Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - R.I.P.

68 postów w tym temacie

Nie, nie, nie ... Jak mogli to zrobic, teraz prawo bytu maja chyba tylko oklepane do bolu MMORPG''i, ktorych jest na peczki, a nie ambitne, wyrozniajace sie porjekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo właśnie była to jedyna MMO, która mi się podobała i czekałem z utęskieniem na trochę wolnego czasu, by zakupić ową pozycję i wchłonąć się w świat a''la Mad Max... Żegnaj, Auto Asslaut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia j*bany tasiemiec .... mógłby ktoś zrobić jakiś virus któy niszczy tę aplikację ? (nie nazwę tego grą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, grałem trochę w AA i całkiem mi się to podobało. Niestety, wszystko się kończy, nie ? WoW, GW itp...wszystko to kiedyś zniknie podobnie jak my sami.

Z drugiej strony, EVE Online nie ma więcej niż 40k graczy online w weekendy, a radzi sobie świetnie, działa od bodaj 2003 roku, ciągle się rozwija, a twórcy mają masę pomysłów na przyszłość.
Według mnie wszystko można, jeśli tylko się chcę...AA z pewnością ma sporą grupę wiernych fanów i żyło by jeszcze długo, no ale oczywiście - liczy się tylko kasa i nic poza tym. Tak sobie urządziliśmy świat. Szkoda mi również twórców (ponoć około 5 lat pracy nad projektem.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem debile zajmowali sie tam marketingiem. Gra byla swietna. Gralem jako Betatester przez prawie miesiac zanim gra weszla do sprzedazy. Bylem oczarowany. Chcialem kupic AA na 100% jak tylko wejdzie do sprzedazy. Mysle sobie nawet poltora banki dam za gre bo jest miodna. No i lipa!!! Jakis pazerny wieprz wymyslij zajfajne kwoty prepaid no i ludzie dali sobie spokoj. A mogli zrobic tak jak Guil Wars za friko. Kupilbym i chetnie bym rzucil jakas dotacje na rozwoj. Z WoW tez by tak bylo jak z AA tylko ze ludzie znaja gre od jedynki na starym P100. Hmm szkoda bo wystarczylo byc mniej pazernym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - co ambitniejsze projekty padają jak muchy. Szkoda mi trochę tego, gdyby AA się rozwijał i miałby większą społeczność (czyt. większe dochody dla twórców) to może by zrobili podobną (tzn. oryginalną, a nie same MMORPGi o nabijaniu lvlów, robieniu questów itp.), teraz już nie ma na to za bardzo co liczyć, w końcu - stracili na tym, a kasy wyłożyli na to... Imho chciałbym, żeby jednak powstawało więcej oryginalnych projektów. Wracając kilka/kilkanaście postów do góry - czy czasem granie single nie nudzi po kilku latach? Rozumiem, są żywotne gry, o których nie sposób zapomnieć, ale w końcu już się od tego odchodzi. Co innego jak jest Multi. Popatrz na gry Blizzarda - bez BNetu to niewiele by już w to osób grało (sam ostatnio grałem w D2 LoD na modach, ot powrót do modyfikacji, ale po ~~3 tygodniach straciłem "wolę walki") Tak jest też z innymi grami tego typu... No i są jeszcze edytory świata/map, dzięki czemu żywotność jeszcze bardziej wzrasta, o ile gra okaże się hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tej produkcji, ściągnęłem, ale nie zagrałem, komp mi nie pociągnąl, niestety. Pewnie i tak powstaną prywatne czy tam pirackie serwy, bo napewno znajdzie sie ktoś kto nie da jej umrzeć nawet jeśli firma ją zabiła i jeśli już prywatne to i darmowe, z chęcią spróbuje (teraz mi chyba pociągnie to :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Ludzie przez tyle miesięcy płacili abonament żeby dopakować sobie konto a tu RIP? Łee to ja już chyba żadnego abonamentowego MMO w życiu nie kupię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny MMORPG, ktory mi sie spodobal...

...ale nie na tyle, zeby placic za niego abonament. Pogralem kilka razy podczas otwartych tygodni i bylem zadowolony.

Szkoda ze gra padla, ale moze tworcy bardziej niszowych gier powinni zastanowic sie nad wysokoscia abonamentu... sam juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie cała prawda o NCSoft, wypuścili w krótkim czasie kilka MMO i żadnym z tych tytułów nie mogą się porządnie zając, dla mnie te gry nie są nic warte. Brać przykład z Blizzarda, w ich produkty można pakować kasę z zamkniętymi oczami, jak ktoś jest sprytny to jeszcze na tym zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auto Assalut jet wyjątkowa w swoim gatunku. A już miałem kupić na gram.pl. Teraz już wiem czemu EK jest taka tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie grałem ale słyszałem, a ja grałem jak było za friko ale zapłacić tej równowartości 12 piw miesięcznie- no co to to nie, przecież powinno być za darmo, a najlepiej żeby mi jeszcze dopłacali, no ale generalnie szkoda bo oryginalna była bardzo. Jak czytam takie pierdoły to ręce opadają. Głosujemy szmalem. Nieważne czy projekt jest ambitny czy nie, świetny czy nie, grywalny czy nie, w ostatecznym rachunku liczy się czy ludzie zapłacą czy nie. Jakoś nikt nie uważa, że WoW powinien być darmowy. A jak kasy brak to zawsze można ruszyć tyłek i się na jakiejś budowie na wakacje zatrudnić. Będzie na abonament na cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten abonament ta gra by zyla jeszcze przez dlugi czas>_< mysla ze jak dadza cos nowego fajnego to kazdego bedzie na to stac ;-p btw ktos gra jesczze w tiBie;D?? bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jak już wyłączą serwery, to na gram.pl obniżą cenę Auto Assault do symbolicznej złotówki, a reszta w WPLN-ach? Ja bym to kupił. Tak na pamiątkę, bo to dość solidna edycja kolekcjonerska. Bo aby pograć, to już nikt tego nie kupi.
Swoją drogą, ciekawa sprawa z tymi grami MMO. Dawniej to się nie dało tak po prostu uśmiercić gry. Gra mogła być stara, producent mógł już o niej zapomnieć, ale można było pograć, gra mogła zdobywać nowych fanów. A tu wyłączą serwery i nikt więcej nie pozna uroków Auto Assault. No, chyba, że na jakiś pirackich serwerach, ale to raczej nielegalne. Chociaż może zostanie to dozwolone, skoro oficjalnych już nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować