Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Chris tak samo jest u mnie. Cenega się nie odzywa. Musze grać w Obliviona z dziewiątka. Nie próbuj po formacie bo ja już wszystkiego próbowałem. Na patcha nowego trzeba poczekac :(.

P.S Każdemu kto jeszcze dodatku nie kupił a chce sobie kupić , niech narazie odpuści. Nie zdziwiłbym się gdyby Cenega z nową "falą" wydała na patchu polonizacyjnym tą łatke która naprawde usuwa "krytyczny" błąd. Wciąż nie wierze jak ten dodatek może się świetnie sprzedawać w empiku.(jest w TOP 10 chyba). No nic ale Cenega ma baaaaaaaa.......aaaardzo poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten problem nie występuje u wszystkich i boję się, że zostaniemy po prostu zignorowani... Sprawa z patchami jest raczej zamknięta i gdyby nie SI pewnie dalej byśmy grali na wersji z podstawki... Chociaż z drugiej strony dodatek jest w sprzedaży od niedawna, więc może jak sprawa będzie dotyczyć jakieś większej liczby graczy to podniesie się hałas i ktoś coś zrobi? Nie wiem... Wiem tylko, że przewertowałem fora z Adamantytowej Wieży i jakoś póki co nic na ten temat nie ma... No i rozczarowuje postawa dystrybutora który udaje niemowę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SI jest świetne raz doszedłem do strażnika.(bo dalej nie zdążyłem) Ale fakt dziś jest 24 Maja a w sprzedaży jest od 11 Maja(chyba). Może w czerwcu coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:57, dambialko napisał:

A można coś takiego że siedzisz na koniu i walczysz ?


Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o konia ? Jeśli tak - to na koniu nie można mieć żadnego uzbrojenia.
Jeśli nie to dwóch mieczy nie można mieć w ogóle ( w rękach) a miecz i tarcze tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy tylko mi się ścina gra podczas jeździe konno?
ps. Dzisaj ogarnęła mnie wielka podnieta :)) Doszedłem do gildii zabojców ,potem zostałem wygnany a potem znowu doszedłem :) A wiecie czemu zostałem wygnany? Bo nie przeczytałem 5 przykazań i zabiłem szczura :)
ps.2 . Kurcze, ta gra jest za trudna...a mianowicie nie moge przejść wrót Oblivionu w Kvatch ? Może jakieś wskazówki? Mam 2 lvl i jakiś tam...miagiczny miecz który dostałem w queście o nazwie - Statek Widmo :)
Jak to przejśc? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, jeszcze jedno. Nie mogę robić screenów w ini zmieniłem już bAllowScreenShot=0 na 1 ale nadal nie mogę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do redakcji CDP:
Czy zamierzacie wydać może jakąś promocję w której byłby TES IV Oblivion razem z dodatkami ? Mam ochotę kupić sobie tą wspaniałą grę, jednocześnie kupując już wszystkie części, a jakaś promocja w której byłyby wszystkie części na pewno zyskałaby wielu nowych właścicieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:23, sobie? napisał:

Mam pytanie do redakcji CDP

Eee? Najwyrażniej nie wiesz, że cdp nie wydało Obliviona.
Zrobiła to Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty myślisz, że jak temat o Oblivionie jest na stronie gram.pl to oznacza, że Obliviona wydał CDP ??? Jeśli tak to źle myślisz :D Obliviona wydała Cenega :D Co do pytania to wydaje mi się, że można zamówić taki zestawik w sklepie Cenegi :):):) chociaż mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:23, sobie? napisał:

Mam pytanie do redakcji CDP:
Czy zamierzacie wydać może jakąś promocję w której byłby TES IV Oblivion razem z dodatkami
? Mam ochotę kupić sobie tą wspaniałą grę, jednocześnie kupując już wszystkie części, a jakaś
promocja w której byłyby wszystkie części na pewno zyskałaby wielu nowych właścicieli 

hehe obliviona wydala cenega:D.co do edycji razem z dodatkami to mozna kupic obliviona razem z knights of the nine za 160 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Po pierwsze w opcjach jest suwak trudności - ustaw tak jak tobie pasuje.
Po drugie pod szlifuj swój poziom - 2 to dosyć mało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakąś strone ze WSZYSTKIMI zbrojami w grze Oblivion? (wliczając te magiczne , zdobywane w questach...wszystkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jednym zdjęciu , że koń w oblivione jest opancerzony i tak czy pancerze do koni się kupuje ?!
Jak tak to gdzie ?! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 15:58, michu96 napisał:

Widziałem na jednym zdjęciu , że koń w oblivione jest opancerzony i tak czy pancerze do koni
się kupuje ?!
Jak tak to gdzie ?! ;P


Żeby mieć pancerz dla konia musisz kupić pakiet dodatków: "Knights of the Nine" - potem idziesz do Snak-Gra-Bury i kupujesz pancerz dla swojego (legalnie kupionego ) wierzchowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został wydany taki pakiet, kosztuje bodajże 130 lub 150zł, lecz do kupienia tylko i wyłącznie w sklepie Cenegi, która jest dystrybutorem tej gry w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować