Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Smycze gram.pl dostępne w sklepie!

113 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 19:34, awesome napisał:

Kiedys mieliście lepsze.

Pewnie że były lepsze, mogli ponownie wprowadzić do sprzedaży takie czarno-białe albo na odwrót.
Dobrze, że zawczasu się w taką zaopatrzyłem - jest super.
A te faktycznie, nie wyglądają na porządne.

Dnia 03.07.2007 o 19:34, awesome napisał:

No i nie mozna ich kupic w całosci na wPLN.

A jaki oni by mieli z tego zysk?
Przecież jakaś firma musiała dla niech wyprodukować takie smycz - a z to się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Wolę już reklamować inną firmę, bo z taką smyczą wstyd się pokazać... wygląda kiczowato.

Do wypowiedzi Vormulaca dodam, że szkoda by było psa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM się stara, doceniam to. Smycz bardzo chętnie bym zamówił. Ale zwykła cena 20zł jest sporą przesadą. 10zł za smycz to już bardzo dużo, to połowa gry z klasyki. :) Tak naprawdę nie wiem ile kosztuje produkcja takiej smyczy z logiem gram.pl, ale moim zdaniem jest zbyt droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smyze to dobry pomysł bo sam bym pewnie zakupił jedna bo właśnie kupiłem telefon ale gdyby było jakoś lepiej zrobione , jakies fajne logo a nie ciągle to samo tylko inny styl , można by z gramowego komiksu kogos dać na smycz , chomika albo tego anioła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może sobie kupię. Mi się nawet podoba. Zawsze chciałem sobie podobną sprawić. Mam smycz do kluczy, ale gram.pl bardziej mi pasuje. Chociaż wolałbym, żeby smycz była za tylko WPLN ... W końcu żadna gra nie kosztuje 60 WPLN więc chyba zamówie... Niebieską... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie robicie tych uniwersalnych, np: czarną czy białą? W tedy bym nawet sobie kupił, bo aktualnie te kolorki, nie są dla mnie zachęcające...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonaliści mody zaprojektowali specjalnie dla Was tą niespodziankę, a Wy tutaj jakieś foszki odstawiacie. Trzeba iść z duchem czasu skostniałe nastolatki, są znacznie leeeepsze od poprzednich.

lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm kurde myślałem że będą te stare co wcześniej były jak chciałem ja zamówić to zabrakło dla mnie ;/ a te mi się w ogóle nie podobają dobrze że przynajmniej ta Neverwinter 2 Smycz jest w miarę więc ją zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:28, Kamil.i.Maciek napisał:

Profesjonaliści mody zaprojektowali specjalnie dla Was tą niespodziankę, a Wy tutaj jakieś
foszki odstawiacie. Trzeba iść z duchem czasu skostniałe nastolatki, są znacznie leeeepsze
od poprzednich.

lol?



Jak się ma 14 czy 15 lat to się mogą podobac ale mając lat 19 juz nie bardzo. Jakbym taką smycz niebieska czy zielona nałozył i gdzies poszedł to by uznali mnie za fana teletubisiów. Fajne dla ludzi w wieku 10-15 lat. Dla starszych zapewne lepsze byłyby standardowe czarne lub białe jak kiedys. Ja przynajmniej majac lat 19 nigdy takiej smyczy jak teraz sa nie załoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:09, awesome napisał:

Jak się ma 14 czy 15 lat to się mogą podobac ale mając lat 19 juz nie bardzo. Jakbym taką smycz
niebieska czy zielona nałozył i gdzies poszedł to by uznali mnie za fana teletubisiów. Fajne
dla ludzi w wieku 10-15 lat. Dla starszych zapewne lepsze byłyby standardowe czarne lub białe
jak kiedys. Ja przynajmniej majac lat 19 nigdy takiej smyczy jak teraz sa nie załoze.

Prędzej czarne. Biała podobno strasznie się brudzi - przynajmniej tak mówił na IRC-u Vilmar z CDP. Ale nie najeżdżaj tak na niebieską - najmniej świeci ze wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamawiałem grę, podkładkę Gothic, więc wrzuciłem i smyczkę ;) Jednak zdecydowałem się na niebieską. Najbardziej czytelna i najmniej błyszcząca moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować