Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Teraz wystarczy tylko wymyślić jakiś sensowny sposób uzyskiwania IP i znaleźć

Dnia 25.08.2007 o 22:28, Galileo napisał:

moddera do realizacji projektu ;D


Hmm może dodać jakieś nowe potwory do gry i zabicie jednego to 1 IP???Albo odwiedziny jakiś kaplic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:13, Gall historyk napisał:

Teraz wystarczy tylko wymyślić jakiś sensowny sposób uzyskiwania IP i znaleźć
> moddera do realizacji projektu ;D

Hmm może dodać jakieś nowe potwory do gry i zabicie jednego to 1 IP???Albo odwiedziny jakiś
kaplic

O to też dobre! najlepiej wszystko naraz! Mam! musimy się udać do Kaplic i wykonać zadanie iinaczej Akatosh zepsuje nam radyjko i nie bedziemy mogli słuchać ulubionego Radia ( radio Piątka założone przez S.Eptima :P) I tam będą takie stfolki za które będziemy dostawać IP! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:13, Gall historyk napisał:

Hmm może dodać jakieś nowe potwory do gry i zabicie jednego to 1 IP???Albo odwiedziny jakiś
kaplic


Ok po dłużym namyśle uprościłbym ten pomysł jednak. Wprowadzamy następujące poziomy nieśmiertelności (wzorem wampiryzmu - 25/50/75/100 - gdzie 100 jest poziomem z największymi bonusami), aby móc zyskać jakiś poziom musimy odopowiednio się naładować mocą z jakiegoś wymyślonego magicznego kamienia, ew. jakiegoś innego itema - uzyskujemy jakiś poziom - przy czym 25 to poziom bazowy i wartość "nieśmiertelności" nie może spaść poniżej tej liczby. Kolejne to wspomniane 50/75/100 które musielibyśmy utrzymywać ładując się kamieniami, w przeciwnym razie naz poziom po kilku dniach (2) zmniejszyłby się. Oczywiście uzyskanie nieśmiertelności jako takiej (na poziome 25) nie może być łatwe, naprawde harkorowy quest jakiś, ciągnący się równolegle z kampanią, wiecie - wysiłek adekwatny do nagrody, bo już na samym poziomie 25, nieśmiertelność to potężna umiejętność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:39, Gall historyk napisał:

no dobrze ale my tu wymyślamy i gadu gadu jest miło i wogóle ale kto sie podejmie zrobienia
takiego moda??


Nie wiem, a jest ktoś w Polsce kto robi mody do Oba ? Ja sam miałbym olbrzymie problemy, z technicznym wykonaniem - ale jako humanista mogę podjąć się napisania fabuły do questu na "nieśmiertelnego" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 23:42, Galileo napisał:

Nie wiem, a jest ktoś w Polsce kto robi mody do Oba ? Ja sam miałbym olbrzymie problemy, z
technicznym wykonaniem - ale jako humanista mogę podjąć się napisania fabuły do questu na "nieśmiertelnego"
;D


Osbiście proponowałbym żeby zgłosic pomysł albo do tworców "Wyspy Czarodzieja"(mod do Morka baaardzo duży) albo zgłosić do Adamantytowej Wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:42, Galileo napisał:

> no dobrze ale my tu wymyślamy i gadu gadu jest miło i wogóle ale kto sie podejmie zrobienia

> takiego moda??

Nie wiem, a jest ktoś w Polsce kto robi mody do Oba ? Ja sam miałbym olbrzymie problemy, z
technicznym wykonaniem - ale jako humanista mogę podjąć się napisania fabuły do questu na "nieśmiertelnego"
;D

znalazłam dwa emaile z AW. może się jakoś przydadzą.
nocker@wp.pl
itarilde@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:25, lewak napisał:

Czy jak ktoś w Obku jest martwy i zabieram mu przedmioty z ekwipunku, to też liczy się jako
kradzież?


Nie ale jak ktoś widział jak załatwiasz tego kolesia a był to jakiś praworządny obywatel to zostaniesz posądzony o morderstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:25, lewak napisał:

Czy jak ktoś w Obku jest martwy i zabieram mu przedmioty z ekwipunku, to też liczy się jako
kradzież?


Gdy pokazuje ci czerwona ikonke na postaci to chyba tak. Ale to różnie chyba jest bo jak ja ostatnio znalazlem jakiegoś nieszczesnika leżącego na ziemi martwego przed Skingradem i wziąlem mu coś to potem strażnik powiedzial mi że coś tam narobiłem jednak jesteśmy przyjaciólmi i on zalatwi problem z grzywną.
A w statystykach nic mi nie pokazalo że coś ukradlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strażnicy nas lubią to przymykają oczy na mniejsze występki(typu kradzież, włamanie). Wtedy także nic się nam w statystykach nie pokazuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:39, kamceg napisał:

Jeżeli strażnicy nas lubią to przymykają oczy na mniejsze występki(typu kradzież, włamanie).
Wtedy także nic się nam w statystykach nie pokazuje;)


No czyli wychodzi na to, że zabranie czegoś od trupa (oprócz bandytów) jest kradzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w queście Kaplica Dagona, trzeba wykradając księgę z Lake Arrius Caverns robić z tego szum? Czy nie można tego zrobić trochę dyskretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można. Bo zabranie księgi równa się z rozwaleniem posągu Dagona, a to samo w sobie powoduje, że atakuje na Mityczny Brzask. Jak widzisz sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie któś co oznacza wpis w statystykach "zdobyte artefakty". Co to są te artefakty albo gdzie można je znależć.
Znalazłem w Oblivionie jakąś książkę i tam są jakieś artefakty opisane. Czy ma to jakiś związek?
O dam obrazek dla rozjaśnienia

20070827132154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:22, Mixon1988 napisał:

Nie wie któś co oznacza wpis w statystykach "zdobyte artefakty". Co to są te artefakty albo
gdzie można je znależć.
Znalazłem w Oblivionie jakąś książkę i tam są jakieś artefakty opisane. Czy ma to jakiś związek?
O dam obrazek dla rozjaśnienia

Te artefakty to nagrody od Daedr, albo znalezione unikatowe przedmioty (np. Fin Gleam, Umbra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować