Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Witam.
Właśnie zainstalowałem podstawkę Obliviona i mam zamiar zrobić to samo z Knights of the Nine i Shivering Isles. Pytanie moje jest takie: jakie patche trzeba zainstalować i w jakiej kolejności instalować te dodatki i patche aby wszystko było tip top.
Podstawka to wydanie angielskie, dodatki zostały wydane w Polsce-grać zamierzam w pełni angielską wersję (piszę to, bo być może to ma znaczenie :P ).
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zainstaluj angielską wersję Obliviona( wiem, że ją już zainstalowałeś - formalnośc :D). Potem zainstaluj KotN bez instalowania patcha PL, który jest na dodatkowej płytce. Następnie wgraj Shivering Isles i zanim zaczniesz grę, ściągnij tego patcha http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1152 . Wszystko powinno poprawnie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem i obliviona i kotn ale mam jedno pytanie jakie patche ściągnąć żeby w grze nie było błędów... byłbym bardzo zadowolony gdyby ktoś wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wiesz może, gdzie znajdują się siedziby wampirzych klanów ? Bo skoro w Morrowindzie były, tutaj też zapewne spotkamy, a wypowiedź zielonego jakoś mnie nie przekonała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:10, Probos napisał:

Mam pytanie, czy wiesz może, gdzie znajdują się siedziby wampirzych klanów ? Bo skoro w Morrowindzie
były, tutaj też zapewne spotkamy, a wypowiedź zielonego jakoś mnie nie przekonała :)

hmmm... ja przeszłam Obliego i jakoś nie dostałam się do jakiegoś fanklubu chociaż jest jedna misja... jak masz dodatek kotn to radze wziąść sobie tą mglistą dolinę, miglistą jaskinię czy jak tam się to nazywa :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące SI . Skompletowalem caly armor z rudy obledu, ale nigdzie nie mogę znalezc matrycy pod tarcze(wersja heavy).To jest chyba generowane losowo ? Juz nie mam sil;/ Proszę o pomoc,może ktos znalazł? Ewentualnie moze kod,bo to na jakiś bug wyglada,masę matryc mam zduplikowanych,a tej do tarczy nigdzie nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:10, Probos napisał:

Mam pytanie, czy wiesz może, gdzie znajdują się siedziby wampirzych klanów ? Bo skoro w Morrowindzie
były, tutaj też zapewne spotkamy, a wypowiedź zielonego jakoś mnie nie przekonała :)


w podstawce nie ma - jest tylko quest z wampirami podszywającymi się pod zabójców wampirów - w mrocznym bractwie jest kilku ale to raczej mroczne bractwo a nie klan wampirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi coś o wampirzych klanach powiedziec. Jest w grze organizacja łowców wampirów - zakon szlachetnej krwi, w którym za każdy przyniesiony wampirzy pył dostajemy kasę. Jeżeli chodzi o same klany to takich w Oblivionie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu matryca do tarczy jest żadka z powodu takiego, że magiczna tarcza szaleństwa ma nałożony na siebie najlepszy efekt magiczny;)
Podaję Ci kod, a tak na marginesie to mi udało się znaleźc:D:

klikasz tyldę "~" i wpisujesz:

player.additem 0001F3CE 1

scott ---> W MB jest jeden wampir, a co do tego questu to tam tylko jeden wampir podszywa się pod łowcę - reszta to nie wampiry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:23, kamceg napisał:

Po prostu matryca do tarczy jest żadka z powodu takiego, że magiczna tarcza szaleństwa ma nałożony
na siebie najlepszy efekt magiczny;)
Podaję Ci kod, a tak na marginesie to mi udało się znaleźc:D:

Dzieki za pomoc:) To taki szczegól ,ale niezle mi krwi napsuł,przeszkadzała mi świadomkośc braku tego itemu w dalszej rozgrywce.Tak niewiele nieraz ludziom do szczęscia trzeba.lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:23, kamceg napisał:

Po prostu matryca do tarczy jest żadka z powodu takiego, że magiczna tarcza szaleństwa ma nałożony
na siebie najlepszy efekt magiczny;)
Podaję Ci kod, a tak na marginesie to mi udało się znaleźc:D:

klikasz tyldę "~" i wpisujesz:

player.additem 0001F3CE 1

scott ---> W MB jest jeden wampir, a co do tego questu to tam tylko jeden wampir
podszywa się pod łowcę - reszta to nie wampiry ;)

- no oto mi chodziło - dawno w to nie grałem i pamięć zawodzi - to jest tak wiesz że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie ten problem był już przez Was obgadany ale dawno nie patrzyłem na formu. Mianowicie w Oblivionie nie słyszę głosów postaci (nie wszystkich). Gdyby ktoś wiedział o co chodzi to proszę na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie po tym jak się pojawił ten typ w czarnym od mrocznego bractwa (do którego jak na razie nie dołączyłem) jak spałem pokazała się notka że coś mnie ugryzło. Potem odpocząłem po za miastem i pokazała się kolejna notka... Bee jestem wampirem ;(. Czy da się jakoś uleczyć bez wchodzenia do mrocznego bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak :) Musisz popytać ludzi :) oni doprowadzą Cię do władcy jednego z miast (chyba Skingardu) :) będziesz musiał z nim porozmawiać i wykonać jedno zadanie :) ale jeśli masz dodatek Knights of thr Nine to wystarczy, że pójdziesz do siedziby nikczemników (czy jakoś tak ;) kryjówka znajduje się na południu, niedaleko Leyawinn) i tam w takim małym jeziorku jest kamień, który powinien Cię uleczyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować