Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NDS będzie widział

29 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 19:40, elekrin napisał:

Jeśli by dodać do konsolki aparat 5,0 Mpix z funkcjami zwykłej cyfrówki i dać slot na karty
microSD, aby można było pomieścić więcej zdjęć i dodać funkcję MP3, to sprzedaż wzrośnie co
najmniej o 50%, byle by cena nie podskoczyła zbyt wysoko.


OMG :| 5 milionów pikseli w DS?! Słonko za mocno przygrzało?! MP3 można mieć od dawna w DS... Wystarczy, że kupisz pewne urządzonko na slot2 (choćby z allegro), wkładasz kartę pamięci i słuchasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:53, Ugry napisał:

Dotykowy ekran, czujnik wychylenia konsolki oraz kamerka - jak tylko wyjdzie gra wykorzystująca
wszystkie te elementy (efektownie rzecz jasna) z miejsca kupują DS-a. Obym tylko nie musiał
zbyt długo czekać...


Problem w Polsce polega na tym, że jeśli sprzedają jakieś gierki na DS-a w Polsce, to jest ich mało i nieciekawe tytuły. Wchodzę sobie na Allegro i patrzę na gry na DS-a. 3/4 tytułów to jakieś CHOCOBO cz DIDDY KONG, a 1/4
to NFS , PES-y, PoP-y. Jeśli chcesz pograć w te gry kup PSP ( porównaj sobie np Bunouta z PSP z tym z DS)
DS to nawet fajna konsolka, lecz nie w Polsce. Na całej linii widać że Nintendo ma nas gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 20:44, gogiell napisał:


Problem w Polsce polega na tym, że jeśli sprzedają jakieś gierki na DS-a w Polsce, to jest
ich mało i nieciekawe tytuły.


A kto ci każe, naiwny człowieku, kupować gry w Polsce, ja się pytam? :) Ja ściągam z Australii i jakoś nei narzekam...
I nie ma tak, ze NDS to fajna konsola, ale w Polsce jest be... No bez jaj... :-? ...

-> albandi2<-

>pewne urządzonko na slot2 (choćby z allegro), wkładasz kartę pamięci i

Dnia 04.07.2007 o 20:44, gogiell napisał:

słuchasz ;]


to jest nielegalne :) A jest też soft legalny od Nintendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy słuchanie MP3, oglądanie wideo i zdjęć jest nielegalne? ;] Oczywiście są sprzęty, które umożliwiają grę w piraty, ale są legalne - MOŻESZ odpalać piraty, ale NIE MUSISZ. ;] Są też urządzenia, które odpalają tylko multimedia (mp3, divx, jpg, itp) np. Media Player http://allegro.pl/item208934144_media_player_do_nds_gba_mp3_divx_jpg_to_jest_hit.html

A co do gier, to faktycznie cienko z tym w Polsce... trochę jest prawdy w tym co pisze gogiell, ale nie do końca. czasem uda się wyrwać jakąś fajną gierkę za grosze na allegro (ludzie mieszkają za granicą, tam kupują gry o wieeele taniej niż w Polsce i później jak im się znudzą sprzedają na allegro)... Ja kupiłem dwa oryginały na allegro, przeszedłem je i odsprzedałem za prawie taką samą kwotę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że Nintendo ma ciągle nowe pomysły na uatrakcyjnienie i tak już popularnej konsoli, którą sam posiadam. Patrząc na to z innej perspektywy: czy to jednak nie za dużo? Może za chwilę wprowadzona zostanie funkcja pilota do telewizora?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolka mobilna z kamerką? Ciekawe jak się będzie grało. Myślę, że skoro takowa gierka ruszy na Nintendo, to już niebawem tego rodzaju gierki pojawią się i na komórki. No cóż, w końcu frontalna kamerka w komórce, to już nie nowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować