Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Daedryczny pancerz na wysokim lvl jest bardzo często spotykany i nie zliczyłbym NPC''ów, którzy go noszą. Mają go członkowie GW, MB( ten ork, który nie lubi subtelnego wykonywania zleceń:)), liczni złodzieje i inni pałętający się po Cyrodiil wojownicy. A to wszystko za sprawą wspomnianego w moim poprzednim poście level scallingu.

PS: Obliviona przeszedłem nie raz i nie dwa, więc wierz mi - wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:28, kamceg napisał:

gorn63 dobrze Ci powiedział. W Oblivionie jest coś takiego jak level scalling i dlatego coraz
lepsze potwory pojawiają się od coraz wyższego levelu twojej postaci. Więc skoro jesteś na
15 lvl to jeszcze będziesz musiał sobie poczekac. Największym atutem "spotkania" z Dremorą
Valkynaz jest to, że tylko z tej dremory można zdjąc Daedryczny pancerz.


He wyjaśnię może. W Obliviona gram już rok (o jutro będzie rocznica jak go sobie instalnołęm) z kilku miesieczną przerwą i jestem na 32 levelu. Chodziło mi że bylem na 15 levelu jak ostatni raz odzwiedzilem otchlań.
I czy mam jeszcze szansę "przywitać" sie z tą dremorą Valkynaz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:40, kamceg napisał:

Daedryczny pancerz na wysokim lvl jest bardzo często spotykany i nie zliczyłbym NPC''ów, którzy
go noszą


Powszechnie wiadomo , że na wysokim levelu Deadryczny Pancerz nie jest rzadkością.Jeżeli chodzi o strażników przy kopalni , to byli pierwszymi NPCami na których zdobyłem taki sprzęt.Potem dosyć długo nie natknąłem się na tak opancerzonego osobnika i stąd moje przypuszczenia , że strażnicy zawsze mają takie wyposażenie.Niestety tylko raz robiłem to zadanie i nie wiem jak jest na bardzo niskich poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:29, Mixon1988 napisał:

I czy mam jeszcze szansę "przywitać" sie z tą dremorą Valkynaz???


Może Cię zdziwię, ale.. masz!:D Małe co prawda, ale masz. Nadal możesz się natknąc na zadanie z udziałem Daedr. Np. Zadanie dla Vaerminy lub zadanie dla Peryite. Ponadto można spotkac też jaskinie, w których są Daedry. Najłatwiejszym, choc nie stu procentowo skutecznym sposobem jest odwiedzanie miejsc, w których kiedyś były wrota otchłani(dużooo jest ich na mapie), gdyż mogą tam nadal stac Daedry(niestety najczęściej będzie to Xavil).
Jak widac szanse są - ale musisz miec farta:) Bo Valkynaz generalnie rzadki jest.

PS: Największe szanse masz w zadaniu dla Peryite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 17:33, KrzychW napisał:

W Oblivion grałem już dość dawno i być może nie pamiętam zbyt dokładnie , ale Deadryczne Zbroje
mają na sobie strażnicy kopalni w której niewolnikami są ogry.Dostajemy się tam wykonując jeden
z questów dla Deadr.


Tak, masz rację pamiętam, że tam po raz pierwszy uzbierałem cały pancerz Daedryczny :) Swoją drogą, zadanko było strasznie proste, a jaka nagroda, hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo Daedryczny pancerz znaleźc również w pewnej karczmie na północ od CM(bodajże w Gospodzie Roxey). Stacjonuje tam grupka poszukiwaczy przygód. Jeden z nich miał pełen Daedryczny pancerz. Niestety nie oddał go po dobroci. Przez lvl scalling wszystkie pancerze są losowe, dlatego trudno powiedziec, gdzie na pewno się znajdzie szukaną przez nas zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Podobno jak się ma buty Krzyżowca to żadne leśne zwierze nas nie atakuje. No a mnie nie atakuja tylko niedzwiedzie i wilki a np.trolle już tak. Czy to już nie są leśne zwierzeta czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:27, Alexx1 napisał:

Jeśli skończyłeś wątek główny to nie masz.

Zaraz to znaczy ze jak ukonczylem głowny watek to mam teraz znacznie mniejsza szanse na deadryczne przedmioty? jestem dopiero na 7 levelu a deadryczne pojawiaja sie na 20 jesli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:05, kamceg napisał:

Przeczytaj to co napisałem w odpowiedzi na jego posta:)

Aha dzieki, jeszcze jedno jak skoncze glowny watek to nie ma szans zeby sie znowu wybrac do Oblivionu ? czy moze sa na to jakies mody lub questy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:51, Alexx1 napisał:

Czasem gdy słucham rozmów pokazuje mi się na górze coś takiego:Nowy temat-I jakaś osoba lub
miejsce.O co chodzi?Gdzie to sprawdzić?


Jak ci się to pojawia to wtedy masz nowe możliwości rozmowy z NPC''ami... bo żeś podsłuchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować