Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Walka bardzo zła w trójce? Ale ta gra nie na walce polega samej. Poza tym mam pytanie, a grałeś może w Arene I daggerfalla skoro się o nich wypowiadasz?

PS: to nie jest temat do porównywania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 15:38, Gracz 23 napisał:

No to porównaj sobię serię Gothic i serię the eldrs scrools. tes 1,2 za fajne nie są 3 walka
baaardzo zła tylko 4 jest dobra,a gothic 1 aż do g2NK jest dobra


Ale pamietajmy o tym, ze kazdy post jest tu opinia autora. Ja naprzyklad sie z toba niezgodze. Gothic jest bardzo dobry od 1 do 3. Tyle co silnika graficznego nigdy nie umieli dorobic i tak im chyba zostanie. Po za tym TES 1 i 2 wyszedl (tak mi sie zdaje) dluugo przed G1 wiec porownywanie ich nie gra roli. Dla mnie co najwyzej mozna porownywac TES3 z G1. W Morku walka opierala sie na obliczeniach programu, i nie bylo to wg mnie takie zle. Szczerze mowiac bardziej mi to przypadlo do gustu niz ten "nowoczesny system walki" w Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie cos takiego:
Francesco''s optional new creatures add-on

Ja sobie to zainstalowalem, bo to sa dwa pliki jeden 22 mega drugi 440 i kurde przy wyjsciu z kanalow od razu do windy wywala jak sie te dodatkowe zaznaczy... wie ktos moze co jest przyczyna?

Stad sciaglem:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=oblivionmods.detail&id=268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 15:58, Smash napisał:


> No to porównaj sobię serię Gothic i serię the eldrs scrools. tes 1,2 za fajne nie są 3
walka
> baaardzo zła tylko 4 jest dobra,a gothic 1 aż do g2NK jest dobra

Ale pamietajmy o tym, ze kazdy post jest tu opinia autora. Ja naprzyklad sie z toba niezgodze.
Gothic jest bardzo dobry od 1 do 3. Tyle co silnika graficznego nigdy nie umieli dorobic i
tak im chyba zostanie. Po za tym TES 1 i 2 wyszedl (tak mi sie zdaje) dluugo przed G1 wiec
porownywanie ich nie gra roli. Dla mnie co najwyzej mozna porownywac TES3 z G1. W Morku walka
opierala sie na obliczeniach programu, i nie bylo to wg mnie takie zle. Szczerze mowiac bardziej
mi to przypadlo do gustu niz ten "nowoczesny system walki" w Oblivionie.

Mi też się g3 podoba ale większośc nienawidzi g3 więc tak napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E mam oba te spolszczenia i pierwsze sie zainstalowało (206mb czy jakoś tak)ale ono jest chyba do wersji 1,1 a ja mam chyba 1,2 i ściagnołem następnę które sie nie chce zainstalowac proszę o pomoc dołaczam fote ;p

20070422180048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam problem i nie wiem co zrobić. Otóż po pokonaniu Umarila w Knights of the Nine i po rozmowie z duchami w kaplicy opactwa - nie moge biegać, tzn. moge, ale baaaaardzo wolno, tak, że nie da sięw ogóle grać! O co chodzi, tak mósi być czy po prostu mi się coś zwaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:24, Piotrekgościu napisał:

Kurcze, mam problem i nie wiem co zrobić. Otóż po pokonaniu Umarila w Knights of the Nine i
po rozmowie z duchami w kaplicy opactwa - nie moge biegać, tzn. moge, ale baaaaardzo wolno,
tak, że nie da sięw ogóle grać! O co chodzi, tak mósi być czy po prostu mi się coś zwaliło?


Sprobuj wczytac gre przed zwaleniem sie biegania jesli nie pomoze to nie wiem. Mozliwe ze masz wlaczony capslock przez co nie beigasz a chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:00, JogaTv napisał:

E mam oba te spolszczenia i pierwsze sie zainstalowało (206mb czy jakoś tak)ale ono jest chyba
do wersji 1,1 a ja mam chyba 1,2 i ściagnołem następnę które sie nie chce zainstalowac proszę
o pomoc dołaczam fote ;p

też to mialem - odinstaluj gre. zainstaluj znowu, sciągni patch 1.1(angielski) i dopiero wtedy wrzuć spolszczenie(nie można instalowac patch 1.2) na pewno pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:29, Thefireking napisał:

Czy jest szansa, że Oblivion wejdzie mi chociaż na niskich detalach bez zacinania się ??
[...]

Kurcze, mam identyczną konfigurację kompa!! Ta sama karta, procesor :)
Raczej będzie Ci chodzić, bo mi nawet chodzi na średnich detalach raczej bez zacinania się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie.
Czy możecie podać mi link do strony, gdzie mógłbym ściągnąć spolszczenie do Obliviona?
Ważne żeby było dobre i bez baboli.
Zaznaczam, że obliviona instaluje dopiero dzisiaj, i mam (niestety) anglojęznyczną wersję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:25, cedricek napisał:

Witam.
Mam pytanie.
Czy możecie podać mi link do strony, gdzie mógłbym ściągnąć spolszczenie do Obliviona?
Ważne żeby było dobre i bez baboli.
Zaznaczam, że obliviona instaluje dopiero dzisiaj, i mam (niestety) anglojęznyczną wersję.
Pozdrawiam.


Spolszczenie od polskiego dystrybutora http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:39, Probos napisał:

Proszę bardzo http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=E Był podany u góry tej strony ;) Również
pozdrawiam i życzę miłego odkrywania świata ;)


Mam problem ze ściąganiem.
Otwiera mi sie taka strona gdzie pisze który jestem w kolejce, lecz gdy dochodzi do tego, ze piszę mi ,,ściąganie pliku", to w tedy się stronka wyłącza.
Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować