Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nielegalna miłość w WoW-ie

111 postów w tym temacie

Nie no, a jeśli typiara jest miła i ładna to co, dalej gościu walnięty? Jak ludzie widzą piękne modelki/aktorki to też się ślinią, ale mało która ma mniej jak 25 lat - z reguły właśnie koło 30-ki.

Ale przepisy po...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze jej tak! Co się zaczyna dziać na tym świecie, jeśli trzydziestojednoletnia baba szuka miłości w jakiejś głupiej grze... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem czemu, ale artykuły Zaitseva zawsze przyciągają moją uwagę.
Zaś, co do samego tekstu... Nie rozumiem/nie pojmuję, jak można się w kimś zakochać bez wspólnego spotkania żywo. Ba, nawet nie zobaczyć zdjęcia tego/tej drugiej! Wiem jednak, że takie sytuacje się zdarzają. W moim przekonaniu, to lekka paranoja. No, ale cóż, internet robi swoje - tam przecież każdy może być kim chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na te komentarze i smiać mi się chce z pewnych komentujących. Po pierwsze - jeżeli ktoś nazywa kobietę w wieku 31 lat "starą babą", to prezentuje samego siebie jako gówniarza - a nie wiem, czy taki był jego cel;] Po drugie gratuluję tym, dla których wiek jest podstawowym kryterium doboru partnera. Najlepiej określmy to wzorami matematycznymi - kobiety szukają facetów w wieku równym x + 2, natomiast mężczyźni szukają żony w wieku x - 2, gdzie x to wiek poszukującego/poszukującej. Inne wybory są poryte, głupie i w ogóle bez sensu. Czyż nie?;] A 15 lat różnicy, to nie jest tak naprawdę dużo;]
I jak mówił Bartold - wszyscy określający tę kobietę "starą babą" jakoś nie mają takiego problemu oglądając filmy dla dorosłych czy wytrzeszczając oczy podczas przeglądania tego czy innego kolorowego pisemka podebranego ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śluby postaci w grze są już od czasu Ultimy. Śluby graczy, których postacie w grze się poślubiły - też. Więc to nie nowość.

A wiek obu osób w tym konkretnym przypadku? Cóż, mówią, że miłość nie zna granic :-)
Można to interpretować na wiele sposobów, łącznie z granicą wiekową... Choć jak wiadomo, zbyt niska być nie może. Jedyny problem tej 31-latki to fakt, że nie pomyślała i nie sprawdziła, czy taka sytuacja jak ślub z 16-latkiem w Stanach jest możliwa.
Samo szukanie drugiej połówki przez sieć - czemu nie, każdy sposób jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:47, Wiedźmak napisał:

pewnie sie pobrali bo obiecała mu jakiś fajowski miecz lol2

Ja bym tam wolał topór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:37, XBOX360TOGÓWNO napisał:

czyt.
nick.


Z takim prymitywnym podejściem nie ma dla Ciebie miejsca na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w kolejnym patchu obok AH niech zrobią biuro matrymonialne;) Zapłać 100g by poznać miłość swojego życia, wybór od nieumarłej anorektyczki do pięknej taurenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować