Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 15:54, Bartego napisał:

Znacie może jakąś strone ze WSZYSTKIMI zbrojami w grze Oblivion? (wliczając te magiczne , zdobywane
w questach...wszystkie )


Zbroje z Obliviona (możliwe że nie ma zbroi z dodatków, ale ty przecież o dodtakach nic nie wspominałeś)
http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1563&Itemid=912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Oblivion wspaniala gierka a co do odpowiedzi na poprzedniego formuowicza to raczej nie trzeba dodatku KOTN aby zainstalowac SI,ale moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:10, ZóL2 napisał:

Tak tak Oblivion wspaniala gierka a co do odpowiedzi na poprzedniego formuowicza to raczej
nie trzeba dodatku KOTN aby zainstalowac SI,ale moge sie mylic...

nie nie trzeba wystarczy oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:52, Bartego napisał:

Ehh.. nie ma tu zbroji magicznych (np. zbroji od gildii zabójców ) :P


No fakt nie zwróciłem na to uwagi. Ale oni to wszystko brali z CS''a więc możesz ściągnąc i tam wszystkiego się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrze, mam pytanie, otóż otrzymałem questa z filarem, w jednych z Ayleidzkich ruin i nie wiem, jak zdobyć zaklęcie zwiększające manę, w dodatku na cel :/ Zdobyłem ogniowe, mrozu zwój zdobędę, osłabienie many też mam, tylko tego jednego zdobyć nie potrafię. A może to będzie jakaś telekineza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem :P Musisz użyć czaru Wyniesienie Many :) ponoć jest w skrzyni obok tego kolesia co tłumaczy Ci te runy, ale ja musiałem go poszukać u kupców :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie radę, ledwo co wróciłem do gry, ale dziękuję za pomoc ;) Swoją drogą, to tak wspaniałych questów, już dawno nie spotkałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie :)
W Main Queście Obliviona(podstawka) jest takie coś że musze przeszukać dom Jearl. Schodze przez dzrwi w podłodze i co mam dalej robić bo strzłka pokazuje mi prosto na ściane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:33, Bartego napisał:

Teraz moje pytanie :)
W Main Queście Obliviona(podstawka) jest takie coś że musze przeszukać dom Jearl. Schodze przez
dzrwi w podłodze i co mam dalej robić bo strzłka pokazuje mi prosto na ściane?

ja prponuje sprawdzenie tej dokladniejszej mapki (na ktorej widac drzwi) lae nie wiem czy to coś da ,bo dawno grałam w Obliviona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy gra wymaga obsługi Pixel Shader 2.0 ?? Bo moja karta graficzna(Radeon 9200SE 128MB ) obsługuje tylko 1.4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o questa, w którym musisz zabić dwie babki w Brumie to (o ile dobrze pamiętam) w tej piwnicy na stole lub szafce powinna leżeć jakaś księga :) po prostu bierz i czytaj wszystkie po kolei :):):) ewentualnie sprawdź w solucji na Adamantytowej Wieży ;)
stronka:
www.elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć list, który będzie na biurku, świadczący o tym, że to ONA jest jednym ze szpiegów. Tyle ;) Później ją zatłuc, co zbyt trudne nie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:46, Woko11 napisał:

Witam,
czy gra wymaga obsługi Pixel Shader 2.0 ?? Bo moja karta graficzna(Radeon 9200SE 128MB ) obsługuje
tylko 1.4...

tak ale wystarczy że pobierzesz oldoblivion i możesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:46, Woko11 napisał:

Witam,
czy gra wymaga obsługi Pixel Shader 2.0 ?? Bo moja karta graficzna(Radeon 9200SE 128MB ) obsługuje
tylko 1.4...

Na tym radku nie pograsz chyba ze wlaczysz OldOblivion ale przygotuj sie na oblesna grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:07, Probos napisał:

Mam prośbę, czy może mi ktoś podać miejsca siedzib klanów wampirzych ? Oraz przybliżoną lokalizację,
a także optymalną drogę :)


Raczej niema siedzib klanów wamipirzych :/ przynajmniej ja nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować