• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zapalka111

cd-key

Pytanie

Dzisiaj w empiku kupilem tdu. Po instalacji chcialem go uruchomic ale niestety robił się czarny ekran i na tym sie kończylo (powracało do windowsa). Skopiowalem jakis plij z plyty i wkleilem tam gdzie zainstalowalem ta gre ale nie wiem czy dobrze zrobilem. Teraz pojawiało sie małe okienko gdzie trzeba kliknac next i wpisac cd-key. I tu jest moj problem.

Activation process has been terminated. Please make sure the SERIAL has been entered correctly.
Press BACK to attempt another activation, click MANUAL ACTIVATION to activate manually or press CANCEL to abort. In case the problem still persists please contact mailto:support@securom.com.

The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly.

To pojawia sie za kazdym razem po wpisaniu cd-key''a. Sprawdzalem wszystko, wszystkie kombinacje pomylki itd i nic. proszę o szybka pomoc, poniewaz nie moge sie juz doczekac ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.07.2007 o 23:55, zapalka111 napisał:

Dzisiaj w empiku kupilem tdu. Po instalacji chcialem go uruchomic ale niestety robił się czarny
ekran i na tym sie kończylo (powracało do windowsa). Skopiowalem jakis plij z plyty i wkleilem
tam gdzie zainstalowalem ta gre

Hmm, czy ten plik to crack? W Empiku nie ma angielskich TDU, a CD-Projekt raczej przetłumaczyłby grę w całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 00:03, ziptofaf napisał:

> Skopiowalem jakis plij z plyty i
> wkleilem
> tam gdzie zainstalowalem ta gre
Hmm, czy ten plik to crack?

No właśnie... Koleś, po co kłamiesz, że kupiłeś grę w sklepie? Normalnie żadnego pliku z płyty ręcznie kopiowac nie trzeba... Wierz, jesteś bezczelny - piracisz, okłąmujesz ludzi, którzy chcieli ci pomóc , a najgorsze to to, że żądasz pomocy przy dokonaniu przestępstwa... Sorry,a le zawiodłem się na tobie i na ludziach, nigdy bym nie przypuszczał, że tak można... :(

Jeśli się mylę, to przepraszam, ale... Mówię, normalnie nic kopiować nie trzeba, więc... CO to za plik, jak nie crack? :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No racja z tym kopiowaniem to dziwna sprawa, może spróbuj jeszcze raz zainstalować przed uruchomieniem wyłącz internet całkiem. Może (jeśli masz oryginał) gra sprawdza oryginalność przez internet i uznaje to za pirata ? Może jeszcze lepiej udowodnij że to nie pirat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No lol. Jak mam ci to udowodnić? Kupiłem gre w empiku. Na tej folii jest napisane: NOWA!!! gra premierowa cd projekt gre polecaja tvn turbo radio zet onet.pl motor
w srodku mam karte rejestracyjna na stronie www.gram.pl i mam do wykozystania 22 wPLN
To moze wiecie co zrobic kiedy ekran sie robi czarny? Bo tak jakby wlacza sie gra robi sie czarne tlo i powraca do windowsa? prosze o pomoc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mr. M nie osadzaj kogos jesli nie masz pewnosci. Nie oklamuje was. Kupuje mało gier, ale jak juz kupie to orginala. Chcialbym uzyskac od was pomoc bo nie wydaje 100 zł po to zeby gra lezala na pułce, a poza tym ja jeszcze na siebie nie zarabiam, wiec gry kupuje z kieszonkowego.

ktoś wie jak rozwiązać problem z czarnym ekranem? HELP ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 01:14, zapalka111 napisał:

No lol. Jak mam ci to udowodnić?

Nam nie musisz nic udowadniać. Jeśli rzeczywiście jesteś legalnym nabywcą gry, to masz prawo do pomocy technicznej.
Dopisz się tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=1958
a jeśli nikt nie będzie znał odpowiedzi, to skontaktuj się z pomocą techniczną CDP.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować