Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Przeszedł ktoś misje w Oblivion KotN "Gniew Przyrody" ???
Aby odnaleźć buty krzyżowca musze udac sie do kaplicy Kynareth w wielkiej puszczy i porozmawiać z kaplanką ktora tam jest. Przyjechalem na miejsce i przy rozmowie moge tylko pytać o plotki a nic na temat butów
O co tam chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:27, lisiek1994 napisał:

mam problem.PO jakims czasie granja w obliviona przestaje reagowac klawjatura i myszka a yoystik
ciongle dzjala.Gra tez nadal dzjala.Próbowalem juz wszystkiego(reinstalka,zmjany w ini oraz
instalacja patchy)lecz nic to nie dalo.

Taaak, więcej spamu! Na AW dostałes informacje co masz zrobic, ale najwyraźniej nie przebiły sie przez twój gruby mur głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podrozujac do swiatyni chmur niedaleko brumy natknalem sie na brame do otchlani. w srodku troche potworkow, a w wiezach jakies wielkie dzwignie z kolami zebatymi. gdy ich uzyje, pojawia sie informacja "brama czegostam otwarta". no ale to chyba zle, prawda? wiec jak mam zamknac te wrota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie źle. Światy otchłani są czasami tak skonstruowane, że aby dojść do końcowej wieży musisz przejść przez np. most, który jest za bramą (albo brama jest na nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:52, MarneusPL napisał:

podrozujac do swiatyni chmur niedaleko brumy natknalem sie na brame do otchlani. w srodku troche
potworkow, a w wiezach jakies wielkie dzwignie z kolami zebatymi. gdy ich uzyje, pojawia sie
informacja "brama czegostam otwarta". no ale to chyba zle, prawda? wiec jak mam zamknac te
wrota?

Żeby zamknąć Wrota Otchłani trzeba zabrać Kamień Pieczęci. Otwierając jakąś bramę, która ma Ci pomóc dostać się do owego kamienia, nie robisz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robisz dobrze, bo przeważnie przez tą w/w bramę, którą otworzyłeś, będziesz musiał przejść :D A zamknięcię Wrót, polega na tym, że wchodzisz do najwyższej komnaty, w najwyższej wieży :P I zabierasz taki mały kamyczek, obdarzony wspaniałymi mocami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mógłby mi ktoś napisać coś o poziomie trudności (oby łatwy!), czy gra wciąga, czy questy są ciekawe, troszkę o fabule? Mam wielką okazję i muszę ją dzisiaj zamówić (14.08.07). Proszę kogoś o odpowiedź, będę wdzięczny.

PS Czy ktoś chce kupić tanio Stalkera? (stan idealny)

20070814120111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dopiero "napoczynam" Obliviona - nie grałem w poprzednie części The Elder Scrolls, więc można powiedzieć jestem mało zorientowany w historii Obka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:01, lewak napisał:

Cześć,


Cześć :D

Dnia 14.08.2007 o 12:01, lewak napisał:

mógłby mi ktoś napisać coś o poziomie trudności (oby łatwy!), czy gra wciąga, czy questy
są ciekawe, troszkę o fabule?



Tak :D Ja mogę coś napisać o Oblivionie :D Poziom trudności ?? W Oblivionie jest level scalling, który powoduje, ze przeciwnicy, bronie i zbroje dostosowują się do naszego lvl (czyli poziomu ^^). Większości graczom to się nie podoba, ale jest mod, który to usuwa (czyli powoduje, że nie ma level scallingu :D). Czy gra wciąga ?? To zależy od gustu :) Mnie wciągnęła na ładne kilkaset godzin, a inni nie wytrzymali z nią nawet 5h ;) Questy są baaaaardzo ciekawe i jest ich baaaaaardzo dużo ;) Jeśli chodzi o wątek główny to jest słaby, ale questy poboczne wyrównują jakość :)

Dnia 14.08.2007 o 12:01, lewak napisał:

Mam wielką okazję i muszę ją dzisiaj zamówić (14.08.07). Proszę kogoś o odpowiedź, będę wdzięczny.


Jednym słowem: Polecam :)

Dnia 14.08.2007 o 12:01, lewak napisał:

PS Czy ktoś chce kupić tanio Stalkera? (stan idealny)


Na forum nie umieszczamy ogłoszeń ;] (taka mała uwaga, gdyż moderatorzy nie lubią gdy pod ich nosem łamie się regulamin ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jestem wdzięczny. Jakbyś mógł, to napisz, czy wszystkiego uczymy się sami, czy radość z eksploracji terenu jest równie ciekawa, co w GTA (wiem, liche porównanie, ale nie mam teraz lepszych pomysłów).

PS Nie będę dawał już więcej ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:42, lewak napisał:

Dzięki, jestem wdzięczny. Jakbyś mógł, to napisz, czy wszystkiego uczymy się sami, czy radość
z eksploracji terenu jest równie ciekawa, co w GTA (wiem, liche porównanie, ale nie mam teraz
lepszych pomysłów).


Może ja ci napisze:)
Najlepszą metoda szkolenia jest praktyka/trening danej umiejetnosci. Ale można wziasc lekcje u nauczycieli (5 na dany level) lub poszukac i przeczytac podreczniki umiejetnosci.A co do eksploracji terenu to ciezko porownywac Obka z GTA bo tu nie jeżdzimy autami ani samolotami tylko na koniu lub na piechote. Jadnak piekna grafika sprawia że az chce sie zwiedzać;)...aaa jest jeszcze ogromna ilość jaskin itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:02, Naymar napisał:

Ostatnio spostrzegłem, że Oblivion jest dziełem szatana :)

Nie wierzycie??? To zobaczcie sami :P


to dlatego ta gra mi sie tak szatańsko podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:02, Naymar napisał:

Ostatnio spostrzegłem, że Oblivion jest dziełem szatana :)

Nie wierzycie??? To zobaczcie sami :P



To pewnie sprawka Mrocznego Bractwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:05, MEZIL napisał:

To pewnie sprawka Mrocznego Bractwa :D


No oczywiście - przecież mroczne bractwo rulez :D

A tak btw to bardziej szatańsko-pięknej gry nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nie znacie może jakiegoś moda na zdjęcie capa z poziomu atrybutów postaci ? Jakoś tak szybko doszedłem do szybkości 99, a teraz jak zmieniam się w wampira III stopnia, że tak to nazwę to dostaje jeszcze całkiem niezły bonus i wychodzi mi powyżej 120. No ale przy levelowaniu jakoś nie mogę podwyższyc speed bo chyba jest jakiś limit do 100 bez bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować