Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Fahrenheita zrobią grę na PS3

35 postów w tym temacie

Swoja droga albo ja cos zapomnialem, albo tytul "Indigo Prophecy" ma o wiele wiekszy zwiazek z gra niz "Fahrenheit" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neozeusDelegat04.07.2007, 14:57
Świetna animacja, ale ruch ust czasami pozostawia do życzenia... Mam nadzieję, że doprowadzą to do perfekcji :D

bo ten filmik byl chyba robiony poczatkowo do wersji francuskojezycznej, dopiero potem zrobili dubbing anglojezyczny. po francusku to musi wygladac fenomenalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego nie widziałem :D Bardzo możliwe :)
Jednak czasami górna warga jej się zbyt mocno, wręcz nienaturalnie podnosi i rozszerza. Aż mnie to troszkę przeraża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:19, Domek napisał:

No to źle pamiętasz. ;)
Ta gra nazywa się Fahrenheit. Jako Indigo Prophecy ukazała się wyłącznie w USA, by nie budzić
tam skojarzeń z filmem dokumentalnym Michaela Moore''a Fahrenheit 9.11.



Ble jakoś jak się ukazała to było tylko Indigo Prophecy (ta Elwro, ten tytuł ma więcej z grą wspólnego :P)
Zresztą co za różnica, ważne, że sama gra wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:44, Furusu napisał:

Ble jakoś jak się ukazała to było tylko Indigo Prophecy (ta Elwro, ten tytuł ma więcej z grą
wspólnego :P)


Jak się ukazała w Stanach to było tak. W Europie ani nigdzie indziej nie ukazała się pod tytułem innym, niż założony przez twórców Fahrenheit.

W wersję od cioci ze Stanów się grało, e? ;)

I jeszcze:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fahrenheit_%28video_game%29

Fahrenheit (known as Indigo Prophecy in the United States and Canada)

O, jeszcze w Kanadzie było Indigo Prophecy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się lubi platformówki i tym podobne, to są jeszcze co najmniej 3 powody dodatkowo, by kupić tę konsolę ;) A jeżeli się jeszcze lubi gry karciane, to i kolejny powód się znajdzie... do tego jak się lubi jeszcze wyścigi futurystyczne i nie tylko te, to znajdzie się jeszcze jeden lub dwa powody, pomijając standardowe MGS 4 i FF XIII :P
Dla każdego znajdzie się jakiś powód, i to nie jeden :)
Ja w każdym razie już jestem zadowolony z tego, co ma się okazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak dalej czekam na następce Omikrona : The Nomad Soul, który być może będzie się nazywał Omikron 2: Karma...Ta gra swego czasu rozwaliła mnie dosłownie wszystkim, miała świetną grafikę, właściwie wyprzedzająca swoje czasy, intrygującą fabułę i zręczne połączenie przygodówki, strzelanki i bijatyki (drugiej takiej perełki nie ma ;])...Całkiem niedawno znów wgrałem sobie Omikrona i bawiłem się równie dobrze, co te 7 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować