Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy prezes ESA przemówił

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Michael Gallagher, nowo wybrany prezes stowarzyszenia ESA, udzielił amerykańskiemu New York Timesowi pierwszego wywiadu, w którym opowiada o swoich doświadczeniach z grami wideo i o tym, co chce osiągnąć podczas sprawowania tego ważnego urzędu.

Przeczytaj cały tekst "Nowy prezes ESA przemówił" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... wzorowa rodzinka... a zonka obiadek w kuchni robila?
ale swoja droga to taki koles bardziej w Singapurze by sie przydal, tam caly czas banuja gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czym się ta esa zajmuje? bo google znalazły europejską agencję kosmiczną, a takowa raczej z grami niewiele ma wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz słysze o ESA , może ktoś rozwinie ten skrót bo szukałem i na Wikipedi i na google ale nic nieznalazłem ;/ Aha ciekawie spędzał czas z dziećmmi ,może w przyszłości tez tak będę robił ,]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tylko jedno pytanie mi sie cisnie na usta. Co u licha jest ta cala ESA? Przynajmniej byscie skrot rozwineli, bo, szczerze, to jedyna ESA jaka znam to The European Space Agency. Ale to pewnie nie to. W starym newsie tez sie kilka razy powtarza ten skrot, ale wyjasnienia brak :/.

Update - kurde, sig. mnie juz uprzedzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 10:04, sig. napisał:

a czym się ta esa zajmuje? bo google znalazły europejską agencję kosmiczną, a takowa raczej
z grami niewiele ma wspólnego ;)


A nie chodzi tu przypadkiem o Entertainment Software Association? Organizację zrzeszającą producentów gier i np. organizującą targi E3: http://www.theesa.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... moze facet zalatwi pozwolenie na kupienie GTA IV w Nowym Jorku xD
Bo tam zakaz sprzedazy GTA IV jest :\

Ale dobrze, ze jakis polityk to gracz, tylko, zeby u nas byl jakis minister, co gry lubi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować