Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skacz i ślizgaj się

41 postów w tym temacie

Żadnych ograniczeń, już nie będzie można się zablokować przez proste bariery jak ogrodzenia czy mury. Chcemy umożliwić poruszanie się jak w prawdziwym życiu. Gracze będą mogli biegać, skakać, pokonywać przeszkody i ślizgać się jak nigdy dotąd w grach z widokiem z oczu postaci".

To ja myślałem że już takie gry istnieją... ;)
Przecież to trochę głupie, w XXI wieku gdzie człowiek zastanawia się jak nadać swiadomość maszynie, nie istnieją gry komputerowe gdzie bohater ma pełną swobodę ruchu, niczym w rzeczywistym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie czegoś takiego... na LAN Party wszyscy będą biegać przy kompach? Albo w domowym zaciszu - miejsce przy kompie nie zajmuje za dużo miejsca - do tego chyba trzeba było by mieć lotnisko

I jeszcze jedno: skoro mówi to EA to onzacza jedno: Szumne zapowiedzi, które będą odstawać od finalnego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, popieram ad0
w Tribes:Zemsta ma się taką pełną swobodę, żadna góra cię nie blokuje i masz możliwość prześlizgać się przez całt poziom jeśli tylko wiesz jak :P
fajnie było ominąć większość wrogów na mapie łażąc po górach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...swobodnego poruszania się po świecie gry

Dnia 04.07.2007 o 11:47, KrisK91 napisał:

(wspiąć się można na każdy murek, itp. itd.) nie było jeszcze w żadnej grze. A jeżeli taka
swoboda występowała - to tylko pozorna.


Miejmy nadzieję, że do czasu Assassin''s Creed''a i nowego Splintera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:06, Darkstar181 napisał:

PROFESJONALIZMU.

EA to profesjonalna firma i większość ludzi ocenia ją źle przez to tylko że wydaje serie gier sportowych. Co roku nikt nikomu nie każe tego kupować. Ja kupuje np. Tiger Woods co 2-3 lata i jestem zadowolony.

Dnia 04.07.2007 o 12:06, Darkstar181 napisał:

The Sims? Ta gra akurat nie była w całości tworzona przez EA. Projektem zajmowało sie studio
Maxis.

Żadna z gier praktycznie nie jest tworzona przez EA (poza oddziałami). EA jest wydawcą (nie tylko ale na tym się skupiam) która zleca/przyjmuje pomysły i zależy od firmy i doświadczenia jaką ma aby ta miała większy wpływ na swoją produkcje lub mniejszy.

I czy to Sims czy Black and White albo Władca Pierścieni albo command and conquer lub inne simy to nie istotne. Oceniasz tu całą firmę mówiąc że jest nie profesjonalna.

I też czy to DICE czy MAXIS itp. itd. to nie istotne.. każda firma ma wpadki i wiele firm wypuszcza niedopieszczone produkty.. a czym większa firma tym więcej się tego trafia a jak na to nie patrzeć EA jest największą tego typu firmą

Dnia 04.07.2007 o 12:06, Darkstar181 napisał:

Pozostałe projekty pominę milczeniem. Jedyną szansą EA jest teraz MoH :Airborne

No właśnie np. wiele tytułów nie z twojego ulubionego gatunku i od razu na minus. Gry Harry Potter całkiem przyjemne i pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogła by z tego wszystkiego powstać gra łacząca Battlefielda, GTA i Brothers in Arms :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DICE + EA = TOTAL SYF
checie przykładu? bf2 bez wsparcia! bf2142 pełno bugów a oni już za nową gierkę się biorą...
żenada;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale podobny system ma być w Guild Wars 2. Tez nie będzie zadnych ograniczen, bedzie mozna dostac się wszedzie. A widok FPP mozna sobie tam załatwić scrollując. Co to za nowość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dodadzą 1, 2 przyciski za nogi i ręce, a stara spacja pozostanie bez zmian. Żeby naprawdę taką grę można było nazwać rewolucją to musiałby się zmienić kontroler z pada. klawiatury, myszki i joya na jakieś sprzęty ręko i nogo podobne odbierającymi nasze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę "rewolucja" i "EA" w parze, to usta same się uśmiechają ;) Ostatnio ta para coraz częściej pojawia się w zapowiedziach. Najpierw Need for Speed Pro Street, teraz Battlefield. Zobaczymy, co Electronic Arts wyjdzie z tych ich "rewolucji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować