wyjsnienia, robicie sobie posmiewisko z klientow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, przy zamówieniu Wiedźmina EK widnieje u mnie godzina 18.37, do koszyka więc musiałem ją włożyć nieco wcześniej....a na liście mnie nie ma :| Są za to osoby które zamawiały grubo po 22, Widać CDP jeszcze nie uporało się z problemami technicznymi... A ten txt "Kto pierwszy ten lepszy" można między bajki włożyć, razem z zapewnieniami o "specjalnym przygotowaniu serwerów" i kilkoma innymi odnośnie Pre-Orderów Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam humor do prowokowania - co by się stało gdyby CD Projekt... unieważnił dublowanie zamówień - ograniczając możliwość nabycia EK „Wiedźmina” do jednego egzemplarza na jeden "nick"?:))

Ale niejeden spekulant miałby się z "pyszna":))


Ile zwolniłoby się ipodwójnych egzemplarzy... 100 czy 150 na 2999 egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadna lista w polsce nie ma szczęścia. Mieliśmy liste kurtyki (też 500 osób) liste wilstaina(chyba źle napisałem to nazwisko) itd. Widać listy w naszym kraju nie są dobrze przyjmowane :) i nigdy nie milkną komentarze po ich ogłoszeniu. Nie zdziwie się jak jutro w jakies gazecie się ukaże artykuł "Lista Cd-projekt: Bulwersujące odkrycie pracowników IPN. Czy geralt był Agentem" (Sorry nie mogłem się powstrzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie do koszyka dodało bardzo szybko po rozpoczęciu pre-orderów.
Niestety jednak o 3 sztuki za dużo. Walczyłem z Firefox''em długo (ze 2 razy czyściłem pliki cookies, czyli traciłem swoje miejsce w liście). W końcu po 21 dopiero na Operze udało mi się włożyć do koszyka 1 sztukę EK i zamówić ją.

BTW jeśli numer EK zależy od czasu włożenia do koszyka, to czy czasem czas ten nie jest czasem systemowym a nie czasem serwera (czytaj: czy nie wystarczyło mieć czasu systemowego o kilka godz. do tyłu by mieć wczesny numer)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To jakiś bezsens jest. To ja mogę powiedzieć, że wkładałem do koszyka o 16 i mnie tam nie ma, bo Wasze serwery nie działały i zamówiłem sobie w innej przeglądarce o 19, i niestety pliki cookies nie zadziałały. Miała być brana pod uwagę godzina złożenia zamówienia, a nie wsadzenia produktu do koszyka. Kolejny minus dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szlag mnie trafia jak widzę ile osób "zostało szczęśliwymi posiadaczami"... 2 egz. EK. Szkoda, że nie np. 5. Przecież ta druga gra to ewidentnie na sprzedaż frajerom, którzy nie zdążyli w określonym czasie. Pewnie będą się tłumaczyć, że to dla kumpla, albo dla... Babci. Najlepiej niech się wcale nie tłumaczą. Zawiodłem się niesamowicie na CDP. EK powinna być sprawiedliwie sprzedawana po 1 egzemplarzu a nie dla sępów czekających na zbicie extra kasy na allegro. Ale w końcu jestem tutaj tylko mrówką w mrowisku i kogo tak naprawdę interesuje moje zdanie na ten temat. Ważne, że CDP zbiło kolejny dobry interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem naście godzin jak kretyn. Strona albo padała albo wywalała się na wejściu do koszyka. Poddałem sie w końcu. Jak znowu mogłem się tym zająć to było po ptokach. Jestem wieloletnim klientem CD Projektu, mam górę zarejestrowanych gier i zajebiście mnie ucieszyło jak mi ta firma za to podziękowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu czytam, ze liczy sie godzina wlozenia do koszyka, otoz za pierwszym razem wlozylem do koszyka gre ok. 16 wiec chyab poiwnienm na tej liscie byc !!!!

Potem oczywiscie wywalilo mi zamowienie i wkladalem do koszyka jeszcze kilka razy 17, 18, 19 az w koncu o 20 udalo mi sie zlozyc zamowinie...

Naprawde jestescie ŚMIESZNI, ostatni raz kupiłem pre-ordera u was nie dosc, ze macie problemy natury technicznej (co mozna wybaczyc) to jeszcze klamiecie, jestescie niepuntkualni i nie slowni (wszak numerki mialy liczyc sie po dokonaniu zamowienia, a nie wlozeniu do koszyka choc widze, ze nawet to nie jest przestrzegane).

Nie ma innego wyjasnienia numerki zostaly przydzielone w dordze losowania lub znjamoym poprzeplatane prawidlowymi zamowieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować