Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty powróci

73 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 10:50, BURFF napisał:

ojeju jakiś ty dowcipny hahaha nie wiem czy sie śmiac czy płakac (cóż bede tylko ubolewał
nad twoją głupotą)

Wiesz kolego, nie ja pisze "pierwszy" Drugi" "czterdziesty ósmy", jak jakiś przedszkolak, więc nie masz sie o co rzucac. Podrośnij troche to pogadamy.

BTW Wysłałem formularz do moderatorów.

A co do samej gry to mam nadzieje ze Paradox tego nie spieprzy, i wyjdzie z tego gierka na miare XXI wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 10:44, arekskate napisał:

Majesty ... coś sobie przypominam. Lecz dla mnie najlepszą strategią był Tzar :) Nie wiem,
czy ktoś kojarzy, hehe.

Tzar też był dobry, fajne były te zniekształcone mordy postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:01, BadBoY93 napisał:

> ojeju jakiś ty dowcipny hahaha nie wiem czy sie śmiac czy płakac (cóż bede tylko ubolewał

> nad twoją głupotą)
Wiesz kolego, nie ja pisze "pierwszy" Drugi" "czterdziesty ósmy", jak jakiś przedszkolak, więc
nie masz sie o co rzucac. Podrośnij troche to pogadamy.

BTW Wysłałem formularz do moderatorów.

A co do samej gry to mam nadzieje ze Paradox tego nie spieprzy, i wyjdzie z tego gierka na
miare XXI wieku...


no ico z tego że wysłałes formularz do moderatorów (swoją drogą ja konfident) co myślisz że sie ich boje co mi zrobia kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 11:01, BadBoY93 napisał:

BTW Wysłałem formularz do moderatorów.



Nie karm trolla :)


Echh...do dzisiaj pamiętam misję "Zyzna Kraina" , kiedy to wszystko sprzysięgąło się przeciwko królestwu...to dopiero była gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No i co z tego" jest pytaniem na które nawet największy filozof nie zna odpowiedzi. A co do Majesty coś mi się kojarzy z tą gierką, grałem bodajże w demo. Całkiem fajna ale ja i tak wolę Starcrafta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą grę. :) Super sięw nią grało. Pokładam wielkie nadzieje w drugiej odsłonie Majesty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 10:36, BURFF napisał:

o kurde jestem pierwszy


Gratulacje, wygrałeś degrada za spam i za obrażanie innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A give me a gold i trzask obitych modr pamiętasz? To też takie nastrojowe było xD. Ogólnie dźwięki i głosy były pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Pamiętam tę grę jak przez mgłę, bardzo jestem ciekaw nowej odsłony:) Mam nadzieje, że oprócz nowej szaty graficznej - co jest oczywiste - będzie też jakaś fajna grywalność:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy... Primo - niektórzy użytkownicy tutaj powinni zostać wysłani na przymusowe leczenie do ośrodka zamkniętego, chociaż sądząc po stopniu degeneracji (niedorozwoju?) ich centralnego układu nerwowego, a raczej jego symptomach, leczenie mogłoby być nieskuteczne. Ale przynajmniej nie przeszkadzaliby normalnym użytkownikom... Secundo - osobiście w Majesty nie grałem ale widziałem w akcji dość często (z pozycji przez ramię kumpla) i muszę powiedzieć, że robiło to bardzo dobre wrażenie. Oby tylko nie skończyło się to tak jak z HoM&M 5 - większość zapewne wie o czym mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA była wersja GOLD - przeszedłem prawie cała - dodatek był ciężki jak chol...ewa ;)
Miałem też wersję PL - podstawkę. Fajne tłumaczenie ;)
Gra naprawdę świetna - POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze dodatek nigdy nie ukazał się w polskiej wersji :( , i do tego cięzko go było kupic... na szczescie był w cda :) . Hehe swoja drogą majesty gold było by znakomitą pozycją do Extra Klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować