Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Te skalowanie leveli to głupie jest
Próbowałem na 15 levelu wziąc miecz alyeidzki i napisało że zamienia sie w proch podobnie jak z Questem Mehrune''s Razor z KotN, nie wziąłem daedrycznej bo nie mogłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:38, ShaDoW The Dark napisał:

Te skalowanie leveli to głupie jest
Próbowałem na 15 levelu wziąc miecz alyeidzki i napisało że zamienia sie w proch podobnie jak
z Questem Mehrune''s Razor z KotN, nie wziąłem daedrycznej bo nie mogłem :D


Level nie ma tu nic do rzeczy, topór strażnika czy co tam było z Mehrunes Razora zawsze obraca się w proch, nie można go zabrać, z mieczem pewnie jest podobnie. Skalowanie leveli powoduje tylko, że na niskich poziomach nie znajdujesz dobrego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mile widziany byłby screen:P - spróbuj wczytać wcześniejszego seva a nie tego "najnowszego"(pewnie był błąd w czasie zapisu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:25, rafaeland napisał:

PLS pomużcie post 3 do gury pls!!

Najwyraźniej nikt nie wie jak ci pomóc:), musisz mieć wcześniejsze savy....jeśli ich nie posiadasz to jak ty grałeś? Czyżbyś był na samym początku gry? Sprawdź jeszcze raz i nie spamuj - to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:16, rafaeland napisał:

Gdy włanczam save z gry to po chwili mi pisze Jakieś tam dwa numery i nie "read".I niemoge
grać pls pomuszcie

W katalogu z zapisami masz tez plik autosave.bak sprobuj zmienic mu nazwe na autosave.ess - wtedy przywrocisz poprzedni autosave... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jeszcze raz pisze ten kawałek.
Zakosiłem ciekawy przedmiot, a konkretnie Tarcze Czarnego Lasu. Kosztuje 240. I tu mam pytanko : Czy mam to odłożyć, bo może to być potrzebne do wykonania jakiegoś questa w przyszłości??

I jeszcze jeden problem : Czy mogę okradać sklepy bez zoobowiązań? Oczywiście nikt mnie nie widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:08, Yamamoto napisał:

Zakosiłem ciekawy przedmiot, a konkretnie Tarcze Czarnego Lasu. Kosztuje 240. I tu mam pytanko
: Czy mam to odłożyć, bo może to być potrzebne do wykonania jakiegoś questa w przyszłości??

Gdybyś dał angielską nazwę to byłbym w stanie ci pomóc:) - tarcza dość tania:P i nie jest istotna. Wszystkie przedmioty z wiązane z questami nie da się sprzedać.

Dnia 11.05.2007 o 22:08, Yamamoto napisał:

I jeszcze jeden problem : Czy mogę okradać sklepy bez zoobowiązań? Oczywiście nikt mnie nie
widział :D

Jasne:) jest to najlepszy sposób na zdobycie niezłego sprzętu na samym początku gry( a w szczególności dość drogich kamieni dusz). Pamiętaj jednak, że możesz to wszystko stracić gdy złapią cię strażnic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tarczy to możesz takie zakaszac do woli:D
Natomiast co do NPC''ów to ich też możesz okradac, bez konsekwencji of korz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chce odinstalować obliviona to wyskakuje mi problem:niemożna znależć setup.exe sam na własną rękę też nieznalazłem. Co robić????

Prosze pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:54, Obi-wan Kenobii napisał:

czy na moim kompie gra ruszy bez zacinania sie?

caleron 2,53
ati radeon 9250
512 ram

Bez zacinania to ci moze ruszy , instalacja ale nie gwarantuje. Bardzo słaba karta , a i procesor lipny. JAk zainstalujesz OLdbliviona to na niskich/lekko wysokich powinienes dac rade pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 12:03, Solstheim napisał:

Bez zacinania to ci moze ruszy , instalacja ale nie gwarantuje. Bardzo słaba karta , a i procesor
lipny. JAk zainstalujesz OLdbliviona to na niskich/lekko wysokich powinienes dac rade pograc



dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój kolega ma podobnego kompa do twojego (tylko Radeon 9200). Zainstalował Oblivion i wszystko było na biało. Po prostu karta nie wyrabiała. W twoim przypadku może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:05, Mac Cry napisał:

Hmm, mój kolega ma podobnego kompa do twojego (tylko Radeon 9200). Zainstalował Oblivion i
wszystko było na biało. Po prostu karta nie wyrabiała. W twoim przypadku może być podobnie.

no to może gry nie kupie...ale nazbieram na kartę graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:54, Obi-wan Kenobii napisał:

czy na moim kompie gra ruszy bez zacinania sie?

caleron 2,53
ati radeon 9250
512 ram

Probleemm Twojego komputera jest karta grafiki, lepeij ja smienic(np.geforce 6200 mozna juz kupic jakies 200 zl)a wydajnosc bedzie lepsza choc z drugiej strony nie wiadomo czy na tym sprzecie gra ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Oblivion może u ciebie pójść, ale bardzo wolno... Jednak na lepsze działanie jest szansa - czyli program Oldblivion (www.oldblivion.com), który obniża poziom grafiki w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować