Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nielegalna miłość w WoW-ie

111 postów w tym temacie

W sumie jakby chłopak był starszy dwa lata, to by nic na przeszkodzie nie stało. Zdarzają się związki, że kobieta jest starsza, chociaż społeczeństwo nie zawsze to akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za kretyni z Was... te komentarze są żenujące... Niby dlaczego 16 latek nie mógł się zakochać w 31 latce? Jaka z niej stara baba, do jasnej cholery? To, że wy macie po 12 lat to nie znaczy, że ktoś ma od Was więcej i jest starym dziadem. Pora dorosnąć chłopaki i życzę Wam byście zakochali się kiedyś w starszej os siebie kobiecie. Może wtedy przypomnicie sobie moje słowa i innych myślących forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zakochać sie poprzez grę;) Szkoda kobiety no ale mogła inaczej sie kontaktować a nie poprzez grę ale zrobiła jak zrobiła i raczej kare za to poniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:55, gVrV napisał:

ehh na tym forum jest za duzo dzieci ja bym ustalil granice rejestracji od 18 roku zycia

Odwal się ode mnie:) Raczej testy psychologiczne na starcie:)
Ale mam wrażenie że cześć userów spadła z dywanu na podłogę w dzieciństwie - "jasne, spoko, mam 12 lat to poderwę paszczura co ma 10 bo tak fajniej, ale wex ode mnie tego dinozaura! (kit że nazywa się Kiera Knightley czy Natalia Portman - ma ponad 20 lat!! zabić!!)". Pozdro, pijcie actimelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram w pełni politykę Blizzard''a!:) Od początku do końca! Jedna z nie wielu firm, która tak dba o swoje i ogólne przestrzeganie prawa!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:01, Pantera-Michał napisał:

co za kretyni z Was... te komentarze są żenujące... Niby dlaczego 16 latek nie mógł się zakochać
w 31 latce? Jaka z niej stara baba, do jasnej cholery? To, że wy macie po 12 lat to nie znaczy,
że ktoś ma od Was więcej i jest starym dziadem. Pora dorosnąć chłopaki i życzę Wam byście zakochali
się kiedyś w starszej os siebie kobiecie. Może wtedy przypomnicie sobie moje słowa i innych
myślących forumowiczów.


swieta racja, srednia wieku wyszla przy konkursie od lat 18 (wymagania prawne) kazdy płakał ze nawet tyle nie ma - nie ma co sie dziwic. A starsze kobiety sa poprostu piekne, dorosna kiedys.

Rowniez jestem za rejestracja od +18, bo chwilami komentarze zabijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ehh na tym forum jest za duzo dzieci ja bym ustalil granice rejestracji od 18 roku zycia" - to nic nie da. Jak ktoś jest głupi, to dowód mu tego skilla nie odbierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:12, BR0WAR napisał:

"ehh na tym forum jest za duzo dzieci ja bym ustalil granice rejestracji od 18 roku zycia"
- to nic nie da. Jak ktoś jest głupi, to dowód mu tego skilla nie odbierze :P



Może testy IQ xD ? Wynik na określoną grupę wiekową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:11, EmperorKaligula napisał:

> co za kretyni z Was... te komentarze są żenujące... Niby dlaczego 16 latek nie mógł się
zakochać
> w 31 latce? Jaka z niej stara baba, do jasnej cholery? To, że wy macie po 12 lat to nie
znaczy,
> że ktoś ma od Was więcej i jest starym dziadem. Pora dorosnąć chłopaki i życzę Wam byście
zakochali
> się kiedyś w starszej os siebie kobiecie. Może wtedy przypomnicie sobie moje słowa i innych

> myślących forumowiczów.

swieta racja, srednia wieku wyszla przy konkursie od lat 18 (wymagania prawne) kazdy płakał
ze nawet tyle nie ma - nie ma co sie dziwic. A starsze kobiety sa poprostu piekne, dorosna
kiedys.

Rowniez jestem za rejestracja od +18, bo chwilami komentarze zabijaja...


Jak to się mówi :) Kobiety są jak wino, im starsze tym lepsze :)
Ale wracając do tematu to trochę faktycznie przegięta jest ta sytuacja. Mogli poczekać jeszcze rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 16:16, kulken napisał:

Może testy IQ xD ? Wynik na określoną grupę wiekową.



IQ nie jest miernikiem wieku. IQ to poziom itneligencji, ktory moze byc wyzszy u mlodszej osoby w porownaniu ze starsza.


A co do newsa, to niezła historia :P i musze powiedziec, ze wcale mnei to nie dziwi. Czasy sie zmieniaja, ludzie szukaja osob nie wiekowo, ale bardziej na zasadzie pokrewienstwa dusz. Niestety, watpie aby taki zwiazek, jaki mamy przytoczony w newsie, byl trwaly. Po jakims czasie doszlo by do klotni i nieprzyjemnych rozstan, choc i to nie jest zasada :P Moze byli by szczesliwa para? Ciekaw jestem jak dalej sie to potoczy. Zastanawia mnei rowniez fakt czy oboje wiedzieli ile maja lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem za poznawaniem swojej miłości w tradycyjny sposób. Czyli chodzi tuaj o jakieś prywatki, przyjęcia, czy poprostu dyskoteki. Przyznam szczerze, że od kąd mam internet, to ani razu nie byłem jeszcze na czacie, nawet z ciekawości. Nie szukam przyjaciół w necie, bo ich mam u siebie w mieście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, człowieka można zaklasyfikować jako "starego" od bodaj 50/60 lat. A nawet jeżeli się mylę, co jest jak najbardziej możliwe ( :-) ) to i tak nazywanie kogoś trzydziestoletniego "starą babą" jest przesadą i wyrazem dziecinności. Tak czy owak, uważam, że pomysł małżeństwa z kimś, go postać poznało się w WoW jest idiotyczne. Ale i tak cena kaucji (2 mln) jest rozbrajająca, jak na takie "wykroczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie źle widać że są jeszcze ludzie parapety na tym świecie. A pomyśleć że w czasach rzymskich dwunastolatki były wydawane za chłopów z wiekiem 20-30 lat dziś by się pomyślało ze zboczeniec lub coś hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to troszke dziwne w sensie, ze sie "kochali" a ona jednak trafila pod sad jako molestujaca tego chlopaka... widac troszke to bylo naciagane a ona po prostu dala sie sprowokowac i do niego przyjechala... "milosc jest slepa" heh...


co do ograniczenia wieku... ej no :P wprowadzcie to za rok oki ? :) :) bo jak dla mnie kobieta w wieku 31 lat nie jest "stara baba" wrecz przeciwnie... i jakos roznica miedzy nimi czyli te 15 lat nie robi na mnie wielkiego wrazenia.... :) sa zwiazki w ktorych roznica wieku jest wieksza :P :)

Pozdro dla tych dla ktorych "stara baba" ma 30 lat :P (jak ktos juz napisal) pijcie actimelki :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody lubił starsze, nic w tym dziwnego nie widzę. A że "starsze" to dwu krotność jego wieku... cóż, miłość jest ponoć ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować