Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty powróci

73 postów w tym temacie

Dla mnie ta gra była jednym z lepszych RTS-ów w jaki grałem. Żaden z moich znajomych jej nie miał. Po zagraniu w demo, wiedziałem, ze muszę ją mieć. Bardzo żałowałem, że CDP nie wydało dodatku do niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:36, Luk Zombi napisał:

Łoooo :D to była zeje..fajna gra do dzisiaj zdarza mi się w nią pograć, normalnie poezja jak
masz na początku armie słabych pokrak, aby wyszkolić ich na kosiary smoków :D:D To jedna z
tych gier co grafika nie ma wpływu na grywalność.

Wręcz przeciwnie w tej gierce grafa ma ogromne znaczenie :-] Mało gdzie można zobaczyć taką piękną, kolorową i baśniową grafę genialnie pasuje do klimatu gierki, którą zresztą zawsze uwielbiałem. YAY Będzie nowe Majesty :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że podobała mi się bardzo ta gra jak zagrałem pierwszy raz. Swoja droga ostatnio panuje moda na odświeżanie gier - legend, ale to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty - jeden z najorgynalniejszych RTSow w jakie gralem. Choc z tego co pamietam, to kampania w podstawce byla bardzo krotka. Dodatek do tej gry w Polsce nie mial oficjalnej premiery, ale dla graczy nie byl to az taki wielki problem, bowiem ta gra dobre kilkamiesiecy temu byla w pelnej wersji dolaczona do CD Action. A byla to zlota edycja czyli podstawka + dodatek.

A tak swoja droga przyznam sie bez bicia, ze Majesty zainteresowalem sie wlasnie jak byla dodana do CDA. Wczesniej nie mialem stycznosci z ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:14, Hubi Koshi napisał:

> Łoooo :D to była zeje..fajna gra do dzisiaj zdarza mi się w nią pograć, normalnie poezja
jak
> masz na początku armie słabych pokrak, aby wyszkolić ich na kosiary smoków :D:D To jedna
z
> tych gier co grafika nie ma wpływu na grywalność.
Wręcz przeciwnie w tej gierce grafa ma ogromne znaczenie :-] Mało gdzie można zobaczyć taką
piękną, kolorową i baśniową grafę genialnie pasuje do klimatu gierki, którą zresztą zawsze
uwielbiałem. YAY Będzie nowe Majesty :-]


Chodzi mi bardziej o stronę techniczną grafiki (brak 3d) i.t.p. Z tą grafiką jest jak z grafiką Heroes III, czyli jest świetna ale bez bez bajerów technologicznych, jednosczeście się nie starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w tej chwili są dwie aukcje (wczoraj były trzy - jedna KT, pewnie dlatego już jej nie ma :)), na których można kupić Majesty w wersji z CDA :), z tym, że na jednej sprzedający oferuje cały stos CD-ków a na drugiej - samego Majesty. Odkąd gra pojawiła się w CDA co dość często pojawia się na aukcjach. Dużo trudniej byłoby zdobyć wersję polską - tą jak do tej pory widziałem ze trzy razy (licząc od początku 2004 :)).
Generalnie gry z czasopism (szczególnie te, które lądowały na coverach po kilka razy, jak np. Earth 2140 czy Original War) bardzo często pojawiają się na Allegro za grosze. Co innego tytuły, które nie dostąpiły takiego "zaszczytu" lub których nie ma już (lub nigdy nie było) u nas w sprzedaży - te faktycznie pojawiają się z rzadka (Star Trek: Armada II widziałem dokładnie raz :)) i potrafią kosztować niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą grafiką jest jak z grafiką Heroes III, czyli jest świetna ale bez bez bajerów technologicznych, jednosczeście się nie starzeje.

Tak ta gra ciągle jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno mi się wydaję, że tak świetne gry jak HoMM, Settlers czy Majesty zabije grafika 3d ;/
Nigdy nie przepadałem za strategiami 3D, lepiej jak masz rzut z góry i widzisz całe swoje królestwo, nie wiem po screenach sądząc legendarny tytuł zabiję właśnie trójwymiarowa grafika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Majesty to bez sprzecznie jeden z najlepszych RTS-ów w historii tego gatunku. Kiedy usłyszałem, że ma powstać część druga, bardzo się z tej wiadomości ucieszyłem, ale coś strasznie długo trwa to ''''wkrótce''''... Oby Majesty 2 w tym roku w końcu pojawiło się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować