Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 15:02, lib napisał:

Oo ja wlozylem do koszyka okolo 16, a zamowilem 20:48 i nie ma mnie na liscie.


Bo pewnie ta lista jest zwykłym picem i była losowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem denerwowac sie, CZY w ogóle się udało załapać na EK.
Ale Wam trzeba jeszcze powiedzieć koniecznie w odpowiednio odległym od premiery terminie, który macie numerek albo zaczynacie wydziwiać, że numerek miał być inny.
Naprawdę niektórym odbija.
Może czas do terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Jak miało być po jednym egzemplarzu to system nie powinien był w ogóle dopuszczać możliwości zamówienia 2 sztuk. Jak raz mi się udało wejść do koszyka to miałem w nim 2 EK i jedną zwykłą choć zwykłej się nie tykałem. Chciałem być uczciwy,dałem przelicz i się oczywiście artystycznie wyjebało. Teraz widzę, że trzeba było walić w czapkę zasady i brać co było. Najwyżej byłby prezent dla kumpli na urodziny albo insze święto hutnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@#&^%!&#%*!&#%(*!&#(*!&#(*!#&*(!&#(*!&#)(&%$_@*(^#&)@^$*(^@(*$#@$
co was pogrzało????!??!?! Kto pierwszy włożył grę do koszyka ?!!??!?! Chyba w CDP, naprawdę zamiast serwery przegrzały się mózgownice.
To jeżeli nie załapał bym się z włożeniem gry do koszyka w pierwszych godzinach ale udało by mi się grę kupić np. o 22 (bo np wtedy pierwszy raz włączyłem komputer) to mogłem jej nie dostać....
Co za poroniony pomysł.
O numerze powinnien decydować czas zakupu produktu. Czyli standardowa kolejka jak w sklepie za PRL''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sypie się serwer, przez co zamiast opłacić przelewem, mam zaznaczone, że zamawiam grę za pobraniem, co uniemożliwia mi opłacenie przesyłki wPLN. Może niedużo, ale zawsze to 17 zeta w kieszeni. Potem informuje się, że lista zamawiających będzie podana w poniedziałek. Super. W poniedziałek lista krąży od rana, ale niekompletna. Informacja o tym pojawia się jednak dopiero o 15, z dopiskiem "resztę dorzucimy w piątek".

Pytanko zatem: gdzie poważne traktowanie klienta? Gdyby pan dyrektor generalny Michał K. poszedł do banku i został w ten sposób obsłużony, to poczułby się chyba leciutko "zbulserwowany". Ale że my jesteśmy tylko (zbliżone do siebie palec wskazujący i kciuk, z około dwucentymetrowym odstępem między nimi) klientami, to nikogo nie interesuje nasza opinia. Brawo, CD Projekcie. Gratuluję. I cieszę się, że nie raczyliście odpowiedzieć na 2 maile dotyczące pracy. Spaliłbym się ze wstydu chyba, gdybym u was pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o słowność CDP, a nie o to jaki kto ma numerek. Przynajmniej w moim przypadku. Dla mnie może być 666 albo jakiś inny. Poza tym ile może trwać sporządzenie listy 2999 osób. Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... Widzę, że nie tylko ja mam zastrzeżenia co do pracy CDP/gram.pl/wtvr. Gra zamówiona o 19:23, skoro osoby zamawiające trzy godziny po mnie są na tej liście, to dlaczego nie ma mnie? Dlaczego nie ma całej listy, skoro miała być ona w zeszły piątek? Drugi raz zamawiam sobie preorder gry na gram.pl, i drugi raz jestem "niezadowolony". Pierwsza to Guild Wars Nightfall, z którym były niesamowite problemy. Widzę, że teraz też nie będzie lepiej. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:07, TYHE napisał:

Ja rozumiem denerwowac sie, CZY w ogóle się udało załapać na EK.
Ale Wam trzeba jeszcze powiedzieć koniecznie w odpowiednio odległym od premiery terminie, który
macie numerek albo zaczynacie wydziwiać, że numerek miał być inny.
Naprawdę niektórym odbija.
Może czas do terapeuty.


To nie chodzi o ten głupi numerek ale o zasady dobrego marketingu oraz obchodzenia się z klientem, który bądź co bądź wydaje na danych produkt nie małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze narzekania na to że: "ktoś zamówił EK później i znajduje się na liście a mnie tam nie ma" to mi się śmiać chce. Cieszcie się w ogóle że zamówiliście EK. Dużo osób nie zdążyło z zamówieniem i muszą się zadowolić normalną edycją. Ja zamówiłem EK po godzinie 22 i mnie NIE ma na tej liście, jakoś nie narzekam. I tak sporo trzeba czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jeśli liczy się data włożenia do koszyka, to by się zgadzało czemu dostałem mail z potwierdzeniem zarezerwowania gry.. Tylko jest taki mały szkopuł- nie kliknąłem "Zamawiam", bo padł serwer- czyli nie mam jej w zamówieniach niewysłanych.. a co za tym idzie nie mogę zmienić ani rozmiaru koszulki, ani ewentualnie dokupić żeton, by mieć darmową wysyłkę. Wysłałem do gram.pl maila, ale oczywiście nie odpowiadają.. ciekawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:07, TYHE napisał:

Może czas do terapeuty.


Tym którzy czekają nerwowo czy maja numer 450 czy numer 2555 rzeczywiście przydałby się terapeuta - ale swoja droga dlaczego CD Projekt dopuścił możliwość zamawiana więcej niż jeden egzemplarz EK "Wiedźmina" na jeden „nick” skoro nawet wczoraj okazało się, że pracownicy CD Projektu... nie mieli możliwości zamawiania (ekstra) EK "Wiedźmina" dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:11, Kasendrol napisał:

Jak czytam wasze narzekania na to że: "ktoś zamówił EK później i znajduje się na liście a mnie
tam nie ma" to mi się śmiać chce. Cieszcie się w ogóle że zamówiliście EK. Dużo osób nie zdążyło
z zamówieniem i muszą się zadowolić normalną edycją. Ja zamówiłem EK po godzinie 22 i mnie
NIE ma na tej liście, jakoś nie narzekam. I tak sporo trzeba czekać do premiery.


MASZ RACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:07, TYHE napisał:

Ja rozumiem denerwowac sie, CZY w ogóle się udało załapać na EK.
Ale Wam trzeba jeszcze powiedzieć koniecznie w odpowiednio odległym od premiery terminie, który
macie numerek albo zaczynacie wydziwiać, że numerek miał być inny.
Naprawdę niektórym odbija.
Może czas do terapeuty.


Tu chodzi o to, że niedosyc że lista jest po czasie i nie jest kompletna, to ludzie jeszcze CDP niewyjaśniło nam sposóbu przyznawania tych numerów(niby najpierw miało byc że wedłóg zamówień a potem okazało się że jednak wedłóg kolejności włożenia do koszyka, i wkońcu wszystko jest gorzej zakręcone niż słoik na zimę).Mi osobiście wisi to który mam numer, bo wiem że EK mam już zaklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dopowiem, że złożyłem zamówienie o godzinie 20:00 [z maila tak wynika], a grę zaczęłem dodawać już przed 17 [i to długo przed].

CDP powinno anulować zamówienia i zrobić pre-order jeszcze raz.
Na działających serwerach i brać pod uwagę godzinę złożenia zamówienia.
Z możliwością kupienia max 1szt. gry na konto.

Strasznie jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować