Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty powróci

73 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 11:38, cinus` napisał:

> o kurde jestem pierwszy

Gratulacje, wygrałeś degrada za spam i za obrażanie innych użytkowników.


dzieki ale jakos mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze ze bedzie reaktywacja tej gry:D Pamietacie ostatnia misje podstawki ze smokami?? Ta misja byla chora ;/ Ale przechodzilem ta gre jeszcze wiele razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty to była bardzo fajna gierka. Ciekawie wyszło z tym newsem bo właśnie niedawno zaczołem znów grać w Majesty z dodatkiem. Ciekawe tylko kiedy wyjdzie ta nowa wersja Majesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszą część tej gry i nie przypadła mi do gustu więc wątpię by teraz to się zmieniło, ale zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Nareszcie :D Mam nadzieje, że jak wyjdzie to będzie co najmniej tak dobra jak jedynka :D Ostatnio nawet przeszedłem część pierwszą z dodatkiem ;) Bosssko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Naprawdę już długo czekam na tę grę... Wiedziałem że kiedyś wydadzą drugą część... Marzenie spełniło się... Czekam niecierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie to bardziej remake czy sequel (którego swego czasu obiecywało Cyberlore :D). Swoją drogą nie wyobrażam sobie co można by było ulepszyć w tej grze - wszystko co mi przychodzi do głowy to zwykła kosmetyka (oprawa AV, nowi bohaterowie, monstra, czary). Chyba jedyną rzeczą, której brakowało w oryginalnym Majesty była jakaś spójna kampania - to, co było dostępne, było raczej zestawem niepowiązanych ze sobą żadną fabułą misji niż pełnoprawną kampanią. Reszta już była perfekcyjna.
Nawiasem mówiąc, chyba Majesty nie odniosła jakiegoś spektakularnego sukcesu - zdaje się, że jedynym naśladowcą był średniawy Medieval Conquest -w porównaniu do setek klonów WII, C&C czy SC wygląda to marnie.
morthi
Na Allegro bez trudu można kupić wersję z CDA. Trudno to jest zdobyć np. dodatek do Star Trek: Voyager Elite Force, Metal Fatigue czy Battle Realms z dodatkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty nigdy nie dałem rady ukończyć:) Ale bardzo fajne było. Jedna z moich pierwszych legalnych gierek:). Myślę że sequel będzie co najmniej bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tą gierkę :D
Kurcze i tak mam pełno gier w które chce zagrać, nie mam na nie czasu, a wy mi tu jeszcze apetyt na Majesty robicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo :D to była zeje..fajna gra do dzisiaj zdarza mi się w nią pograć, normalnie poezja jak masz na początku armie słabych pokrak, aby wyszkolić ich na kosiary smoków :D:D To jedna z tych gier co grafika nie ma wpływu na grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro tylko raz widzialem majesty za to boxa a wersji z cda nigdy :P moze jakos nie trafiam w takie aukcje :] na szczescie nie musze jej kupowac gdyz mam ja od 2000 r

na ebay jest ciekawa oferta gdyz ejst majesty w jewel case i kosztuje raptem $8 + $4 za wysylke co razem da gora $15-$16

za taka gre jak Majesty nie uwazam zeby to byla jakas nieprzyzwoita cena

gral ktos w multi w majesty? to dopiero byla zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gra była wyjątkowo orginalna przy wysypie wszystkich tych typowych rtsów, i w sumie nadal jest. To świetna wiadomość, że ktoś zauważył potencjał tego pomysłu.
Cóż, po Paradoxie mogę się spodziewać tylko dobrego, chociaż to będzie całkiem inna para kaloszy, niż ich dotychczasowe gry. Jestem strasznie ciekawy końcowego rezultatu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty...hmmmm jak zagrałem perwszy raz niezbyt mi się spodobała... ale moze wynika to z tego, że miałem 10 lat :PAle o reaktywaci...czemu nie wkońcu może byc to kolejny fajny RTS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować