Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zelda najlepsza według Edge'a

78 postów w tym temacie

Prawda, Ocarina wymiatała, naprawdę ciekawa gra to była... a potem powstała Minora (Majora? Teraz nie pamiętam) Mask która w sumie była mocno udziwniona fabularnie i jakos w ogóle mnie nie wciągnąła...

Ale pamięta się bieganie po tym głównym "polu" między lokacjami i ucieczka nocą przed pojawiającymi się tam i wychodzącymi z ziemi potworami, oj pamięta się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Znany brytyjski magazyn o grach komputerowych i konsolowych – Edge – przedstawił w swoim specjalnym wydaniu listę stu najlepszych gier wszech czasów. Na pierwszym miejscu znalazł się tytuł-legenda konsoli Nintendo 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Pecety godnie reprezentuje Half-Life 2 na pozycji czwartej.

Przeczytaj cały tekst "Zelda najlepsza według Edge'a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż gram w Zelda: Ocarina of Time i Super Mario 64 na swoim N64. Takie gry się po prostu nie starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Metal Gear Solid ???.Resident 4 jest na 2 miejscu a w 10 nie ma MGS-a masakra nie znają sie oczywiście nic nie ujmując RE 4 bo jest grą świetną :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spadną no mnie gromy po tej wypowiedzi, ale co tam.
Ja uwazam Zeldy wszystkie bez wyjątku za wieśniackie tytuły nie wiem czemu, ale to chyba wynika z mojej niechęci do Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:11, simonwujo napisał:

A gdzie Metal Gear Solid ???.Resident 4 jest na 2 miejscu a w 10 nie ma MGS-a masakra nie znają
sie oczywiście nic nie ujmując RE 4 bo jest grą świetną :DDD


Mówiąc szczerze - tak czekałem, kiedy ktoś napiszę"A gdzie gra XXX? Nie ma to się nie znają". Metal Gear Solid po prostu według tegoż magazynu nie załapało się na pierwszą dziesiątke. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:08, michał26 napisał:

Heh konsole troche zdeklasowaly peceta :P

Dziwisz się? To popatrz, ile rocznie gier wychodzi na PC, a ile na konsole... Mnie tylko zdziwił brak Gears of War. Co jak co, ale to jedyna konsolowa gra, w którą mi się grało z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelda chyba jest nieśmiertelna:P.
Heh oczywiście hydraulik jest na liście:) half life rzecz jasna również...Oo Resident Evil no, nO pogratulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelda nigdy nie opuści zaszczytnego pierwszego miejsca...nie tylko w tym "plebiscycie".

Brak MGS i FFXII zamiast FFVII ?..hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tytuły na N64, które znalazły się w pierwszej trójce to tytuły niepokonane w swoim czasie. Jeśli chodzi o Mariana to nawet teraz nie słyszałem o tytule, który byłby od niego lepszy (niestety teraz na konsolach nie gram).

Zelda to gra bardzo dobra, też nie mająca sobie równych, w tamtym okresie nie miała konkurencji. Gra tworząca własny subgatunek bo niby to platformówka połączoną z prostą grą przygodową (gdyby koniecznie ktoś chciał ją zaszufladkować), ale jak podana!!! Majora Mask to już rozwinięcie tego projektu i w wielu miejscach gra wtórna, ale również dobra.

Rzeczywiście dziwi brak jakiegokolwiek MGS czy FFVII na ale wszsytko zależy od tego kto tą listę robił. Polscy gracze raczej na te gry nie głosowali (nie wiem w ilu krajach ten magazyn wychodzi ale jeśli to tylko Anglia/Ameryka to lista jest lokalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że każdy ma swój gust i szanuje wypowiedzi innych, ale według mnie Half-Life 2 nie zasługuje na tak wysokie miejsce. No ale może tylko mi się tak zdaje. JA (podkreślam, że to tylko moje zdanie) widzę tam jakąś grę Blizzarda (obojętnie którą - wszystkie są świetne) oraz Another World.
P.S.: Ale Link zasługuje na 1st place. Był po prostu świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie najlepszy RTS w historii gier komputerowych - Starcraft ? Gdzie się podziały legendarne pozycje firmy Blizzard i Black Isle ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:37, Hoplita napisał:

No, nareszcie ktoś Zeldę OoT docenił :-) Nie da się ukryć, że to wspaniała gra

niewiem czy ta zelda była wspaniała bo nie miałem okazji w nią zagrać grałem tylko w zeldy na konsole przenosne i przyznam sie bez bicia ze były wypaśne :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować