Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - R.I.P.

68 postów w tym temacie

O jej ale szkoda...
Miałem okazje w to pograć i coś mnie niezbyt wciągneło. Podobnie z WOW-em.
Dzięki ci Piotruś że nie naraziłem się na zakup crapu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wariactwo... To może czas skończyć z masowym tworzeniem MMORPG, a nie męczyć graczy? Gdybym w AA grał, bym się ostro wściekł - czyste chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej niech wypuszczą pliki serwerowe dla społeczności, ci co będą chcieli sobie grać zorganizują własne prywatne serwery i wszyscy będą szczęśliwy. A gra umarła z powodu małej popularności czyt. przynosiła za małe zyski ncsoft, zresztą ta firma taka jest, zamiast udostępniać pliki serwerowe do swych starych gier (Lineage, Lineage 2 poniżej C5) starają kosić sie kasę najbardziej jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w WOWa i niezłą ilość kasy wpompowałem w tą grę, ale jak pomyślę o tym, że kiedyś wyłączą serwery, to zaczynam się zastanawiać po co robią takie gry, żeby graczy denerwować?:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. To najlepsza gra MMO w jaką miałem okazję grać. Co prawda w 14-dniowego triala, ale grało mi się świetnie. Jestem zasadniczo przeciwnikiem gier na abonament, ale nad kupnem Auto Assault myślałem całkiem poważnie. Zwłaszcza, że ostatnio widziałem niezłą ofertę na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym Tibię bronił czy kochał, ale szacunek sie im należy. Dlaczego nazywa sie grę prymitywną? Trochę to nie na miejscu imho.

Uszanowania i kondolencje dla grających w AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az lezka sie w oku kreci, ze taka fajna gra musi upasc... mialem okazje w to pograc i zawsze chcialem do tego wrocic. a tu nagle bach - takie info...
tyle zalosnych mmo o tym samym...
jedno jedyne auto assault... i padlo.
pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po waszych postach widać, że zaraz masowo będziecie grać w AA i gra odrodzi się na nowo :D

Nie lubię takich stronniczych newsów. Od pierwszych słów leci sarkazmem. Reporter nie ma oceniać, a informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... CHORE... Naprawdę chore... Ja uwielbiałem AA, właśnie miałem przedłużać konto... Ale nie opłaca mi się już... Żegnaj AA. Może czas najwyższy wrócić do WoW-a?! :///
Czego tej grze brakowało?! Miała wszystko... Akcje... Walkę z użyciem klawiszy WSAD, fizyke i bardzo fajną fabułę. Ale w moim sercu zostanie na zawsze, musze zrobić screeny mojej postaci!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście grałem w Tibię, ale nie ma mozliwosci, abym do niej powrocil. Strasznie uzaleznia i jest bezcelowa, poza tym polityka CIPsoftu (tworców) jest godna politowania. Mimo to, okreslenie tej gry jako ''prymitywna'' jest nie na miejscu... Tibia jako sama gra jest IMO swietna, inaczej z tworcami i graczami. I nie powiedzialbym tez, ze Auto Assault jest bardziej ambitne... Zawsze uwazalem, ze temat tej gry jest zalosny w porownaniu do innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouu.... a chcialem se dzis triala wyprobowac ;|
Kurcze...
Ciekawe czy jesli bede rozmyslal nad zagraniem w tibie i powiem, ze za tydzien wyprobuje, to moze bedzie ogloszone, ze serwery Tibii zostana wylaczone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować