Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zelda najlepsza według Edge'a

78 postów w tym temacie

Rozumiem, ze Zelda OoT moze wygrac taki plebiscyt, ale zeby do gier legendarnych zaliczyc HL2 albo FF12? Pod koniec pierwszej setki i to tylko moze... HL2 nawet w polowie nie zmienil swiata gier tak jak to zrobil jego poprzednik, bardziej to techdemo anizeli gra. FF12 jest swietna gra ale gdzie mu tam do legendy szostki czy siodemki, nie ta fabula, nie ten gameplay i brak Nobuo Uematsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą produkcją wszechczasów na zawsze pozostanie UFO:Enemy Unknown, nie do przebicia. Ostatnio zagrywam się w WoW więc też na pewno w pierwszej 10, tak samo jak HoMM3, Max Payne, GTA SA, Worms, Settlers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Bartold-1991 , nie wiem, jak inni, ale ja za prawdziwą "rzecz" dogrania uważam tylko i wyłącznie konsole, PC traktuję tylko jako narzędzie do pracy, ot okazyjnie włączę Guild Wars, ale i tak (moim zdaniem) PC konsoli nie przebije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Diablo to gdzie?? HL2 4 miejsce??<lol2> Czy to taka wspaniała gra to ja nie wiem....Napewno nie wniosła dużo do gatunku....Poza tym są lepsze gry niż Tetris...<lol2> Taa szkoda że nie znamy całej 100 wtedy pewnie byśmy się mogli pośmiac. To może tak odrazu walnąć Maluch Racera na pierwsze 1? To chyba jedyna gra z maluchami w roli głownej...i ile wniosła do gatunku<lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jakiś magazyn stworzy listę najlepszych list najlepszych gier? :) Bo jak do tej pory to co i rusz ktoś układa jakąś listę i rości sobie prawo do ustalania co jest be a co jest cacy, a każda taka lista wygląda zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się. Przecież to te stare gry są pierwsze, które u ludzi którzy teraz tworzą pisma wzbudzały największe uczucia (radość i takie tam). Np. dla mnie to lista wyglądała by tak:
1.Heroes 2
2.Megablas (!!!!! Ciekawe czy ktoś to zna :D)
3.Mafia.
4.WoW.
5.Warcraft3
6.Diablo2
7.Starcraft.
8.Age of Empires 1
9.Kret.
10.Warcraft 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bezsensem jest układanie listy dla gier ze wszystkich platform. Przecież w tej 10 pominięto masę wspaniałych gier na PC, i prawdopodobnie na inne platformy też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi posegregowac ktory lepszy ale te gry bija wszystko co sie ukazalo od 2001-2002 roku: Syndicate, Dungeon Keeper, Fallout,Planscape,Baldur, C&C(i RedAlert), Doom/Wolfenstein, Half-life1, Warcraft2/Starcraft, Heroes 2/3, Incubation i oczywiscie cala godna klasyka(UFO etc). W sumie tylko jedna gra mnie wciagnela w ostatnich latach czyli WoW reszta to w wiekszosci szmira porownujac do glosnych tytulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy mowicie? Robicie jakies listy swoich ulubionych gier i tyle. Half Life 2 zasluzyl sobie na to 4 miejsce, a szczegolnie Counter-Strike: Source. Ta gra jest ponadczasowa , chyba nawet nie wiecie jaka popularnoscia sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W top 10 brakuje mi HoMM III :\
No, ale to nie my układaliśmy tą listę.
A propos waszych pseudorankingów: dzieciaki co się plują, że ich tytuły są lepsze, zapewne nawet nie słyszeli o tych programach wcześniej. I to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, właśnie przypatrzyłem się dokładnie tej liście i co widzę? HL 2 widze. A Far Cry to gdzie? Przypatrzyłem się poraz kolejny i nie ma Fallouta? Kpina. Nie ma Diablo? Śmieszne. Nie ma CoH? Ta lista to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować