Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak, Oni są wśród nas!

44 postów w tym temacie

gram.pl

Alf, Predator, Cryptosporidium-137, E.T. i Gagatek – wszyscy oni mają dziś swoje święto. Nie wiemy wprawdzie, czy Jar Jar Binks urządza z tej okazji imprezkę, ale jedno jest pewne – my w Nich wierzymy! Co więcej, uważamy, że są wśród nas. I niech ktoś tylko spróbuje powiedzieć, że nie mamy racji!

Przeczytaj cały tekst "Tak, Oni są wśród nas!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:42, Mr.M napisał:

Nieźle ^^ Już biorę się do roboty x>
Extra pomysł ;)


Tfu, do czytania ^^ Paskudny nawyk ^^
A co do tej książki... Może ktoś czytał ? :) Bo z chęcią bym kupił, ale jestem ciekaw, jak opinie o niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda głosowałem na NIE, ale jak się nad tym głębiej zastanowić... moja polonistka... taa... Ona musi być jedną z Nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Jackowi Bauerowi za zdobycie nagrody ;] Gram.pl na wakacje powinno wkońcu jakiś konkurs dać ale coś na większą skale tak jak było w Extra Klasyce 2 =) Do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Bauer gratuluje. Zle zaznaczylem w ankiecie, zamiast ze sa wśród nas to dalem, ze ich nie mam, a o rządzie nie pomyślałem :(
Zaproście na impreze Giertycha, moze pokaze swoja prawdzia twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów S-F S.O.Card jest klasyką gatunku. Gra Endera może dość wolno się zaczyna, ale później akcja jest wspaniała. Polecam również i następne części sagi o Enderze - "Mówca umarłych" i "Ksenocyd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"potencjalnie - możemy codziennie natknąć się na Obcego." Hmm... chyba faktycznie. Jak oglądałem wczoraj obrady sejmu to zobaczyłem sporo ufoludków... ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, oczywiście ten kto zobaczył newsa pierwszy otrzymał nagrodę ... jak ja nie lubięgdy są te konkursy na czas na gram.pl : / NIe mogę siedzieć14 godziny na dobę na stronie a też chiałbym wygrać cos a zwłaszcza książkę (uwielbiam czytać :]). heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć prestiż laureactwa, książka "Gra Endera" jest: boska, wspaniała, genialna, niesamowita, porywająca i cudowna.
Naprawdę wartościowa nagroda.
Przed przeczytaniem zalecam zapoznanie się z opowiadaniem "Chłopiec z Polski", które można znaleźć w zbiorze opowiadań ''Pierwsze spotkania w świecie Endera (tylko 20zł teraz, np. w Empiku) lub w samej "Grze Endera", jeśli jest dołączone (w moim wydaniu było).

Książkę polecam z całego serca.
A także kontynuacje oraz alternatywną sagę - Sagę Cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HUUUURAYYYY! ! ! :) Wreszcie wygrałem ! :) Ksiązke planowałem kupić, ale jak widać, juz nie musze ;) Jak narazie, to jest drugi konkurs na gram.pl, w którym wygrałem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nazywa się kontynuacja? Bo mi smaku na dobrą książkę narobiłeś, chyba sobie kupię "Grę..." i tą kontynuację, wypadałoby znać całą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś spodziewał się innej odpowiedzi? Może gdybyśmy byli na jakimś innym, normalnym serwisie, padłaby odpowiedź "nie", ale przecież każdy wie, że na gram.pl są... [ZMODEROWANO]

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... a ja jednego obcego znam !
Gdybyscie widzieli, jak swoja twarza nauczyciela przestraszyl xD
A "Gry Endera" to ja mam - nawet bardzo dobre scifi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Gra Endera. Klasyka.

Poza tym Robale mimo swojej obcości byli bardzo-nieobcy, jeżeli chodzi o podstawowe instynkty, takie jak chęć przetrwania... No i to LUDZIE zaczęli! :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować