Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two i banowanie - ciąg dalszy

25 postów w tym temacie

biedaki, a gra się prezentuje całkiem dobrze a jak tak dalej pójdzie to połowa wydawców robiących tego typu gry nie da rady wydać jej no chyba że w RPA :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze:) Jeżeli tak uważają! Ale nie piszcie o tym za głośno bo Nasz Minister Giertycho się dowie i będzie u Nas tak samo:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyz to tam w tej odblaskowej kamizelce to żaba z mieczem ? O_o GoD Save Us ..

ps. Jednak czytając zapowiedzi tej gry zobaczyłem że może być udana xD
"Poznaj układ anatomiczny każdego stworzenia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singapur jest dość autorytarnym państwem wiec mnie ten ban specjalnie nie dziwi. Biedni Singapurscy gracze przegapia takie tytuły jak bioschock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:21, Arthizo napisał:

Giertych by sie nadawal do Singapuru. :D

Ok - wystarczy ulozyc skladke na bilety oraz skombinowac mu stanowisko ministra edukacji w Singapurze ;D
Przynajmniej wtedy go sie pozbedziem ;]

Ale kurcze- The Darkness to fajna gra bedzie, a ja zakazuje ;p
Chociaz to taki niezly horror, ze wieczorem to mozna zemdlec ze strachu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy te zaostrzone przepisy prawne mają zbawienny skutek na spadek przestępczość w Singapurze- bo jeśli ma to jakiś namacalny wpływ (pozytywny) to... może to nie jest takie niedorzeczne?

Nie znam danych dot. przestępczości w Singapurze oprócz tego, że wiem że np. za wyrzucenie niedopałka papierosa na ulicę można dostać spory mandat (w przeliczeniu na $ US to chyba 200) i wykrywalność takich "incydentów" jest... prawie 100 procentowa - nie żartuję - tam ludzie (a większość mieszkańców Singapuru tzn. prawie 78 procent to Chińczycy) mają zupełnie inną mentalność!

A przy władzy mają mądrych ludzi – Singapur z roku na rok coraz bardziej rozwija się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by u nas ktoś tą grę zakazał to ja już bym się do niego dorwał. Guzik mnie tam obchodzi GTA czy Biosock ale ta musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skosnoocy sobie poradza :D
w Singapurze maja jeden z najwiekszych portow swiata, przez ktory przewija sie wiele roznych produktow ;]
w tym na pewno bedzie niejeden kontener z grami xD

niech szukaja, a znajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NIE, MOGLIBY CHOCIAŻ USTALIĆ WŁASNĄ GRANICĘ WIEKOWĄ, A NIE BANOWAĆ. niech nawet będzie 20+, przynajmniej oni by sobie pograli... ale nie, w Singapurze nikt w to nie zagra. szkoda mi ich.

PS. to w odblaskowej kamizelce to pomocnik głównego bohatera - o realiach gry możecie poczytać w jakiejś recenzji komiksu darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to już przesada. Jeżeli uważają jakieś gry za zbyt brutalne niech zabronią sprzedaży tych gier nieletnim.
A jak ktoś ma skończone 18 lat, to nie powinni mu zabraniac jej kupna. Jak ktoś jest dorosły to powinien miec do tego święte prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować