Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Każdy może przegrac

83 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 21:42, CzystyZysk napisał:

Gra bardzo pouczająca, lecz za długo trzeba jechać, aby dotrzeć do tego przejazdu...


O to właśnie chodzi: chcą uśpić twoją czujność, zniecierpliwić, żebyś dodał gazu...i przegrał życie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:44, squeglee napisał:

> Gra bardzo pouczająca, lecz za długo trzeba jechać, aby dotrzeć do tego przejazdu...


O to właśnie chodzi: chcą uśpić twoją czujność, zniecierpliwić, żebyś dodał gazu...i przegrał
życie ;).



A no tak. Jakiś sens w tym jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja tez wygralem ale nie wiem jakim cudem bo pierw jechalem dobrze potem zacząłem jechac na zlamanie karku ale zatrzymalem sie przed torami i pisało wygrałes zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest podchwytliwe sprawdza czy jesteś uważnym kierowcą.

Ja przegrałem ale następnie wygrałem :) Świetna gra !! TDU SCHOWAJ SIE PRZEZ TWOJE WYMAGANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem za pierwszym razem, lecz gdy wyskoczył czerwony napis, że WYGRAŁEM, przestraszyłem się, że skończył mi się czas czy coś i przegrałem... No ale cóż, życie na koncie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wiedziałem, że to o coś takiego będzie chodzić. I przegrałem, bo jechałem 50 na godzinę, jakoś nie zauważyłem tego znaku 90 i zapomniałem, że co prawda jest ograniczenie 50, ale na terenie zabudowanym. I czas mi się skończył. Za drugim razem się poprawiłem i zatrzymałem się przed torami.
I zrobiłem też test, jechałem dokładnie tak jak nakazywały znaki, a albo troszkę szybciej (bo jednak nie tak łatwo utrzymać stałą prędkość). I przez to nie zdążyłem dojechać do torów, a czas mi się skończył. Widziałem już je, słyszałem pociąg, ale nie dojechałem. W ten sposób ktoś jeżdżący zgodnie z przepisami nie dowie się jakie jest ostateczne przesłanie gry.

Ale sam pomysł niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie łatwe do przewidzenia. Nawet ja nie dałem się nabrać. :)

BTW: Jechałem średnio 160km/h, wpadłem w kilka dziur i przeżyłem! Naprawdę niezły ze mnie kierowca :D

Poza tym w życiu na pewno bym zdążył przejechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przez całą trasę klnąłem na idiotę który tyle śmieci na drodze zostawił i wpadłem nawet w dwie dziury, a po tym jak dojechałem do torów i "wygrałem" stwierdziłem że colin 2 jest mniej stersujący z uwagi na drogi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo puczająca gra! Przecierz jak często widzimy, że ludzie przejeżdżająna nie strzeżony ch przejezdach nawet nie patrząc czy nadjeżdża pociąg. Mój Tata kiedy jeszcze prawcował w Policj jeździł na zdarzenia tego typu, w których brały udział bardzo młode osoby. WIĘC LUDZIE UWAŻACIE NA KAŻDYM PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, bardzo pouczająca gra :) Nie jest ważne, żeby dojechać do celu, lecz, żeby przeżyć... Tak często się o tym zapomina... Echh...
A ja niestety, za pierwszym razem umarłem... Tak pewnie byłoby z każdym, gdyby dostał drugą szansę, to nie zachowałby się tak nierozważnie :) Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tez musze przyznac ze gra bardzo poucza i wogól edukacja 4fun ale co do tego jak wygrac to ja mysle ze wystarczy tylko jechac 90 na godzine i zatrzymac sie tam gdzie bedzie znak stop!!!
to chyba dorga do sukcesu w tej grze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno w tej grze jest bardzo dziwne: jest się przed samymi torami i nie widać pociągu, a jak się wjedzie na tory, to od razu przejeżdża. A słychać ten pociąg? Ja grałem z wyłączonymi głośnikami(cały czas mam je wyłączone, bo słychać z nich bardzo niemiły, dziwny dźwięk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować